Yem & Mama

Deli Nature

Deli Nature Yem

Deli Nature merkezi Belçika’da bulunan ve kökleri dünyaca ünlü Beyers’e dayanan bir firmadır. %100 doğal hammadde ile kaliteli kuş yemlerinin üretimini yapar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma her yaşta ve her ırktan kafes kuşları için özel yemler üretir.

Son teknoloji cihazlar ile hijyenik tesislerinde üretim ve el değmeden paketleme işlemi gerçekleştirir. Kafes kuşlarının günlün vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayan yemler laboratuar ortamda klinik testlerden geçirilerek sunulur. Besin değeri yüksek olan Deli Nature kuş yemleri kuşların severek yiyeceği lezzettedir.

Deli Nature Muhabbet Yemi

Deli Nature muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak olan bir yem çeşididir. Marka kalite ve güvencesi ile sunulan yemin içeriğinde; %36 kanarya yemi, %25 sarı ve beyaz darı, %8 Japon darısı, %5 soyulmuş yulaf, %10 sarı panıcıum, %4 kenevir tohumu, %2 Nijer tohumu bulunur.

Tüm bu tohum ve tahıllar taze olarak temizlenip özel ambalajlama sistemi ile el değmeden hava almayacak şekilde paketlenir. Uzun süre aynı tazelikte kullanılabilecek şekilde ambalajlanır. Muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacını karşılarken büyüme, gelişme ve sağlıklı yaşamını destekler.

Deli Nature Muhabbet Kuşu Yemi 20 Kg

Deli Nature 20 Kg’lık paketlerde sunduğu muhabbet kuşu yemini özellikle kuş yetiştiricileri için ideal bir ürün olarak sunar. İçerisinde bulunan tahıl ve tohumlar muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi için taze olarak yeterli oranlarda karıştırılmış olarak paketlenir.

Bu kuş yeminin içeriğinde; %40 sarı darı, %40 beyaz darı, %5 kırmızı darı, %5 soyulmuş yulaf, %5 kanarya tohumu(aspur) bulunur. Bu tahıl ve tohum oranları ile muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacının en iyi şekilde karşılanmasını sağlar.

Deli Nature Muhabbet Yemi

Deli Nature Muhabbet Kuşu Yemi

Deli Nature muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının en iyi şekilde beslenebilmelerini sağlayan özel bir yem çeşididir. Deli Nature Belçika’da bulunan teknolojik tesislerde üretilip paketlenir. Ülkemize ithal edilen yemler özel ambalaj sistemi ile tüketiciye ulaştırılır.

Dünyaca ünlü bir marka olan Deli Nature ödüllü bir ürün olup kuşların temel beslenme şartlarına uygun kaliteli yemler sunar. Kuşun yeterli gıda ve enerjiyi en iyi şekilde sağlayabilmesi için gerekli vitamin ve mineralleri içerir.

Deli Nature Muhabbet Kuşu Maması

Deli Nature muhabbet kuşu maması, muhabbet kuşlarının sağlıklı beslenebilmeleri için özel olarak üretilip paketlenmiş bir mama çeşididir. İçeriğinde %40 oranında yumurta ve yumurta türevleri, unlu mamuller, bitkisel protein özleri, şekerler, bitkisel ürünler, tohumlar, mineraller, sıvı ve katı yağlar yer alır.
Mamanın besin değeri bileşenleri; %17,5 ham protein, %10 ham yağ, %4 kül, %3 kalsiyum, %3 ham selüloz, %1,25 lizin, %0,43 fosfor, %0,55 metionin, 22 gr. çinko sülfat monohidrat, 33 mg demir sülfat monohidrat, 5,75 mg. bakır sülfat, 30 mg manganez sülfat monohidrat, 0,45 mg kalsiyum iyoda, A, E, C ve D3 vitaminleridir. Muhabbet kuşlarının sağlıklı beslenebilmeleri için laboratuar klinik testlerinden geçirilerek oranları belirlenen besin değerleri Avrupa Birliği onaylı doğal bileşenlerdir.

Deli Nature Muhabbet

Deli Nature muhabbet kuşları için özel olarak hazırlayıp sunduğu ürünleri ile kuşların günlük besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Kuş yemi ve kuş maması çeşitleri her yaştaki muhabbet kuşu için uygun özellikler ile üretilir. Muhabbet kuşlarının tüy dökümü, kızışma, yumurtlama ve yavrulama dönemleri için destekleyici ürünleri ile bu dönemleri kısa sürede sağlıklı atlatmalarını sağlar. Deli Nature ile beslenen muhabbet kuşlarının tüyleri daha parlak ve canlı olup muhabbet etme özellikleri de gelişir.

Deli Nature Premium Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg

Deli Nature Premium serisi muhabbet kuşu yemi en kaliteli tahıl ve tohumları birleşimi ile üretilmiş seçkin bir üründür. Muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmeleri için en taze tohum ve tahıllar kuşun ihtiyacına uygun oranlarda birleştirilerek özel bir karışım hazırlanmıştır. Besinler tüm toz ve bakterilerden özel arıtma sistemleri ile temizlenir.

El değmeden özel ambalajlama sistemleri ile paketlenir. Uzun süre bozulmadan aynı özelliğini koruyan Deli Nature Premium serisi muhabbet kuşu yemi kuşların günlük besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılar.

Deli Nature Premium Muhabbet Yemi

Deli Nature Premium serisi yemler muhabbet kuşlarının büyüme, gelişme ve sağlıklı yaşamını destekleyen besinleri içerir. Muhabbet kuşlarının severek yediği lezzetli tahıl ve tohumlardan oluşan yem, vitamin ve mineral değerleri ile kuşun uzun ömürlü ve sağlıklı olmalarına katkı sağlar.

Evlerin neşesi olan muhabbet kuşları Deli Nature Premium yemler ile beslendiğinde sağlıklı olacağından muhabbet özelliği de çok hızlı gelişir. Muhabbet kuşları hassas bir yapıya sahip olup çabuk strese giren ve iştahsızlık sorunu yaşayan kuşlardır. Deli Nature Premium yemler kuşların bu hassas dönemlerinde bile severek yiyeceği lezzette üretilir.

Deli Nature Muhabbet Yemi

Deli Nature Böcekli Kurtlu Muhabbet ve Paraket Maması

Deli Nature böcekli kurtlu mama, kuşların ihtiyacı olan protein miktarını artırmak amacıyla kurutulmuş böcek ve kurtlar ile desteklenmiş bir mamadır. Muhabbet kuşu ve paraketlerin sağlıklı gelişim ve beslenmesini destekleyen bol proteinli bir mama çeşididir. İçeriğinde; yumurta ve yumurta türevleri, bitkisel protein ekstreleri, unlu mamuller, çeşitli şekerler, tohumlar, mineraller, tahıllar, yağlar ve katı yağlar, bitkisel kökenli türevler, kabuklar ve yumuşakçalar yer alır.

Deli Nature 51 Basic Muhabbet Kuşu yemi

Deli Nature 51 Basic yem muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmeleri için üretilmiş karışık temel yemlerden biridir. Birinci sınıf taze hammadde ile hazırlanan bu özel karışım el değmeden dayanıklı ambalaj sistemi ile paketlenir. İçeriğinde; sarı, beyaz ve kırmızı darı, soyulmuş yulaf ve aspur bulunur. Muhabbet kuşlarının günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak besin değerlerine sahiptir.

Deli Nature Papağan Yemi

Deli Nature 67 Muhabbet Kuşu Yemi

Deli Nature 67 muhabbet kuşu yemi dünyanın en iyi tohumları birleştirilerek üretilmiş kaliteli bir kuş yemidir. %100 doğal olan yem tozdan arındırılmış hijyenik özellikte olup, el değmeden özel ambalajlar ile paketlenir. Özellikle muhabbet kuşlarının eşleşme dönemleri için ideal bir yemdir. İçeriğinde; Sarı, beyaz ve kırmızı darı, Japon darı, kanarya tohumları, sarı panicium, Nijer tohumu, kenevir ve soyulmuş yulaf bulunur.

Deli Nature Papağan Yemi

Deli Nature papağan yemi, papağanların sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi için özel olarak üretilmiş bir yemdir. Laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilmiş olan ürün papağanların tüm vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasını sağlar. İçerisinde papağanların severek yediği besleyici ürünler yer alır.

Deli Nature Mama

Deli Nature Paraket Yemi

Deli Nature Paraket yemi tüm büyük paraket kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi için üretilmiştir. İçeriğinde bulunan tahıl, tohum ve çekirdekler en taze şekilde birleştirilip el değmeden son teknoloji cihazlar ile temizlenip paketlenir. Paraketlerin günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayarak yeterli beslenmelerini sağlar.

Deli Nature Paraket Premium

Belçika’nın en ünlü firmalarından olan Deli Nature’nin Premium serisi paraket yemi, paraket kuşlarının en iyi şekilde beslenebilmelerini sağlar. İçeriğinde bulunan besinler ile paraketlerin günlük besin ihtiyacını karşılar.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle