Yem & Mama

Gold Wings Premium Paraket Yemi

gold wings premium paraket yem

Gold wings; muhabbet kuşu, papağan, paraket, kanarya, saka, güvercin gibi kafes kuşları için kaliteli kuş yemleri üretir. Her yaşta ve her cinsten kuş için özel olarak formüle edilen yemler sunar. Kuşun doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak biyolojik ve fiziksel ihtiyaçlarının maksimum seviyede karşılanması amacıyla gerekli ve yeterli vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip yemlerdir.

gold wings premium paraket yemi 1 kg

Gold wings premium paraket yemi, birinci kalite taze hammadde kullanılarak üretim yapılır. Paraketin ihtiyacına uygun yüzdelerde hammadde belli oranlar ile harmanlanarak özel karışımlar elde edilir. Son teknoloji tesislerde toz ve bakterilerinden arındırılan hammadde el değmeden özel ambalaj sistemleri ile paketlenir. Paraket yemlerinin uzun süre tazeliğini koruması amacıyla paketlemeye çok özen gösterilir. gold wings premium paraket yemleri oldukça besleyici olup kolay sindirilebilir özelliktedir.

gold wings premium paraket cennet papağanı yemi

Hazımsızlık ve kusma gibi sorunlar yaratamayan yemler kuşların çok sevdiği lezzettedir. Paraketlerin çok severek yediği yem papağanın yaşam kalitesini yükselterek sağlıklı uzun bir ömür yaşamasını sağlar. Kemik gelişimini destekleyen yemler paraketin tüylerinin daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

gold wings premium paraket sultan cennet papağanı yemi

Gold Wings Premium Paraket Yemi

Paraket yemi, sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan özel bir karışımdır. Papağanların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilen yem, papağanın ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir.

gold wings premium paraket sultan papağanı yemi

Birinci kalite hammadde taze olarak özenle seçilerek harmanlanır. Özel karışım son teknoloji cihazlar ile el değmeden hijyenik olarak paketlenir. Özel ambalaj sistemi ile yemin uzun süre aynı tazelikte kalması sağlanır. Gold Wings paraket yemi içeriğinde; Ayçekirdeği, sorgum, genetik olarak değiştirilmiş mısır, aspir, yer fıstığı, keçi boynuzu, maş fasulyesi ve kabak çekirdeği bulunur. İçeriğinde bulunan tüm ürünler bakteri ve tozlardan arındırılarak paketlenmiştir.

gold wings premium paraket yemi

Papağanların ihtiyacına uygun oranlar ile harmanlanarak formüle edilmiştir. Gold wings paraket yeminin paraket yem yeme durumu da göz önünde bulundurularak her gün 40-50 gram yani 4-5 çorba kaşığı oranında taze olarak verilmesi tavsiye ediliyor. Yemin yanında mutlaka her gün taze su da vermelisiniz. Gold Wings Paraket yemi ile papağanınızın çok daha sağlıklı olur. Tüyleri daha canlı ve parlak, daha enerjik ve daha çok konuşan bir papağana dönüşecektir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle