Gold Wings, Yem & Mama

Gold Wings

Gold Wings

Gold Wings, çeşitli hayvanlar ve kafes kuşları için özel yemler sunan dünyanın en iyi yem markalarından biridir. Minik dostlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlamak amacıyla %100 doğal kaliteli yem çeşitleri sunar. Muhabbet kuşu, kanarya, papağan, paraket kuşları, tropikal kuşlar gibi her cinsten kuş için özel formüle edilmiş yem çeşitleri vardır.

Gold Wings

Bunun yanı sıra besin takviyeleri, krakerler, dal darı çeşitleri gibi kuşların besin zenginliğini destekleyecek ürünleri kalite standartlarında üretir. Gold Wings Avrupa Birliği standartlarında birinci kalite taze ve doğal hammadde ile yem üretimi yapar. Yemler içerisinde kullanılan tahıl ve tohumlar bakteri ve tozlardan arındırılır. Son teknoloji tesislerde el değmeden özel ambalaj sistemleri ile paketlenerek sunulur.

Gold Wings Premium

Gold Wings Premium

Gold Wings Premium serisi kuş yemleri en kaliteli tahıl ve tohumların özenle seçilerek harmanlanması ile üretilir. Gold Wings Premium serisi yemler ile Uzak Doğu ve Avrupa’da en kaliteli yem yarışmalarına katılarak başarılar kazanmıştır.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen pet fuarlarına katılarak hem ülkemizi tanıtıp hem de ürün zenginliğini geliştirmiştir. 8’i Avrupa’da olmak üzere 17 ülkede yem satışı yapmaktadır. Dünyaca tanınan bir yem markası olan Gold Wings Premium serisi ile yem zenginliğini ve kalitesini gözler önüne sermiştir. Kafes kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesi için Premium serisi yemler laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilerek formüle edilir.

Gold Wings Yem

Gold Wings Yem

Gold Wings yem çeşitleri her cins kuşun besin ihtiyacına uygun olarak üretilen geniş bir ürün yelpazesi ile sunulur. Kuş yemleri içerisinde özenle seçilen birinci kalite tahıl ve tohumlar taze olarak kullanılır. Vitamin ve mineral katkıları ile zenginleştirilen yemler kuşların beslenme alışkanlığına uygun şekilde formüle edilir. Belirli yüzdeler ile harmanlanan besinler kuşun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerini maksimum seviyede alabilmesini sağlar.

Kuşların sağlıklı büyüme ve gelişimini destekleyerek uzun bir ömrü sağlıklı yaşamalarını sağlar. Gold Wings yem ile kuşların tüyleri daha canlı ve parlak olur. Muhabbet kuşu ve papağanların konuşkanlığı artar ve daha verimli üreme yaparlar.

Gold Wings Kraker

Gold Wings Kraker

Gold Wings kraker, kuşların beslenmesine zenginlik katan bir ek gıdadır. Kafes kuşları için adeta mutluluk kaynağı olan krakerler, çok severek yedikleri besinlerden biridir. Kafesin tellerine takılarak verebileceğiniz kraker kuşun yem yemesini eğlenceli hale getirir. İçeriğinde bulunan tahıl ve tohumlar ile zevkli bir yem olduğu kadar besleyici özelliktedir.

Besin takviyesi olarak verilecek olan Gold Wings kraker kuşun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri de almasını sağlar. Kuşların yem yemekten sıkıldıkları zamanlar olur. Zira her gün aynı yemekten sıkılacaklardır. Bu noktada krakerler besin zenginliği sağlayarak kuşun daha zevkli yem yemesini sağlar. Kuşların yalnızca kraker ile beslenmeleri uygun olmayıp her hafta birkaç kez vermeniz önerilir.

Gold Wings Ballı Kraker

Gold Wings Ballı Kraker

Gold Wings ballı kraker, tüm kafes kuşları için ideal bir besin desteğidir. İçeriğinde bulunan çeştli tahıllar bal ile karıştırıldığından kuşlar bu tadı çok severler. Özellikle iştahsızlık dönemlerinde kurtarıcı bir gıda olur. Çünkü kuş ne kadar iştahsız da olsa ballı krakere hayır demeyecektir. Kuşların çok severek yedikleri Gold Wings ballı kraker kuşunuzu eğitirken ödül olarak verebileceğiniz ideal bir besindir.

İçeriğinde; sarı, beyaz, siyah ve kırmızı darı çeşitleri, aspur, kanarya yemi (aspur), Nijer tohumu, vitaminli galeta ve bal bulunur. Besin değerleri ile oldukça besleyici olan ballı kraker tat ve koku olarak da çok sevecekleri özelliktedir. Bal içeriğindeki vitamin ve mineraller ile insanlara olduğu kadar kuşlara da çok faydalı bir besindir. İçerisinde bal bulunan Gold Wings ballı kraker kuşlarınız için çok faydalı bir ek besindir.

Gold Wings Premium Kraker

Gold Wings Premium Kraker

Gold Wings Premium kraker zengin içeriği ile adeta vitamin deposudur. İçeriği çeşitli meyveler, bal ve vitamin katkıları ile zenginleştirilmiş olan kraker kuşun ihtiyacı olan besin değerlerini maksimum seviyede alabilmesini sağlar. Gold Wings Premium kraker içeriğinde; Sarı, kırmızı ve ak darı çeşitleri, kuş yemi, keten tohumu, çeşitli meyveler ve bal bulunur.

Zengin içeriğe sahip krakerin analiz bileşenleri; % 10 ham protein, %12 su, % 3,00-12,00 ham yağ, %10,00 ham selüloz, %5,00 ham kül, %2,00 HCL de çözünmeyen kül, %0,50 sodyum klorür, %0,02-1,20 kalsiyum, %0,10- 5,00 fosfor, %0,01-1,40 sodyum, 0,25 mangan, %20 çinko, 1500 metabolik enerji, A, E, B2, B12, D3, K3 vitaminleridir. Bu vitamin, mineral ve besin değerleri ile kuşlar için oldukça besleyici ve faydalıdır.

Gold Wings Premium Paraket Yemi

Gold Wings Premium Paraket Yemi

Gold Wings Premium paraket yemi, paraket kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmelerini sağlayan özel bir yemdir. Paraketlerin ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerini içerir. Premium serisi yem zengin içeriği ile paraket kuşlarının tüm besin gereksinimini karşılayacak özelliğe sahip tam bir yemdir. Gold Wings Premium paraket yemi içeriğinde;

Aspur, mısır, ayçekirdeği, sarı, beyaz ve kızıl darı çeşitleri, üvez, mürver ve ardıç meyveleri beta glukan, vitamin ve mineraller bulunur. %100 doğal içeriğe sahip olan ürün yapay şeker ve renklendiriciler içermez. Paraket kuşlarının beslenme alışkanlığına uygun olarak belirli oranlar ile harmanlanan yem kuşların sağlıklı bir şekilde beslenebilmesini sağlar. Paraket kuşlarının bağışıklığı da güçlendiren yem, onları hastalıklara karşı koruyacaktır.

Gold Wings Mama

Gold Wings Mama

Gold Wings mama, kafes kuşlarının bağışıklık sistemini güçlendiren sağlıklı ve dengeli beslenmelerini sağlayan bir kuş mamasıdır. Özellikle üreme dönemlerinde kuşların verimli üreyebilmelerini sağlayarak güç veren bir mamadır.

Üreme döneminde kuşun zayıf düşmesini önleyerek bu dönemi rahat geçirmelerini sağlar. Ayrıca kuşun hayat kalitesini artıran besin değerlerine sahip olup tüylerinin parlak ve canlı görünmesini de sağlar.

Gold Wings mama içeriğinde; yumurta, bal, çeşitli tahıllar, vitamin ve mineraller yer alır. Yavru kuşların kalsiyum ve protein ihtiyacının maksimum seviyede karşılayan mama hem yavru hem de yetişkin kuşlar için ideal bir mamadır.

Gold Wings Mama Nasıl?

Gold Wings Mama Nasıl?

Gold Wings mama nasıl diye soran kişiler için mamanın kuşlar için çok sağlıklı ve besleyici bir gıda olduğunu söyleyebiliriz. Tam bir protein, kalsiyum, vitamin ve mineral deposu olan mama kuşların daha güçlü ve sağlıklı olmalarını sağlıyor. Yavru kuşları büyüme ve gelişmesine mükemmel bir şekilde destek olur.

Yetişkin kuşların daha canlı ve dinç bir bedene sahip olmalarını sağlar. Üreme dönemlerini rahat geçirmelerini ve daha verimli bir şekilde üremelerine yardımcı olur. Tadı ve kokusu kuşların severek yemelerini sağlar. En hassas ve iştahsız zamanlarında bile iştahla yiyecekleri bir mamadır. Hazımsızlık ve kusma gibi sorunlara sebep olmaz. Tüm kafes kuşları için sağlıklı ve dengeli bir besindir.

Gold Wings Premium Mama

Gold Wings Premium Mama

Gold Wings Premium mama, kafes kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenmelerini destekleyen bir ek besindir. Kuş yemi ile karıştırılmadan mama kabı ile ayrı olarak verilir. Premium serisi bu özel mama kuşların tüy gelişimini destekleyen, kuşların daha parlak tüylere sahip olmasını sağlayan özelliktedir.
Vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan mamanın içeriğinde; fırıncılık ürünleri, bitkisel proteinler, Nijer tohumu, yumurta ürünleri, bitkisel şekerler, vitamin ve mineraller bulunur. En kaliteli tahıl ve tohum ürünlerinden oluşan eşsiz içeriği ile tam besleyici özelliktedir.

Gold Wings Yem Nasıl

Gold Wings Yem Nasıl?

Gold Wings yem, dünyaca ünlü en kaliteli kuş yemlerinden biridir. Birinci kalite tahıl ve tohumların harmanlanması ile üretilen bu kuş yemi, kafes kuşlarının ihtiyacı olan tüm besin değerlerine sahiptir.

İçerdiği vitamin ve mineraller ile kuşun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar. Yem içeriğinde kullanılacak tahıl ve tohumlar son teknoloji cihazlardan geçirilerek tüm bakteri ve tozdan arındırılarak paketlenir. El değmeden özel ambalaj sistemleri ile paketlenen yemler uzun ömürlü ve hijyeniktir.

Kuşların beslenme alışkanlıklarını destekleyecek özelliklerde olan yem laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilerek belirli yüzdeler ile yeterli oranlarda birleştirilerek ideal karışımlar elde edilir. Birçok çeşidi olan Gold Wings yemler her yaşta ve her cinsten kuş için sunulan ürünleri ile geniş bir çeşitlilikte sunulur. Kuşların tüy dökme, kızışma, üreme, stres gibi özel durumları için katkı sağlayan ek besinleri de bulunur.

Gold Wings Yem Kullananlar

Gold Wings Yem Kullananlar

Gold Wings yem kullananlar oldukça memnun olup beğeni ve taktirlerini iletirler. Kuşları için bir kez Gold Wings yem kullananlar sürekli bu yemi kullanmaya devam ederler. Zira kalitesini ve kuşa faydalarını gördüklerinde vazgeçmek istemezler. Bu yemi vermeye başladıkları kuşlarının tüylerinin daha parlak ve canlı olduğunu gördüklerini iletirler.

Kuşları artık daha enerjik ve daha sağlıklıdır. Üreme dönemlerinde kuşun bu dönemi sıkıntısız geçirmesi ve verimli bir şekilde üremesi Gold Wings yem kullananların memnun olduğu durumlardan biridir. Yine yavru kuşlar için uygun olan Gold Wings mama ve yemleri kullananlar yeni doğan yavrunun hızla büyüyüp geliştiğini gözlemlemişlerdir.

Hızlı kargo sistemi ile kısa sürede ellerinde olması ve fiyatlarının oldukça uygun oluşu Gold Wings yem kullananların memnun olduğu hizmetlerdendir. Kafes kuşları yetiştiren kişiler için en önemli hususlardan biri de konuşma ve ötme özelliğidir.

Gold Wings yem kullananlar kuşlarının sesinin değiştiğini ve daha çok konuşmaya başladığını söylüyorlar. Yem ile ilgili kullanıcı yorumları %100 olumlu olup kullanan herkes çok memnundur.

Gold Wings Kabuksuz Yem

Gold Wings Kabuksuz Yem

Gold Wings kabuksuz yem, çeşitli tohum ve tahılların kabukları soyularak özel olarak hazırlanmış bir yem çeşididir. Bazı kuş cinsleri kabuklu tahıl ve tohumların kabuğunu soymakta çok güçlük çekerler ve yeterince beslenemezler.

Özellikle yavru kuşlar ilk yeme alışmaya başladıklarında kabuklu yemleri yemekte bir hayli güçlük çekerler. Bazen istenmeyen durumlar oluşur ve kuşun gagasında yamulma ya da çatlama oluşabilir. Bu durumda gagası rahatsız olan kuş kabuklu yemleri yemekte zorlanacaktır. Tüm bu durumlarda ya da kuşunuz kabuksuz sevdiğinden bu yemi tercih edebilirsiniz.

Gold Wings kabuksuz yem kuşun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. İçeriğinde; kabuğu soyulmuş Nijer tohumu ve keten tohumu uygun oranlarda bulunur.

Gold Wings Papağan Yemi

Gold Wings Papağan Yemi

Gold Wings papağan yemi, her cins papağan için ihtiyaç duyulan besin değerlerine sahip olan tam bir yemdir. Papağanlar için gerekli vitamin, mineral ve tüm besin öğelerini içerir. Gold Wings papağan yemi içeriğinde; iri ayçekirdeği, çizgili çekirdek, beyaz çekirdek, kabuksuz yulaf, buğday, mısır, aspur, yer fıstığı, kara buğday, çeltik, kenevir, sedir fıstığı ve sorgun bulunur.

Tüm bu tahıl ve tohumlar papağanların beslenme alışkanlıklarına uygun ölçülerde belirli oranlar ile karıştırılarak harmanlanır. Böylece kuşun dengeli ve sağlıklı beslenmesi sağlanır. İçeriğinde bulunan tüm ürünler birinci kalitede taze olarak paketlenir. Yemin içerisinde bulunan tüm ürünler papağanların çok sevdiği gıdalardır. Bu nedenle çok severek ve iştahla yiyeceklerdir.

Gold Wings Kanarya Yemi

Gold Wings Kanarya Yemi

Gold Wings kanarya yemi, kanaryaların beslenme alışkanlıklarına uygun olarak üretilmiş bir yem çeşididir. Kanaryaların yapısal özelliklerine uygun olarak seçilen tahıl ve tohumlar uygun ölçülerde harmanlanarak formüle edilmiştir. Laboratuar ortamda yapılan klinik testler ile kanaryaların ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerini almalarını sağlayacak özellikte üretilmiştir.

Birinci kalite hammadde kullanılan yem kanaryaların en iyi beslenme şekli olacaktır. Gold Wings kanarya yemi içeriğinde; kanarya tohumu (aspur), soyulmuş yulaf, keten tohumu, kenevir tohumu, Nijer tohumu, şalgam tohumu bulunur. Belirli oranlarda karıştırılan bu tahıl ve tohumlar tüm bakteri ve tozlarından arındırılarak hijyenik bir şekilde el değmeden paketlenir. Kanaryaların sağlıklı beslenmesini sağlayan özel bir yemdir.

Gold Wings Muhabbet Yemi

Gold Wings Muhabbet Yemi

Gold Wings muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan kaliteli bir yemdir. Kolay sindirilebilen içeriğinde bulunan tahıl ve tohumlar birinci kalite olarak özenle seçilerek harmanlanmıştır. Tüm hammaddesi taze ve lezzetli olan yem muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlığına uygun oranlar ile paketlenir. Gold Wings muhabbet yemi içeriğinde; sarı, beyaz, siyah ve beyaz darı çeşitleri, aspir, kanarya yemi (aspur) ve renkli drajeler bulunur. Muhabbet kuşları için meyveli ve vitamin katkılı yemlerde vardır. Bu yemlerde tahıl ve tohumlara ilave olarak çeşitli meyve kuruları ve vitamin, mineral katkıları bulunur.

Gold Wings Paraket Yemi

Gold Wings Paraket Yemi

Gold Wings paraket yemi, paraket kuşlarının beslenme alışkanlıklarına uygun olarak harmanlanan özel bir yemdir. Paraket kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmeleri için ihtiyaç duydukları besin değerlerindedir. Gold Wings paraket yemi içeriğinde; mısır, sarı, beyaz ve kızıl darı çeşitleri, aspur, ayçekirdeği ve vitaminli galeta bulunur.

Tüm bu tahıl, tohum ve gıdalar taze olarak alınıp bakteri ve tozlarından arındırılarak el değmeden son teknoloji tesislerde paketlenir. Fermuarlı özel ambalajı ile uzun süre taze olarak kalır. Paraket kuşlarının ihtiyacı olan besin değerlerini taşıyan yem içerisinde bulunan gıdalar belirli ölçüler ile birleştirilerek harmanlanmıştır. Böylece günlük paraket kuşunuza vereceğiniz yem ile ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerini almış olacaktır.

Gold Wings Sade Yem(Aspur)

Gold Wings Sade Yem

Gold Wings sade yem, kanarya yemi olarak da bilinen aspur tohumundan üretilir. Kafes kuşlarının ana besin maddesi olan aspur tohumunda %15 oranında protein bulunur. Bu yüksek protein oranı ile kuşların protein ihtiyacını karşılar. aspur tohumu karışık kuş yemleri içerisinde bulunsa da çoğu zaman yeterli gelmeyebilir.

Bu nedenle Gold Wings sade yemi karışık yemin yanı sıra ek gıda olarak haftada 3-4 kez vermeniz önerilir. Böylece kuşların protein ihtiyacı tam olarak karşılanır ve bağışıklık sistemleri güçlenir. Yeterli protein alan kuşlar çok daha sağlıklı ve enerjik olurlar.

Gold Wings Papağan Yemi Yorumları

Gold Wings Papağan Yemi Yorumları

Gold Wings papağan yemi yorumlar oldukça olumludur. Gold Wings kullanan papağan sahipleri kuşlarında meydana gelişen değişimleri gözlemleyerek yorum olarak belirtmişlerdir. Bu yemi vermeye başladıklarında papağanlarının daha sağlıklı ve enerjik olduğunu görmüşlerdir. Papağanlarının tüylerinin daha canlı ve parlak görünmeye başladığını yorum olarak belirtirler.

Gold Wings yemeye başlayalı papağanın daha konuşkan olması gelen yorumlar içerisinde yer alır. Bu yemi papağanlarının çok severek yediğini kusma ve hazımsızlık sorunu yaşamadıklarını söylüyorlar. Ayrıca hızlı kargo ve uygun fiyatı ile kullananlar Gold Wings papağan yemi için çok iyi yorumlar yapıyorlar.

İlgili Yazılar

Uzmana Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.