Yem & Mama

Deli Nature Sağlık Tohumu

Deli Nature Yem

Güneş ışığının etkisi ile büyüyen tahıl ve benzer bitkisel ürünlerden meydana geliyor. Üst seviyelerde yararlı bir besin kaynağıdır. Kuşların sıklık ile hasta olmasını önler. Cennet ve sultan papağanları doğal natüre tohumu güvenilerek satın alınabilir. Saklanılan ambalaj içerisinde oksijen girecek bir alan bulunmuyor.

Doğal karışımların bir araya gelmesi hasta olan kuşların kısa sürede iyileşmesine destek oluyor. Kapalı kutularda muhafaza edilmesi, azot gazının içeri girmesini ve böceklenmenin oluşmasını önler. Gün içerisinde kullanım sayısı kuşun tür ve yaş ölçütlerine göre farklılık gösterir. İlk başta bolca verilip ardından kuşun yediği miktara göre ayarlama yapılabilir.

Deli Nature 67 Yem

Deli Nature Sağlık Tohumunun İçeriği

Günlük iki yemek kaşığı kadar yem verilmesi kuşların geneli için uygundur. Grecka tohumları vitamin ve minareli değerlerinin var olmasını destekliyor. Sarı ve kırmızı darılar, soyulan yulaf ile birleşirler. İçinde; kanaryalar için sade yem, ay çekirdeğinin çizgilisi, beyaz buğdaylar, ketenin tohumları, Japon darları şeklinde sıralanabilir.

2 kilogramlık kendisine ait orijinal ambalajında muhafaza ediliyor. Deli Nature Sağlık Tohumu mutlaka serin ve nemli olmayan alanlarda saklayınız. Eğer ki uygun koşullarda saklanırsa kuş, zehirlenmez ve biyolojik sistemi zarar görmez. Biyolojik olarak rahat eden kuşlar daha uzun süre yaşarlar.

Deli Nature 67

Deli Nature Sağlık Tohumunun Faydaları

Nature sağlık tohumları birçok kuşun severek ve beğenerek tüketmiş olduğu bir besin kaynağıdıri Zengin vitamin ve mineral değerleri sayesinde birçok kuşun hasta olması önleniyor. İstediğiniz yerden kolayca temin edilebilme imkânı vardır. Günümüzde her yerde satışı bulunuyor.

Deli Nature Sağlık Tohumları özen gösterilerek hazırlanıyor ve bütün hijyenik kurallara uyuluyor. Tropikal kuşların tüketebilmesi için özel karışımlardan meydana getiriliyor. Çünkü kuşların biyolojik bedenlerinde hazımsızlık ve dışa atamama gibi sağlık sorunları oluşmamalıdır. Deli Nature Sağlık Tohumu fiyat aralıkları uygundur ve düşünmeden alınabilir.

Deli Nature Aspur Yeminin Faydaları Nelerdir?

Deli Natürelin Kullanım Koşulları

Deli natüre sağlık tohumu kuşlarda sadece ciddi rahatsızlıklar olduğu zaman kullanılmaz. Örneğin yavru bir kuşun gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için günlük gıdasını alması gerekiyor. Kuşlar eğer ki düzenli olarak gerekli vitamin değerlerini alamazsa yaşamlarını kaybedebilirler.

Tamamen bitkisel ve organik gıdalardan oluşan sağlık tohumu kuşun sadece doymasını sağlamıyor. Aynı zamanda organlarını zararlı besin kaynaklarından koruyor. Normal bir yem sadece kuşun doymasını sağlar.

Deli Nature Kanarya Yemi

Doğal Nature ve Kuşun Gelişimi

Deli Nature Sağlık Tohumu tüketen kuslar, bakım verenleri ile sağlıklı bir ilişki geliştirirler. Aynı tada alıştıkları için kolay kolay mevcut tadın değişmesini istemezler. Bu nedenle deli natüre sağlık tohumuna başladıktan sonra başka bir sağlık tohumuna geçilmemesi gerekiyor. Çünkü bu durum kuşun sağlığına tamamen zarar verir. Kabuksuz olan yemler kuşun daha fazla besin kaynağı elde etmesine katkı sunuyor. Gün içerisinde eğer ki deli natüre sağlık tohumu kuşa çok verilirse en yakın bir veterinerden yardım alınmalıdır. Oranında ve yeteri kadar verilmesi kuşun sağlığını korur ve yaşamasını destekler.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle