Yem & Mama

Mavi Yeşil Extra Muhabbet Yemi

Mavi Yeşil Extra Muhabbet Yemi

Mavi Yeşil Extra muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmeleri için özenle seçilen birinci kalite hammadde ile harmanlanmış bir kuş yemidir. Muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan tahıl ve tohumlar taze olarak seçilip son teknoloji tesislerde tüm toz ve bakterilerinden arındırılarak el değmeden paketlenir.
Muhabbet kuşları için çok sağlıklı besin değerlerine sahip olan yem, kuşun yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayacaktır. Muhabbet kuşlarının çok severek yedikleri tat ve kokuya sahiptir. Mavi Yeşil Extra muhabbet kuşu yemi içeriğinde; kanarya yemi adı verilen aspur, sarı darı, keten tohumu, kırmızı darı, mevsimsel Nijer tohumu, beyaz darı ve kuş bisküvisi bulunur.

Muhabbet kuşunun beslenmesine uygun olarak bu besinler belirli oranlar ile formüle edilerek karıştırılır. Bileşen olarak gerekli ve yeterli vitamin, mineral ve elementler yem içerisinde tam olarak sunulur. Muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacını karşılayacak olan yem her gün yenilenen yemliklerde taze su ile verilmelidir.

Mavi Yeşil Berra

Mavi Yeşil Berra serisi muhabbet kuşu yemi, kuşun en iyi şekilde beslenmesini sağlayan kaliteli bir yem çeşididir. Muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm besin değerlerine, vitamin ve minerallere sahiptir. Mavi Yeşil Berra ile beslenen muhabbet kuşları daha enerjik ve sağlıklı olurlar. Tüyleri daha canlı ve parlak olan kuşlar daha iyi konuşmaya başlarlar.
Bağışıklık sistemi güçlenen kuş hastalıklara yakalanmaz. Hazımsızlık ve kusma gibi sorunlar yaşanmaz. Yem özel içeriği ile kolay sindirilebilir özelliktedir. Muhabbet kuşlarının çok severek yedikleri lezzetli bir kuş yemidir. Mavi Yeşil Berra yemin içerinde; sarı, beyaz ve kızıl darı çeşitleri, Nijer tohumu, kanarya yemi (aspur), keten tohumu ve kuş bisküvisi bulunur. İçeriğinde bulunan hammadde birinci kalite olup özenle seçilerek harmanlanır.

Belirli oranlar ile birleştirilen hammadde muhabbet kuşlarının yeterli vitamin, mineral ve besin değerlerini almasını sağlar. Günlük beslenme için muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak formüle edilen tam bir yemdir. Mavi Yeşil Berra fiyat olarak da oldukça uygun fırsatlar ile sunulur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle