Yem & Mama

Jungle

Jungle Yem

Jungle, kafes kuşları için çeşitli yem ve bakım malzemeleri sunan bir markadır. Dünyaca ünlü olan marka kuşların ihtiyaç duyduğu ürünleri kalite güvencesi ile üretir. Muhabbet kuşu, papağan, kanarya, güvercin, saka gibi tüm kafes kuşları için uygun ürünler tasarlar. Jungle kuşlar için en kaliteli tahıl ve tohumları harmanlayarak ürettiği birinci kalite yemleri geniş bir ürün yelpazesi ile sunar.

Her yaşta ve her cinsten kuş için farklı özelliklerde yemleri bulunur. Bunun yanı sıra dal darı, krakerler, vitamin ve mineral katkıları, mineral blokları gibi ek besin ürünlere de sunar. Ayrıca kuş bakım ürün setleri ile kuşun ihtiyacı olan malzemeleri bir araya getirerek kuş sahiplerine yardımcı olur.

jungle poşet muhabbet yemi 1kg

Jungle Yem

Jungle yem, kafes kuşlarının beslenme alışkanlıklarına uygun olup kuşun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerini almasını sağlar. Birinci kalite hammadde ile harmanlanan yemler laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilerek her kuş cinsine özel oranlarda karışımlar hazırlanır.

Yem içinde yer alan tüm tahıl ve tohumlar taze olup, son teknoloji cihazlar ile toz ve bakterilerden arındırılarak el değmeden paketlenir. Hava almayan özel ambalaj sistemleri ile uzun süre tazeliğini korur. Jungle yem ile beslenen kuşlar çok daha sağlıklı ve mutlu olurlar. Kuşun ihtiyacı olan enerjiyi de sağlayan yem minik dostlarınızın çok severek yiyeceği lezzettedir.

Jungle Muhabbet Kuşu Yemi 1KG

Jungle Yem Nasıl?

Jungle yem nasıl sorusuna verilebilecek en iyi yanıt kaliteli olmasıdır. Avrupa Birliği kalite standartlarında ürettiği kuş yemleri ile kuş sahiplerinin en çok tercih ettiği yemdir. Kuşların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan yem severek yedikleri bir gıdadır.

Kuşlarda hazımsızlık ve kusma gibi sorunlara neden olmaz. Kuşun anatomik yapısına uygun olarak harmanlanan yemler kuşun yaşam standartlarını yükseltir. Jungle yem ile kuşlar daha enerjik, tüyleri daha canlı ve parlak, daha konuşlan ve sağlıklı olurlar.

Jungle Yem Fiyatı

Jungle Yem Fiyatı

Jungle yem fiyatı ile kuş sahiplerinin yüzünü güldürür. Zira diğer kuş yemi firmalarına göre kalitesi ile doğru orantılı olarak adil fiyatlandırma politikasına sahiptir. Yemin niteliğine ve içeriğine uygun fiyatlar ve cazip fırsatlar sunar.

Satın alacağınız Jungle yem fiyatı gramajına ve satış noktasına göre değişir. Çağımız teknolojisi internet ile birçok satış sitesinde Jungle yem bulabilirsiniz. Fiyat araştırması ve karşılaştırma yaparak bütçenize uygun olan satış noktasından alabilirsiniz.

jungle vitaminli muhabbet kuşu yemi

Jungle Muhabbet Kuşu Yemi

Jungle muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarına özel üretilen bir yem çeşididir. Muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlıklarına uygun olarak ihtiyaçları olan vitamin, mineral ve besin değerlerini alabilmelerini sağlar. Muhabbet kuşları çok hassas kuşlar olup çabuk strese girerler ve iştahsızlık sorunu yaşarlar. Jungle yem eşsiz tadı ve kokusu ile muhabbet kuşlarının hayır diyemediği bir yemdir.

En iştahsız oldukları zamanlarda bile Jungle yemi yerler. Muhabbet kuşları için dengeli ve sağlıklı bir beslenme olan Jungle yem kuşun enerjik ve sağlıklı bir bedene sahip olmasını sağlıyor. Jungle muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı ve beyaz darı çeşitleri, mevsimsel yulaf, kuş yemi (aspur), keten tohumu ve vitaminli galeta bulunur. Muhabbet kuşunun ihtiyacına uygun oranlarda karıştırılan bu tahıl ve tohumlar kuşun yeterli beslenmesini sağlayan tam yem özelliğindedir.

Jungle Muhabbet Kuşu İhtiyaç Seti

Jungle Muhabbet Kuşu İhtiyaç Seti

Jungle muhabbet kuşu ihtiyaç seti içerisinde kuşun ihtiyacı olan tüm ürünler yer alır. Kalite güvencesi ile sunulan ihtiyaç seti içerisinde bulunan tüm ürünler Avrupa standartlarında birinci kalite ürünlerdir. Jungle muhabbet kuşu ihtiyaç seti içerisinde; kuş yemi, kuş kumu, dal darı, ballı kraker, vitamin, kalsiyum, yemlik ve bilgi kitapçığı yer alır.

Bu ürünleri tek bir paket halinde aldığınızda kuşunuzun temel ihtiyaçlarını bir anda karşılamış olursunuz. Ürünleri ayrı ayrı almak hem yorucu hem de maliyetli olacaktır. Üstelik tüm ürünler Jungle güvencesi ile sunulduğundan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Set içerisinde bulunan bilgi kitapçığı da kuşun ihtiyaç ve gereksinimlerini en iyi şekilde öğrenebilmeniz için çok yardımcı olacaktır. Ek besin ve vitaminleri kuşunuzun bağışıklığını güçlendirerek hastalıklara karşı korunmasını sağlayacaktır.

Jungle Muhabbet Kuşu Yemi Yorumları

Jungle Muhabbet Kuşu Yemi Yorumları

Jungle muhabbet kuşu yemi yorumları oldukça olumlu yöndedir. Jungle yem kullanmaya başlayan kuş sahipleri kuşlarında meydana gelen değişiklikleri gözlemleyerek yorum olarak belirtiyorlar. Jungle yem yemeye başlayan kuşlarının daha enerjik olduğunu, tüylerinin daha canlı ve parlak olduğunu özellikle yazıyorlar.

Kuşların severek yiyor olması kuş sahiplerini çok memnun eden durumlardan biridir. Paketlemenin çok iyi yapıldığı ve uzun süre yemin taze kalması yorumlar arasındadır. Yemin taze oluşu kuş sahiplerinin dikkat ettiği ve yorumlarda belirttikleri beğenilerden biridir.

Jungle Muhabbet Kuşu Maması

Jungle Muhabbet Kuşu

Jungle muhabbet kuşu ürünleri kuş sahiplerinin çok memnun kaldığı kaliteli ürünlerdir. Muhabbet kuşları için birçok ürün sunan Jungle, kuşun tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Bu anlamda muhabbet kuşları için çeşitli yemler, dal darı ve kraker gibi besin takviyeleri, kuş kumu ve mineral blokları gibi yardımcı ürünler, çeşitli vitamin ve mineraller sunar. Muhabbet kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenmeleri ve mutlu olmaları için Jungle ürünleri idealdir.

Jungle Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Jungle Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Jungle muhabbet kuşu yemi nasıl sorusunun cevabı kaliteli ve lezzetli olacaktır. Zira Jungle muhabbet kuşu yemi kullanan kuş sahipleri yemin çok taze olduğunu, içerisinde kuşun sevmediği hiçbir gıdanın bulunmadığı ve severek yediği yönünde yorumlar yapıyorlar.

Jungle kuş yem birinci kalite tahıl, tohum ve vitamin karışımları olarak harmanlanan özel bir yemdir. İçerisinde bulunan keten tohumu kuşun tüylerinin daha canlı ve parlak olmasını sağlar. İçeriğinde bulunan tüm ürünler muhabbet kuşunun gelişim ve sağlığını destekler.

Jungle Muhabbet Kuşu Krakeri

Jungle Muhabbet Kuşu Krakeri

Jungle muhabbet kuşu krakeri, kuşlar için besin zenginliği oluşturan severek yedikleri gıdalardan biridir. Krakerler kafese asılarak sunulduğunda kuş bunu yemeyi oyun haline getirerek mutlu olacaktır. Birleştirilmiş tahıllardan oluşan krakeri yerken gagası da güçlenecektir. Krakeri yerken kafese dökülen parçaları yemek için sürekli inip çıkacağından hareketliliği de artar.

Krakerin tadını çok sevdiklerinden kuşunuzu eğitirken ödül olarak da kullanabilirsiniz. Jungle muhabbet kuşu krakeri içeriğinde; sarı, kırmızı ve ak darı çeşitleri, kuş yemi, keten tohumu ve bal bulunur. Oldukça besleyici olan kraker kuşun beslenmesine büyük destek sağlar.

Jungle muhabbet kuşu krakeri tam bir yem değil ek bir besindir. Bu nedenle kuşunuzu sürekli kraker ile beslemek doğru olmayacaktır. Tam kuş yeminizin yanında besin çeşitliliği olarak haftada birkaç kez verebilirsiniz.

Jungle Yem Nasıl?

Jungle Gurme Muhabbet Kuşu Yemi

Jungle Gurme Muhabbet Kuşu Yemi, yemek konusunda seçici olan hassas muhabbet kuşlarının beslenmesine uygun olarak özel üretilen bir yemdir. İştahsızlık sorunu yaşayan kuşlar için de idealdir. Muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlıklarına uygun içeriği ile tam bir yemdir.

%100 doğal birinci kalite taze hammadde ile harmanlanır. Jungle gurme muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı, beyaz ve kızıl darı çeşitleri, mevsimsel yulaf, keten tohumu, kuş yemi (aspur), Nijer tohumu ve vitaminli galeta bulunur. Muhabbet kuşları için gerekli vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Samet Şen
Samet Şen
3 yıl önce

Bizim İlyas Abi (kuşumuzun ismi) yıllardır kullandığımız markadır. Tavsiye ediyorum.

Ömer Yetim
Yönetici
Ömer Yetim
3 yıl önce
Cevapla  Samet Şen

Merhabalar Samet Bey, İlyas Abi’nin tüyü kadar ömrü olsun. Jungle markası dünya çapında kendin kanıtlamıştır. Bizim de tavsiye ettiğimiz yem markalarındadır.