Yem & Mama

Rio Yem

Rio Yem

Rio Yem, muhabbet kuşu, papağan, kanarya, paraket kuşları, güvercin ve saka gibi kafes kuşları için kaliteli ve sağlıklı yemler sunar. Birinci kalite hammadde ile ürettiği özel karışımları son teknoloji tesislerde el değmeden paketler. Özel ambalaj sistemi ile uzun süre tazeliğini koruyan özellikte yemlerdir. Her yaşta ve her cinsten kuş için geliştirilen formülü ile her kuşa özel karışımlar sunar. Kuşların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

Rio Yulaf Tohumu

Rio Yulaf Tohumu

Rio yulaf tohumu, kafes kuşları için sağlıklı bir ek besin olarak sunulur. Kabukları soyulmuş sade yulaf tohumundan oluşan yem, kuşlar için sağlıklı bir gıdadır. Özellikle hasta ve zayıf düşmüş kuşların kısa sürede toparlanıp iyileşmelerini sağlar. Günlük tam yemin yanında ek gıda olarak verilen yulaf tohumu Rio kalite güvencesi ile hijyenik özel paketlerde sunulur.

Rio Konuşturucu Yem

Rio Konuşturucu Yem

Rio konuşturucu yem, muhabbet kuşu, papağan ve paraket kuşları gibi konuşma yeteneğine sahip kuşların konuşma özelliğinin geliştirilmesine yönelik özel olarak hazırlanan bir ek gıdadır. Bu yem kuşun enerjisini artırıp dilinin altında bulunan bezeleri yumuşatarak rahat konuşmasını sağlar. Rio konuşturucu yem içeriğinde; sarı, beyaz ve kırmızı darı çeşitleri, Nijer tohumu, keten tohumu, aspir, aspur, kenevir, vitamin ve mineral katkıları bulunur. Kuşun günlük yemine karıştırarak ya da ayrı bir yemlik içerisinde verebilirsiniz.

Rio Paraket Papağan Siyah Çekirdek

Rio Paraket Papağan Siyah Çekirdek

Rio siyah çekirdek papağan ve paraket kuşlarının en sevdiği yiyeceklerden biridir. En taze siyah çekirdekler özenle seçilerek tüm toz ve bakterilerinden arındırılarak sunulur. Son teknoloji tesislerde özel ambalaj sistemleri ile el değmeden paketlenir. Rio birinci kalite siyah çekirdek kullanarak paraket ve papağanların severek yemelerini sağlar. Siyah çekirdek içerdiği besin değerleri ile kuşlar için çok sağlıklı bir gıdadır.

Rio Kenevir Tohumu

Rio Kenevir Tohumu

Rio kenevir tohumu, kafes kuşları için oldukça sağlıklı bir besindir. İçeriğindeki GLA(gama linolenik asit) ile kuşların hormon dengesini sağlayarak daha sağlıklı olmalarını sağlar. Omega yağ asitleri çok zengin olarak barındıran kenevir tohumu kuşun beyin, kalp ve damar sağlığı için çok faydalıdır. Kafes kuşları için adeta enerji deposu olan kenevir tohumu Rio tarafından sade olarak paketlenmiştir. Günlük yemi ile birlikte ek gıda olarak kullanabileceğiniz kenevir tohumu, kuşun dengeli ve sağlıklı beslenmesini destekler. Özellikle hastalık, üreme, tüy dökme, stres ve bitkinlik gibi durumları daha hızlı ve kolay geçirmesini sağlar.

Rio Nijer Tohumu

Rio Nijer Tohumu

Rio Nijer tohumu kafes kuşları için çok faydalı bir besin kaynağıdır. Afrika’da üretilen Nijer tohumu, çöreotuna benzeyen küçük siyah yağlı tohumlardır. Kuşlara enerji veren Nijer tohumu özellikle üreme dönemler, ve hastalık zamanları için ideal bir besindir. Nijer tohumu bol miktarda karbonhidrat, protein, yağ ve mineraller içerir. Rio Nijer tohumu sade olarak özel ambalaj sistemleri ile paketlenerek sunulur. Kuşun günlük yemi içerisine karıştırılarak verilir.

Rio Muhabbet Yemi

Rio Muhabbet Yemi

Rio muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenmelerini sağlayan tam bir yemdir. Kuşun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip olan yem, yeterli besini maksimum seviyede almalarını sağlar. Özel ambalaj sistemi ile kova içerisinde sunulan yem uzun süre tazeliğini korur. Rio muhabbet yemi içeriğinde; beyaz sarı, soyulmuş yulaf, kırmızı darı, aspur tohumu, keten tohumu, aspir tohumu, Nijer tohumu, mineral ve vitamin katkıları bulunur. Muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak belirli yüzdeler ile harmanlanan tahıl ve tohumlar birinci kalite ve tazedir.

Rio Kızıştırıcı Yem

Rio Kızıştırıcı Yem

Rio kızıştırıcı yem, kuşların üreme dönemlerinde çiftleşme isteğini artıran özelliktedir. Günlük yeminin içerisine karıştırarak vereceğiniz bu yem ile kuş çiftleşme dönemini daha enerjik, verimli ve rahat geçirir. Kızıştırıcı yem içerisinde belirli ölçüler ile harmanlanan enerji veren tahıl ve tohumlar birinci kalitede taze olarak özenle seçilir. %100 doğal içeriği ile kuşun çiftleşme dönemi için destek sağlayan sağlıklı bir ek gıdadır.

Rio Paraket Yemi

Rio Paraket Yemi

Rio paraket yemi, paraket kuşlarının ihtiyacı olan tüm mineral, vitamin ve besin değerlerine sahip tam bir yemdir. Rio paraket yemi içeriğinde; sarı, kırmızı, beyaz ve siyah darı çeşitleri, soyulmuş yulaf tohumu, aspir tohumu, meyveli kek, aspur tohumu, kenevir tohumu, çekirdek, Nijer tohumu, mineral ve vitaminler bulunur. Paraket kuşlarının günlük besin ihtiyacını maksimum ölçüde karşılayan içeriği ile dengeli ve sağlıklı beslenmelerini sağlar.

Rio Premium Meyveli Paraket Yemi

Rio Premium Meyveli Paraket Yemi

Meyveli paraket yemi Rio Premium, paraket kuşlarının ihtiyacı olan besin değerlerini almalarını sağlamanın yanı sıra çeşitli meyvelerin katkısı ile zengin bir vitamin ve mineral içeriğine sahiptir. Çeşitli tahıl ve tohumlar ile birlikte kullanılan meyve kuruları paraket kuşlarının severek yediği lezzette ve bol vitaminli bir yem oluşturur.

Rio Premium Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi

Rio Premium Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi

Meyveli muhabbet kuşu yemi Rio Premium , muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak çeşitli kuru meyveler ile desteklenmiş olup zengin bir içeriğe sahiptir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle