Papağan Fiyatları

Ücretsiz Papağan Verenler

Ücretsiz Papağan Verenler

Yalnızlıktan şikayet eden bütün kişiler evcil hayvan edinerek kendilerine en iyi dostu kazanmış olurlar. Evcil canlılar arasında yer alan ve insan sevgisi olan papağanlar kanatlı olan kuş grubunda yer alır. Oldukça akıllı olan papağanlar kendilerini sahiplenen kişilere her zaman sadık kalırlar. Günümüzde ücretsiz papağan verenler kişilere en iyi arkadaşı da kazandırmış olurlar.

Papağanlarını bedelsiz bir şekilde veren kişiler herhangi bir sebepten ya da yeni bir papağan edinmek istediklerinden dolayı bu seçeneği tercih ederler. Papağanların oldukça olağanüstü nitelikleri vardır. Zeka seviyeleri oldukça üst düzeyde olan papağan çeşitleri kendilerine öğretilen bütün kelimeleri kısa sürede kavrama özelliğine sahiptir. Bu bakımdan her evde papağan tercih edilmelidir.

rozella papağanı üretimi

Papağan Sevgisi

Konuşma kabiliyetine de sahip olan papağanlar tek başına yaşayan kişilere arkadaşlık ederler. Papağan sevgisi olan kişiler ücretsiz papağan verenler aracılığıyla bu evcil canlıdan edinebilirler. Papağan seven tüm kişilere arkadaşlık eden bu canlılar kendileri için asla özel bir beslenme türü beklemezler. Yabancı cinsten olan papağanlar için özel yemler olurken farklı cinste olan papağan çeşitleri yeşillik ya da kabuklu yemişleri severek ve keyif içerisinde tüketirler. Sahiplerine asla zorluk yaşatmayan papağanlar evlere neşe ve keyif katar. Papağan sevgisi çocuklu yaşlarda çok farklıdır. Konuşma yeteneğine sahip olan papağan çeşitleri özel olarak yetiştirilir. Günümüzde çok sayıda papağan türü vardır. Kişiler bu canlıdan edinerek kendilerine arkadaş bulmuş olurlar.

pakistan papağan fiyatı

Ücretsiz Papağan

Papağan çeşitlerinde en çok dikkat çeken detay rengarenk ve uzun tüylere sahip olmalarıdır. Papağanlarını sevdiklerine armağan etmek isteyenler ve ücretsiz papağan verenler önemli bir konuya el atmış olurlar. Ücretsiz bir şekilde papağan sahibi olmak isteyenler araştırma yaparak ta papağan edinebilirler. Çok sayıda insan kimseye anlatamadığı sıkıntıları papağanları ile paylaşırlar.

sultan papağanı fiyatları pet shop

Sevimli Papağanlar

Görüntüleri ve sevimli halleri ile dikkat çeken papağanlar ücretsiz papağan verenler aracılığıyla edinilebildikleri gibi pet shop mağazalarından da temin edilebilir. Bu durum bir hayır olayı olarak ta değerlendirilebilir. Sevimli papağan çeşitleri geç konuşan çocuklar için de bir terapi durumu oluşturabilir. Çocuklara konuşma terapisi sağlayan papağanlar farklı anların yaşanmasına da neden olan bir durumu oluşturur. Çok sayıda kategorisi olan papağan türleri ile en keyifli anları yaşamak mümkündür.

lori papağan fiyatları 2021

Papağanların Özellikleri

Gagalı bir kuş türü olan papağanların çok sayıda önemli özellikleri vardır. Bu özellikleri arasında kişileri keyiflendiren bir detay olan konuşulanı yineleme konusu vardır. Kişilerin söyledikleri kelimeleri tekrar eden papağan çeşitleri farklı bir mutluluk yaşanmasını sağlar. Günümüzde ücretsiz papağan verenler bu katkıyı sağlamada etkilidir. Normalde ağaç üzerinde yaşama özelliklerine sahip olan papağan çeşitleri evlerde kafes içerisinde ya da evin bütün ortamlarında da yaşayabilirler. İnsan sesini ya da müzik seslerini algılayabilme özelliklerine sahip olan papağan edinmek için ücretsiz papağan veren kişiler ile iletişim kurulabilir.

Kakariki Papağanı Fiyatları

Papağanlar Çekirdek İle Beslenebilir

Yukarıda da belirtildiği gibi çok sayıda farklı özelliklere sahip olan papağanlar ay çekirdeği ile beslenmeyi oldukça severler. Çıt çıt şeklinde çıkardıkları sesler sayesinde bulundukları ortamda ki kişilerde büyük keyif alırlar. Tomurcuk tarzında olan gıdalarla da basit bir şekilde beslenen papağanlar insanlar tarafından bedelsiz bir şekilde verilen canlı türüdür. Oldukça akıllı olan papağanlardan edinmek isteyenler ücret istemeyen kişilerden kolaylıkla temin edilebilir. Mucizevi bir canlı türü olan papağanlar en keyif veren kanatlı kuş arasındadır. Ücretsiz papağan verenler araması yapılarak bu sevimli arkadaşlardan edinmek her zaman mümkündür.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

14 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sevi
Sevi
2 yıl önce

Bende papağan almak istıyorum nereden ve nasıl alabilirim yavru almak istıyorum nasıl anlarım

Sura
Sura
2 yıl önce

Bende papagan sahiplenmek istiyorum cok seviyorum bence en iyi sirdas olur bana yardimci olun lutfen

Gul
Gul
2 yıl önce

Bende papağan sahiplenmek istiyorum çok seviyorum ne zaman dir arıyorum ama çok pahalı paramda yetmiyor ne zaman dir arzusu var bir olur inşallah

Svetlana
Svetlana
2 yıl önce

Ücretsiz Jako ya da konur papağan sahiplenmek istiyorum. Büyük kafeslerim var. Bunu nasıl yapa bilirim?

Yasin yildirim
Yasin yildirim
2 yıl önce
Cevapla  Svetlana

Bana verebilirmisin Oz papani almak istiyom

BEDİR
BEDİR
2 yıl önce

Bende papağan istiyorum ama sahiplenmek istiyorum hangi sitelerden gönüllü verecek biri varmi

İlknur
İlknur
2 yıl önce
Cevapla  BEDİR

Bende papağan istiyorum ücretim yetmiyor ücretsiz verebilen varmı

beleşe papağan yok
beleşe papağan yok
2 yıl önce
Cevapla  İlknur

papağan almaya durumun yoksa nasıl bakacaksın

Celal
Celal
2 yıl önce

Bende jago papağanı istiyorum beslemek için ve sahip çıkmak için gönüllü vermek isteyen varsa tabi 05398459201

Süleymankaragöz
Süleymankaragöz
2 yıl önce

Bende bi papağan arkadaş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

MANSUR HAYYTMURADOV
MANSUR HAYYTMURADOV
2 yıl önce

şuan muhabbet kuşu besliyorum…jako papağan sahiplenmek istiyorum.. gönüllü olarak vermek isteyen varsa alabilirim.. öğrenciyim…

evin
evin
2 yıl önce

ben dişi sultan papağanıma bir eş istiyorum ama şuanki gördüğüm giyatlar la alabilmem mümkün değil

Hacer tekol
Hacer tekol
7 ay önce

Merhaba jako yada sultan papagani istiyorum aldığım sultan papaganim oldu 1 hafta yaşadı bizde ama çok alıştık çok cana yakındı vermek isteyen olursa instgrama ulaşsın lutfenn 3 çocuğum var çok üzüldük .@ibrahimhacertekol

mehmet Aslan
mehmet Aslan
2 ay önce

Bende istyrm