Yem & Mama

Sweet Bird Muhabbet Kuşu Yemi

Sweet Bird

Sweet Bird, kafes kuşları için kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan bir markadır. Kuşların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak özel olan formüle edilen yemler Türkiye’de üretilir. Birinci kalite tahıl, tohum, mineral ve vitaminlerin karışımı şeklinde hazırlanan komple kuş yemleri üretilir. Kuşların ihtiyacı olan tüm besin değerlerine sahip olan yemler maksimum fayda sağlar. Toz ve bakterilerinden tamamen arındırıldıktan sonra harmanlanan tahıl ve tohumlar çok taze olup özenle seçilir. Son teknoloji tesislerde el değmeden paketlenen yemler hijyenik ve sağlıklıdır. Özel ambalaj sistemleri ile paketlenen yemler uzun süre aynı tazelikte kalır. Muhabbet kuşu, papağan, paraket kuşları, kanarya, güvercin ve saka gibi tüm kafes kuşlarına özel geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her cins kuşun biyolojik ve fizyolojik yapısına uygun olarak farklı formüle edilmiş yem çeşitleri sunar.

Sweet Bird Muhabbet Kuşu Yemi

Sweet Bird Muhabbet Kuşu Yemi

Sweet Bird muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlıklarına uygun olarak geliştirilmiş olan bir yem çeşididir. Muhabbet kuşlarının dengeli ve yeterli beslenmelerini sağlayacak komple tam bir yemdir. Kuşun severek yiyeceği lezzette olup besin değerleri ile besleyici ve sağlıklıdır. Kolay hazmedilir özellikte olan yem hazımsızlık, kusma, yağlanma fazla kilo alma gibi sorunlar yaratmaz. Sweet Bird muhabbet kuşu ile beslenen muhabbet kuşları daha enerjik, hareketli, tüyleri daha parlak ve canlı, kemikleri daha sağlam ve sağlıklı olurlar. Kuşun bağışıklık sistemini de güçlendiren yem hastalıklara yakalanmasını önler.

Sweet Bird Muhabbet Kuşu Yem

Sweet muhabbet kuşu yeminin içeriğinde; sarı darı, keten tohumu, kırmızı darı, kuş yemi (aspur) beyaz darı, Nijer tohumu ve vitaminli galeta bulunur. Tüm bu tahıl ve tohumlar muhabbet kuşlarının besin ihtiyacına uygun oranlarda ilave edilerek harmanlanır. Tüm tahıl ve tohumlar taze olarak özenle seçilir. Tohumların içeriği mineral ve vitamin değerleri ile üstün kaliteli bir yemdir. Sweet muhabbet kuşu yemlerinin meyveli ve ballı çeşitleri de mevcuttur. Tahıl ve tohumlardan oluşan ana içeriğe kurutulmuş çeşitli meyveler ve bal eklenerek yem daha zengin hale getirilir. Muhabbet kuşunuza besin çeşitliliği sağlamak için bu yemleri de tercih edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle