Yem & Mama

Deli Nature Nemli Mama

deli nature kurtlu mama

Kuşlar, insanların en sevdiği, talep ettiği hayvan türlerinden birisidir. Özellikle muhabbet kuşları, ülkemizde çok talep gören ve bakılan popüler kuş türlerinden bir tanesidir. Bu kuşların mamaları, bakımları ve temizlikleri de son derece önemlidir. Yoksa istenilen verim elde edilemez. Bu yüzden son derece kaliteli mamalar tercih edilmelidir.

Deli nature nemli mama, dünya çapındaki Beyers’e dayanan, Belçika’ya ait üretimi olan bir markadır. Kuşlar için yem ve mamalar üretmektedir. Diğer markalardan ayrılan özelliği, orijinal ve katkısız ürün üretmesidir. Kesinlikle ham madde kullanılır, katkı maddesi kullanılmaz. Pek çok çeşidi vardır. Bunlardan biri de deli nature nemli mamadır.

Deli Nature Kanarya Maması

Deli Nature Nemi Mama Özellikleri

  • Son teknoloji kuş mamasıdır.
  • Hijyenik şekil de, el değmeden üretilir.
  • Özel paketleri vardır. Ömrü dayanıklıdır.
  • Her türlü vitamin ihtiyacını karşılar.
  • Özel testler yapılarak satışa çıkarılır.
  • Tadı lezzetlidir.

Deli Nature Böcekli- Kurtlu Muhabbet ve Paraket Maması

Deli Nature Nemli Mama Ne işe Yarar?

Deli Nature nemli mama, muhabbet kuşları için, gerekli olan bütün mineral ve besin ihtiyacını karşılar. Satışı fazladır ve çok fazla tercih edilir. Belirli bir kalite düzeyin de üretildiği için dayanıklı bir mamadır. Çabuk bozulmaz. Yine kanarya ve şaka gibi kuşlara da, bu mamalardan verilebilir. Tropikal kuşlara da verildiği gözlemlenmiştir.

Kullanımı; günlük bir kuşun tüketilebileceği kadarı olmalıdır. Ertesi güne bırakılmamalıdır. Günlük taze verilmesi şarttır. Yanın da mevsimin sebze ve meyveleri kullanılabilir. İçerisin de ağırlıklı olarak, yumurta ve yumurtanın türevi bulunmaktadır. Yine çinko, demir, manganez ve kalsiyum bulunmaktadır. Çok vitaminli bir mamadır. Günlük tazelenen mamaların yanına, taze su da bulundurulmalıdır. Çünkü kuşlar taze su içmeyi çok sever ve mutlu olurlar.

Deli Nature Kanarya Maması Nedir?

Deli Nature Mama Kullanmanın Faydaları

Deli nature nemli mamanın farklı içerikte olan çeşitleri de vardır. Genel de kuşlar üreme ve eşleşme dönemine girdikleri zaman bu mamalardan verilirse, bu dönemi sağlıklı olarak atlatırlar. Deli Nature nemli mama ile beslenen kuşlar sağlıklı tüylere sahip olurlar ve gelişimleri daha iyidir.

Muhabbet edebilir daha fazla kelime kullanabilirler. Kuşlar zayıf bir yapıya sahiptir. En çok bağırsaklarını üşütürler ve hastalanırlar. Bu mama verildiğinde bünyeleri daha sağlam bir hale gelir. Hareketli ve canlı olurlar.

deli nature kurtlu böcekli mama

Deli nature nemli mama, net olarak 10 kg olarak satılmaktadır. Fiyatı 170-180 TL olarak değişkenlik gösterebilir. İnternette pek çok site de satışı yapılmaktadır.

Eğer yerinden satın almak isterseniz, şu an için, İstanbul’ da belirli dükkanlar da satılmaktadır. İnternetten siparişi, son derece kolaydır.Bulunduğunuz ile göre 1-3 iş günü içersin de size ulaşmış olur.

Eğer az bir miktar deneyimleyip, daha sonra kilo olarak yüksek sipariş vermek isterseniz, bu satış yapan sitelerle görüşüp talepte bulunabilirsiniz Kullanıcı yorumları, son derece olumlu olan Deli Nature nemli mamanın, satış oranı da hızlıdır. Çabuk tükenen bir mamadır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle