Yem & Mama

Deli Nature Probiyotik

Deli Nature Probiyotik

Deli Nature Probiyotik veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir. Bilim adamları, tıbbi hekimler ve birçok alanında uzman kişiler çalışmalar yürütmüştür. Uzman yetiştiriciler, bağırsakların düzenlenmesi için bir çalışma geliştirmişlerdir. Deli nature probiyotik bir kuşun hızlı bir şekilde iyileşmesine destek olur. Bağırsağın sağlıklı bir flora düzeninde kalması için ilaç kombinasyonlarının zamanlamasına dikkat edilmelidir. Eğer ki evde beslenilen kuş, varsa probiyotik uygulaması hassas bir şekilde yapılmalıdır. Kuşların biyolojik sistemleri insanlardan farklı çalışır. Deli nature probiyotik ihmal edilmediği müddetçe olumlu sonuçlar ortaya çıkar. Kuşların hastalıklardan korunması adına, besleyici probiyotikler anında prebiyotiklere dönüşüm gösterir.

Kuşların Bağırsak Sistemlerinin İyileşmesi

Deli Nature Probiyotik, vücuda girdiği andan itibaren yayılım gösteriyor. Kuşlar için sağlıklı olan probiyotik, uygun fiyat aralığında satılıyor. Treonin ve butirik asitler kuşun bağırsak duvarlarını yapılandırır ve ardından iyileşme meydana gelir. Çünkü treoninlerin içeriğinde amino asitler mevcuttur. Özellikle kuşun diyetinde rahatlık ile kullanılabilir. Deli nature probiyotik mos karışımları ile sağlık açısından önde gelen bir markadır. Manon oligosakarit gibi mos karışım zararlı içeriklerin, bağırsak sisteminden uzun süreli uzaklaşmasını sağlar. Kuşların bağırsaklarında bulunan butrik asitler bağırsağın enernik kalmasını destekler. Deli nature probiyotik butrik asitlerin bağırsak acısından faydalı olmasına yardımcı olur.

Deli Nature Breed

Deli Nature Probiyotik Nasıl Kullanılır?

150 gramlık nemlendirilen yumurtanın mamaları için, 1 gramlık ölçek uygundur. 100 gram el yardımı ile besleme mamalarından 1 gram kullanmak yeterli oluyor. Veterinerler sağlıklı bir beslemenin Deli Nature Probiyotik ile mümkün olduğunu savunuyor. E vitamini içeriği ile zengin bir takviyedir. Deli nature esansiyel bir karışım olduğu için, yiyecekler yardımı ile kuşun kursak kısmına ulaşır. Mukuslarda yüksek oranda yapı taşları oluşur. Kusun beslenmesinde adeta bir kalkan işlevi görür. Etken ve yardımcı maddeleri, kuşun yaşam kalitesini arttırıyor. Deli nature işlevsel özelliği sayesinde güvenilerek kuşlarda kullanılabilir.

Deli Nature İle Sağlıklı Büyüyen Kuşlar

Bütün kuş türleri için uygun içeriklerden oluşuyor. Yüksek enerji kaynağı ile kuşların aktif bir şekilde yaşamalarını sağlanır. İçeriğinde; yağlar, aminoasitler ve protein değerleri yer alıyor. Dengeli gelişen kuş, alması gereken bütün besin kaynaklarını alır. Kuşun beden sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Kuşun metabolik sisteminde besinleri hazmetmesini kolaylaştırır. Omega 3 ve omega 6 yağ asidinin dağılımını destekler. Bu sayede olası meydana gelebilecek hastalıkların önlenmesini sağlar. Organik asit, yeni doğan kuşların sağlıklı kalmasını kesin bir sonuca dönüştürür.

Deli Nature Flora

Deli Naturenin Etkili Hazırlanışı

Deli nature soğuk su ile karışım haline getirilmemelidir. Her koşulda, karışım sıcak su yardımı ile gerçekleştirilmelidir. Eğer ki çeşme suyu mama içerisine katılacaksa, mikropların kırılması için, yüksek derece ateşte kaynatılması gerekiyor. Hastalık yapan bakteriler bu sayede suyun içerisinden kaybolur. Çeşme suyu yerine içme suyunun kullanılması daha avantajlıdır. İçme suyu mamanın içerisine ılık bir şekilde katılabilir. Su ve mamayı bir kabın içerisinde lapa hale getirerek karıştırılır. Daha sonra lapa 6 dakika boyunca dinlendirilir. Lapa 30-40. santigrat aralığına geldiği zaman alt kısmını su ile tekrar karıştırmak gerekebilir. Deli nature probiyotik bu şekilde kullanıma hazır hale gelir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle