Yem & Mama

Garden Mix

Garden Mix Yem

Garden Mix, kafes kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmelerini sağlayan kaliteli kuş yemi çeşitleri üretir. Kuşların ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alabilmelerini sağlayan farklı özelliklerde yemler sunar. Her yaşta ve her ırktan kuş için özel olarak formüle edilen yemler kuşun doğan beslenme alışkanlıklarına uygun özelliklerdedir.

Garden Mix papağan yemleri seçkin tohum ve tahıllar ile çeşitli vitamin, mineral katkıları ile özenle hazırlanır. Laboratuar ortamında klinik testleri yapılan yemler sindirimi kolay olan sağlıklı ürünlerdir. Avrupa standartlarında son teknoloji tesislerde el değmeden paketleme işlemi yapılır. Uzun süre yemin aynı tazeliği ve özelliklerini koruyabilmesi için özel ambalaj sistemleri kullanılır.

Garden Mix Yem

Garden Mix Yem, kafes kuşlarının ihtiyaç duyduğu tüm besin değerlerine sahip tam bir yemdir. Yem içeriği kuşun yaşına ve cinsine uygun olarak formüle edilir. Muhabbet kuşu, papağan, paraket kuşları, kanarya, saka, güvercin gibi tüm kafes kuşları için özel yemleri mevcuttur.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Garden Mix, kuş yemlerinin yanı sıra krakerler, dal darı çeşitleri, kızıştırıcı ve konuşturucu yemler gibi besin takviye ürünleri de sunar. Tüm yemler ve gıda takviyeleri %100 doğal birinci kalite hammadde ile üretilir. Arındırıcılardan geçirilerek tüm bakteri ve tozlardan arındırılan hammadde el değmeden özel sistemler ile paketlenir.

Garden Mix Dal Darı

Garden Mix dal darı, kuşların beslenmesine çeşitlilik katan bir besin desteğidir. Sarı, kırmızı ve ak dal darı çeşitleri vardır. Garden Mix dal darı yüksek karbonhidrat ve düşük yağ oranına sahiptir. Glüten içermeyen dal darı çeşitleri kuşlar için sağlıklı besin özelliğindedir. Zengin bir iz elementi ve B vitamini kaynağı olan dal darı kuşun sağlıklı yaşamına katkı sağlar.
Kafes kuşlarının çok severek yediği dal darı yalnız başına tam bir besin kaynağı olmayıp karışık yemlerin yanında haftada bir kaç kez ek gıda olarak verilmelidir. Kafes içerisine asarak ya da yemliğine koyarak servis edebilirsiniz. Kuşun tek tip beslenmeden sıkılmasını önleyerek beslenme alışkanlığına çeşitlilik kazandırmak için idealdir.

Garden Mix Dal Darı

Dal darı kokusu ve tadı ile tüm kafes kuşlarının damak zevkine uygun çok beğenerek yiyecekleri bir ek besindir. Garden Mix dal darı çeşitleri herhangi bir işleme tabi tutulmaksızın doğal ve taze özelliği ile özel paketlerde sunulur.

Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi

Garden Mix muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlığına uygun olarak seçkin tahıl, tohum, mineral ve vitaminler ile formüle edilmiştir. Muhabbet kuşu yemlerinin birçok çeşidi vardır. Yalnızca tahıl ve tohumların harmanlanması ile oluşturulan sade yemler olduğu gibi çeşitli meyveler, vitamin ve mineral destekleri ile zenginleştirilmiş yemlerde vardır. Bal ilavesi olan meyveli ve ballı muhabbet kuşu yemleri kuşun hem daha çok vitamin ve mineral almasını sağlarken hem de eşsiz lezzeti ile kuşun daha çok severek yemesini sağlar. Kuşunuzun damak zevkine uygun olan yemi seçerek daha iyi beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg.

Garden Mix muhabbet kuşu yemi 1 Kg.’lık paketlerde sunulabileceği gibi daha fazla ya da az gramajda paketler ile de sunulur. Kuşunuzun beslenme şekline uygun ölçüde paketi seçebilirsiniz. Garden Mix muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı, kırmızı ve beyaz darı çeşitleri, aspir, keten tohumu, kanarya yemi, rapissa ve kolza bulunur. Tüm bu tahıl ve tohumlar muhabbet kuşlarının beslenme ihtiyacına uygun oranlarda harmanlanarak özel bir karışım hazırlanır. Garden Mix muhabbet kuşu yemleri laboratuar ortamda klinik testler yapıldıktan sunulur. Yemin analiz değerleri; %10,4 ham protein, %8,9 ham selüloz, %8 nem, %6,6 ham yağ, %3,6 ham kül şeklindedir. Besin değerleri ile muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

Garden Mix Ballı Muhabbet Kuşu Yemi

Garden Mix ballı muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan günlük besin değerlerini karşılayan ideal bir yemdir. Ballı olması kuşa enerji ve canlılık katar. Balın verdiği tat ile muhabbet kuşlarının iştahını açar ve daha verimli yem yemlerini sağlar. Bal insanlar için olduğu kadar muhabbet kuşları için de çok faydalı bir besin kaynağıdır.

Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi

Balın içerisinde bulunan vitamin, mineral ve diğer besin değerleri kuşun daha sağlıklı bir bedene sahip olmasını sağlar. Ballı muhabbet kuşu yemi ile beslenen muhabbet kuşlarının tüyleri daha canlı ve parlak olur, konuşma özelliği daha hızlı gelişir ve enerjik olduğundan kilo alma ve yağlanma sorunu yaşanmaz.

Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Garden Mix muhabbet kuşu nasıl diye soranlar için dünyaca ünlü en iyi kuş yemi markalarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Ödüllü bir kuş yemi markası olan Garden Mix Avrupa standartlarında tesisleri, son teknoloji cihazları ve en kaliteli ve taze birinci kalite hammadde kullanımı ile öne çıkar.

Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi Kullananlar

Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile çalışmalarını sürdürür. Kuş sahiplerinin Garden Mix kuş yemleri için olumlu yorumları marka kalitesini ispatlar niteliktedir.

Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi Kullananlar

Garden Mix muhabbet kuşu yemi kullananlar oldukça memnundur. Çeşitli platformlarda yapılan yorumlar kullanıcıların çok olumlu sonuçlar aldıklarını gösterir. Kuş sahipleri minik dostlarını Garden Mix ile beslediklerinde kuşlarının çok sağlıklı ve dinamik bir yapıya kavuştuğunu söylüyorlar.Bu yem ile kuşlarının tüylerinin daha parlak ve canlı göründüğünü, muhabbet özelliğinin arttığını ve daha çok konuşkan olduğunu vurguluyorlar.

Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi Yorum

Garden Mix muhabbet kuşu yorum içeriklerine baktığınızda olumlu yorumlar yapıldığını görürsünüz. Muhabbet kuşunun beslenmesi için Garden Mix kuş yemi seçenler kuşlarının daha canlı ve hareketli olduğunu ve ötüşünün değiştiğini vurguluyorlar.

Garden Mix Papağan Yemi Nasıl?

Hazımsızlık ve kusma gibi sorunların olmadığını belirtiyorlar. Kuşun Garden Mix yemi çok severek yediğini ve iştahsızlık problemi yaşanmadığını açıklıyorlar. Hızlı bir kargo ile kısa sürede ulaştığı da memnun edici yorumlardan biridir.

Garden Mix Yavru Muhabbet Kuşu Yemi

Garden Mix yavru muhabbet kuşu yemi, yeni doğan kuşların yem yemeye alışmalarını sağlayan yavru muhabbet kuşları için özel olarak formüle edilmiş bir yemdir. İçeriğinde; sarı, kırmızı, siyah ve ak darı çeşitleri, aspir, Nijer tohumu, kondisyon tohumları ve yulaf tohumu içi bulunur.

İçeriğinde bulunan bu tahıl ve tohumlar yavru kuşlara uygun oranlarda harmanlanarak özel bir karışım hazırlanır. Yem içeriğinin analiz bileşen değerleri; % 9,7 ham protein, %7,5 ham selüloz, %3,8 ham yağ, %2,7 ham kül şeklindedir. Bu bileşen değerleri ile yavru muhabbet kuşlarının gelişim ve büyümesini en iyi şekilde sağlar.

Garden Mix Sultan Papağanı Yemi

Garden Mix Sultan Papağanı Yemi

Garden Mix sultan papağanı yemi, sultan papağanlarının ihtiyacı olan besin değerlerini sağlayan özel bir yemdir. Protein ve vitaminler ile zenginleştirilen yem sultan papağanlarının bağışıklık sistemini güçlendiren özelliktedir. İçeriğinde; karışık ayçekirdeği, kanarya yemi, buğday, sarı, beyaz ve kırmızı darı çeşitleri, kara buğday, kenevir tohumu, yalancı safran tohumu, sorghum, amivit tohumlar,şeker, yumurta ve yumurta ürünleri, mineraller, hayvansal ve bitkisel yağlar ve istiridye kabukları bulunur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle