Yem & Mama

Apex

Apex

Apex ilaç sanayi 20 yılı aşkın süredir ilaç üretimi yapan bir firmadır. Ürün grubu içerisinde bulunan pet ürünleri ile veteriner kliniklerine ilaç üretimi yapan firma son yıllarda hayvan dostların ihtiyacı olan ilaçların üretim ve sunumunu da yapar. Tüm ürünleri klinik deneyler ile test edilmiş sağlıklı ve güvenilir destek ürünleridir.

Axtim

Axtim

Axtim, muhabbet kuşu, papağan, kanarya ve güvercin gibi kafes kuşları için Biotin ve Kals-D Pat katkısı olarak kullanılır. Muhabbet kuşu, kanarya, saka gibi küçük kuşlar için 50 ml’lik suluğa 10 damla damlatılarak kullanılır. Güvercin ve papağan gibi büyük kafes kuşlarına 50 ml’lik suluğa 15 damla şeklinde kullanılmalıdır. Kullanmadan önce mutlaka çalkalanması önerilir.

Apex Appetizing Aromatic

Appetizing Aromatik

Appatizing Aromatik, muhabbet kuşu, papağan, kanarya ve saka gibi kafes kuşları için iştah açıcı olarak kullanılır. Özellikle bahar aylarında ve bazen özel sebepler ile strese giren kuşlarda iştah kaybı görülür. Bu durumlar için aromatik ve iştah açıcı olarak özel olarak formüle edilmiştir. Muhabbet kuşu, kanarya ve saka gibi küçük kuşlar için 50 ml’lik su kabına 10 damla, güvercin ve papağan gibi büyük kuşlar için 50 ml’lik suluğa 15 damla olarak kullanılır.

Apexisol

Apexisol

Apexisol, muhabbet kuşu, papağan, kanarya, güvercin, saka gibi kafes kuşları için vitamin ve mineral katkısı olarak kullanılır. Muhabbet kuşu, kanarya ve saka gibi küçük kuşlar için 100 ml’lik suluğa 10 damla, papağan ve güvercin gibi büyük kuşlar için 100 ml’lik suluğa 20 damla olarak kullanılır.

Pure Minsol

Pure-Minsol

Pure-Minsol, papağan, güvercin, muhabbet kuşu, kanarya ve saka gibi kafes kuşlarının mineral ihtiyacını karşılayarak stresten korur. Yavru kuşların sağlıklı gelişip büyümelerini sağlarken yetişkin kuşların tüy dökümünü önleyen ve renklerinin canlı kalmasını sağlayan özelliktedir. Kuşun günlük olarak tüketebileceği ortalama 20 cc suyun içerisine haftada bir kez 15 damla, tüy dökme zamanlarında haftada 2 kez 15 damla verilebilir.

Apex Divitsol

Divitsol

Divitsol, kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve saka gibi kafes kuşlarının bağırsak florasını düzenlemek için formüle edilmiştir. İshal zamanlarında verilmesi uygundur. Muhabbet kuşu, kanarya, saka gibi küçük kuşlar için 50 ml’lik suluğa 5 damla, güvercin ve papağan gibi büyük kuşlar için 50 ml’lik suluğa 8 damla kullanılır.

B-Vitaxi

B-Vitaxi

B-Vitaxi, kanarya, saka, papağan, muhabbet kuşu ve güvercin gibi kafes kuşlarının tüy dökümünü düzenleyen bir vitamindir. Tüy döküm zamanını kısaltan bu vitamin yavru kuşlarda iştah artırır. Muhabbet kuşu, kanarya ve saka gibi küçük kuşlarda 100 ml’lik suluğa 15-20 damla, güvercin ve papağan gibi büyük kuşlarda 100 ml’lik suluğa 20-30 damla olarak kullanılır.

Kena Sprey

Kena Sprey

Kena Sprey, muhabbet kuşu, kanarya, saka, güvercin ve papağan gibi kafes kuşları için tüy ve deri bakımı sağlar. Kuşların kendi gagaları ile tüylerini koparmaları ya da bit ve pire ısırığı gibi nedenler ile deride oluşan yaraların iyileşmesini sağlar. 15 cm uzaklıktan kuşun tüylerine püskürtülerek kullanılır.

Apex Mantax

Mantax

Mantax, papağan, güvercin, muhabbet kuşu, kanarya ve saka gibi kafes kuşlarının ihtiyacı olan Niacin katkısını alabilmeleri için kullanılır. Saka, kanarya ve muhabbet kuşu gibi küçük kuşlarda 50 ml’lik suluğa 10 damla, papağan ve güvercin gibi büyük kuşlar için 50 ml’lik suluğa 15 damla olarak kullanılır.

Herbo Bird Apex Sprey

Herbo Bird Apex Sprey

Herbo Bird Apex Sprey, kanarya, saka, muhabbet kuşu, papağan ve güvercin gibi kafes kuşların cildinin doğal yağ dengesini korumasını sağlar. Ayrıca kuşun gagası ile tüylerini koparması ya da bit, pire, kene gibi haşerenin ısırması sonucu oluşan cilt tahrişlerinin giderilmesi için kullanılır. 15 cm uzaklıktan kuşun tüylerine püskürtülerek kullanılır. Gerekirse 15 gün süre ile kullanılması uygundur.

Natural's Umits Bird

Natural’s Umits Bird

Natural’s Umits Bird, muhabbet kuşu, papağan, kanarya, güvercin, saka gibi kafes kuşlarının göz etrafında oluşan kir ve çapakların temizlenmesi için kullanılır. Kuşun gözüne damlatılır ve gözünü açıp kapatması beklenir. Sonrası koton kulak pamuğu ile göz çevresi temizlenir. Haftada 1-2 defa ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kullanılabilir.

Apex Toz Multivitamin

Apex Toz Multivitamin

Apex Toz Multivitamin, güvercin, papağan, kanarya, saka ve muhabbet kuşu gibi kafes kuşları için vitamin ve mineral katkısı olarak kullanılır. 100 gram kuş yemi içerisine 10 gram koyulup karıştırılarak kullanılır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle