Logolarımız

Eski Logomuz

2017 - 2018

Papağanlar.org Logo

2018 - 2020

Papağanlar.Org Yeni Logo

2020 - ∞

Hakkımızda

Papağan dünyasında birçok tür bulunuyor. Bu türleri keşfe çıktığımızda heyecanlanıyor ve tanınmaları için dijital dünyanın gücünü kullanarak insanlara ulaşmayı amaç ediniyorduk. Bunun için papaganlar.org sitemizi hayata geçirdik. Sitemizde papağanların dünyasına ait tüm detayları bulabilir ve yeni bilgilere yelken açabilirsiniz. Evinizde beslediğiniz papağanlarla nasıl bir iletişim kurmanız gerektiğini de öğrenebilme imkanınız olacaktır. Biz hayvanları çok seviyor ve bu sevginin de diğer insanlara ulaşması için tüm hizmetimizi ayrıcalıklı olarak sunuyoruz. Papağanlar için gerekli olan malzeme, kafes ve yem gibi ürünler konusunda da sitemiz kurumsal bir içerik sağlıyor.

Papağan Türlerine Vakıf Olun

Papağan besleyenlerin bilmesi gereken tüm bilgiler ve onlarla nasıl bir iletişim olması gerektiği özel bilgilerle size sunulur. Papağanlar doğru bir şekilde eğitildiğinde sizle sıcak bir iletişim kurar. Ayrıca konuşma ve hareket kabiliyeti açısından da gelişir. Bu nasıl yapmanız gerektiğini öğrenmeniz yeterli olacaktır. Bunun için profesyonel bir şekilde size katkı sağlıyor ve bu sayede iletişiminize güç katıyoruz.

Papağan Petshop Ürünleri

Papağanların bakımı için gerekli olan tüm malzemelerin sağlıklı bir şekilde temin edilmesi gerekir. Özellikle de hangi tür mamanın alınacağı ve nasıl bir beslenme programının oluşması gerektiğine dikkat edilmelidir. Tüm bu ürünler konusunda sitemizden gerekli desteği alabilirsiniz. Tüm ürünler kaliteli ve garantili bir şekilde size sunulur.

Ekonomik fiyat politikasını benimseyen firmamız müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak çalışmalarını sürdürür ve hizmetini de yasal olarak verir.

Papaganlar.org der ki;

meşgul papağan, mutlu papağandır!

Meşgul Papağan Mutlu Papağandır