Afrika Papağanları, Papağan Eğitimi

Jako Papağan Kafes Oyuncakları

Jako Papağan Kafes Oyuncakları

Jako Papağanlar oyun oynamayı ve kendini eğlendirmeyi seven canlılardır. İlgiyi seven yapıları olmasından dolayı sahiplerinin sürekli kendileri ile ilgilenmesini isterler. Ancak çoğu zaman siz onlar ile ilgilenmediğiniz durumlarda kendi alanında var olan oyuncak ve benzeri eşyaları ile ilgilenerek gün içerisinde kendilerini eğlendirirler.

Jako Papağanlar, özellikleri bakımından stresli olan varlıklar olmasından dolayı onların strese girmesini engellemek ve sağlıklı bir şekilde eğitmek için mutlaka bu oyuncaklara ihtiyacınız vardır. Kendilerini eğitmeleri açısından da oyuncaklar onlara büyük faydalar sağlar. Sizlerde papağanınızın yaşına göre olan oyuncakları seçerek satın alabilirsiniz.

Jako Papağan Oyun

Jako Papağanları Oyun Alanı

Jako papağanlarını evde beslemeye başladığınız zaman kendisini her ne kadar kafes içerisinde besleseniz bile ev içerisinde dolaşmayı sevdiklerinden dolayı kafesten çıkarak tüm evi turlarlar. Sizlerde böyle durumlarda onlara ayrı bir oyun alanı yaparak eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Jako papağan oyun alanlarını ister kendiniz yapabilir, isterseniz de direkt olarak internet üzerinden satın alabilirsiniz. Oyun alanları genel olarak çeşitli boşluklar, tüneller, tünekler, merdivenler, dal gibi oyunlar papağanların en çok sevdiği oyun türleridir.

Bu alanlarda tüm günü geçirebilirler. Eğer sizler kendiniz yapacaksanız ihtiyacınız olan tek şey tahta çıtalar, çeşitli uzunluklarda olan dallar, aynalar, oyuncaklar ve montajlama işlemi yapmak için matkaba ihtiyacınız vardır. Tüm bu parçaları temin ettikten sonra birbiri ile birleştirerek papağanlarınız için güzel bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Evinizde ki alana göre ister küçük isterseniz de daha büyük boyutlarda dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Jako Papağan Oyuncakları Fiyatları

Jako Papağan Oyuncakları Fiyatları

Jako papağan oyuncak fiyatları tercih ettiğiniz oyuncaklara göre değişiklik gösterebilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise sizler papağanınıza oyun alanı almak isterseniz piyasa üzerinde 100 ila 200 arasında değişiklik gösterebilen tutarlara oyuncak satın alabilirsiniz. Ancak kafes içerisinde ayna ve benzeri ürünler koyarak da papağanınızın gün içerisinde eğlenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Kafes oyuncakları olarak piyasa üzerinde birçok çeşit oyuncak vardır.

Bu oyuncaklardan en çok kullanılanı ise kafes içerisine yerleştirilebilen hamak, ufak salıncak gibi ürünler tercih edebilirsiniz. Bu oyuncaklar fiyat olarak da 40 ila 50 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlara satışa sunuluyor.

Jako Papağanları Oyun Alanı

Jako Papağan Oyun

Jako Papağanlar, kendi kafeslerinin içerisinde ya da direkt olarak ev içerisinde oyun alanının ve oyuncakların olduğu her noktada rahatlıkla oyun oynayarak kendilerini oyalamayı başarırlar. Kurulu düzenleri var ise bu kurulu düzenlerinde tüm günlerini en iyi şekilde geçirirler. Eğer sizler direkt olarak papağanlar ile vakit geçirmek isterseniz de kafes içerisinden onları çıkartarak oyun alanlarında onlara hem oyun oynatıp hem de ilgili eğitimleri verebilirsiniz.

Zeki kuşlar olmasından dolayı kısa süre içerisinde bu eğitimlerden dolayı gelişir. Özellikle papağanlarınıza oyun oynatmak isterseniz bu oyunlar kesinlikle onları geliştiren oyunlar olmalı ve onlara katkı sağlamalıdır.

Listeye geri dön

İlgili Yazılar

Uzmana Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir