[wp-story]
Anasayfa / Hayvanlar / Hayvanlar

Hayvanlar

Bu yazımızda sizlere güzel bir hayvanlar platformu tanıtacağım değerli ziyaretçiler.

Bu projenin ve sitenin yöneticisi olan Tevfik bey sağ olsun oldukça güzel bir site hazırlamış hayvanseverler için. Projenin kapsamını gayet başarılı buldum, projeye ayrılan vakit ve nakit göz ile dahi görülebilecek derece diyebilirim. Site içerisinde Xenforo’nun en son güncel versiyonu kurulu. Teması özel olarak kodlanılmış göz zevkinize hitap etmesinin yanı sıra, oldukça kullanışlı bir temadır. Ayrıca şunu da söylemeden geçemeyeceğim, tema içerisinde 3 farklı tema seçeneği bulunuyor toplamda.

Hayvanlar.net Hayvanlar Portalı

Site içerisinde sadece evcil hayvanlara ait kategoriler değil, tüm hayvanlara ait kategorileri rahatça bulabileceğiniz, sorular sorabileceğiniz, bilgiler paylaşacabileceğiniz ve cevaplarda rahatça bulunabileceğiniz bir platform. Site içerisinde yönetim ekibi ve hayvansever üyeler birbirlerine oldukça seviyeli ve nazik davranmaktadır. Hiçbir hayvansever üyenin birbirine kabalığını veya şikayetini görmedim, yönetim ekibi de oldukça seviyeli bir şekilde kibirli olmaksızın üyeleri ile muhatap olmaktadır.

Hayvanlar Aleminin Forumu

Bizim sitemiz Papağanlara hitap etmektedir fakat Hayvanlar sitesi üzerinde tüm kuş türlerine denk gelebilirsiniz. Papağanlar sitesi ekibi olarak şahsi fikrimizce bu site ilerleyen zamanlarda ülkemizde çok fazla ses getireceğini düşünmekteyiz. Yaptığımız röportaj sırasında site sahibi ve yönetici olan Tevfik Aktunç yakın zaman içerisinde kullnıcı profilleri sms ile doğrulanmış profil yapma yetkisi getireceğini dile getirdi, bu site için çok büyük bir adım olabilir bizim sektörümüzde.

Hayvanlar Alemi

Eğer güzel ve kullanışlı bir hayvanlar forumu arıyorsanız tam olarak bu siteyi size önerebiliriz. Eğer sizlerde giriş yaptıktan sonra bizlerle aynı fikirde iseniz lütfen düşüncelerinizi sitemizin altına yorum olarak belirtirseniz çok memnun oluruz.

Ayrıca site içerisinde deneyimli yazar alımlarının her zaman aktif olduğunu dile getiren Tevfik bey ilerleyen zamanlarda bu sektörün en büyüklerinden olacağımızı ve buradan gelen kâr oranını ise sadece sokak ve barınak hayvanlarına bağışlayacaklarını tüm platformda dile getirmektedir. Açıkçası birçok hayvan sitesi bu tarz söylemlerde bizlerde yardım ediyoruz diye sözlü (telefon gibi yerlerde) ifade ediyorlar ama hiçbir site sahibi yazılı olarak belirli bir platformda bunu söylemiyor, kazançlarının gitmesi birçok site sahibi için çöküntü olacaktır.

Site adresi ayrıca: hayvanlar.net olarak giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.