Papağan Eğitimi

Cennet Papağanı Kafes Oyuncakları

Cennet Papağanı Kafes Oyuncakları

Cennet papağanları, papağan familyasından olmasından dolayı eğlenmeyi ve hareketi seven canlılardır. Bu nedenle gün içerisinde çeşitli oyunlar oynayarak kendilerini eğlendirebilirler. Aynı zamanda sürekli kafes içerisinde yaşamaktan bunalan varlıklardır. Bu nedenle belirli bir saatten sonra cennet papağanlarını mutlaka ev içerisine dolaşması için çıkarmanız gerekir. Aynı zamanda uzun süre uçabilen canlılar olmasından dolayı kafes içerisinde sürekli kalır ise uçma yetisinin zamanla yavaşlaması sağlanabilir. Sizlerde bu durumlar ile karşılaşmamak için mutlaka cennet papağanlarınızı ev içerisinde serbest bırakın. Cennet papağanı kafes oyuncakları içinde genel olarak dikkatini çekecek olan oyuncaklar arasında ses çıkaran oyuncaklar revaçtadır. Ses çıkaran oyuncaklar dikkat çekiciliği artıran ve ilgisini çeken yapıdadırlar. Sizlerde kafes içerisine bu tarz oyuncaklar ekleyerek papağanlarınızın eğlencesine tanık olabilirsiniz.

Cennet Papağanı Oyun Parkı

Cennet Papağanları Hangi Oyuncakları Sever

Cennet papağanları ve diğer papağan türlerinde olduğu gibi papağanların en çok sevdiği oyuncak türleri arasında salıncak ve aynalar yer alıyor. Salıncaklar genel olarak kafes içerisine yerleştirilen ve akşam olduğu zamanlarda orada uyuyup tüm vaktini orada geçirirler. Ses çıkaran oyuncaklar genellikle ilgilerini çekmelerinden dolayı bu salıncakların uç kısımlarına ses çıkartan boncukları takabilirsiniz. Her boyuta göre farklı farklı salıncak türleri vardır. Cennet papağanlarının en çok sevdiği oyuncak türlerinden olan salıncakları kesinlikle almayı ihmal etmeyin.

Cennet Papağanları Hangi Oyuncakları Sever

Cennet Papağanı İçin Oyuncak

Piyasa üzerinde cennet papağanı için satışa sunulan birçok oyuncak vardır. Bu oyuncaklar sürekli olarak tercih edilmesinden dolayı sıklıkla yenilenerek geliştiriliyor. Özellikle aynalı olan oyuncaklar, oyun alanları, oyun parkları gibi oyuncaklar en çok tercih edilen oyuncak türleri arasında yer alıyor. Sizlerde cennet papağanlarınıza oyuncak alırken mutlaka iyi bir şekilde araştırmanızda fayda vardır. Tercih edecek olduğunuz oyuncaklar onların eğitimlerine de mutlaka katkı sağlaması gerekir. Cennet papağanları zeki hayvanlar olmasından dolayı verdiğiniz eğitimi direkt olarak alır ve öğrenmeye açıktır. Sizlerde gün içerisinde hem oyun oynatabilir hem de gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz.

Cennet Papağanı İçin Oyuncak

Cennet Papağanı Oyun Parkı

Cennet papağanları için en eğlenceli olan oyuncaklar arasında istisnasız oyun parkları yer alıyor. Bu oyun parkları istenilen her boyutta ve doğal ahşaptan yapılmasından dolayı uzun süreli olarak kullanıma uygun şekilde üretiliyor. Oyun parkı kafes içerisine yapılmayan ve genel olarak oda dışına yerleştirilen oyunlar olmasından dolayı oda içerisine duvara monte edebilirsiniz. İster oyun parklarını yere yerleştirebilir, isterseniz de daha yüksek bir noktaya monte edebilirsiniz. Oyun parklarında genel olarak uzun katlı merdivenler, tünekler, 2 ila 3 katlı alanlarda kısa kısa merdivenler mevcuttur. Bu merdivenler kuşların her noktada durabilmesini sağladığı gibi gün içerisinde de sürekli bu noktalar üzerinde gezinirler. Sizlerde cennet papağanlarının günlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için bu oyun parklarından satın alarak evinize yerleştirip güzel bir alan oluşturabilirsiniz.

Cennet Papağan Oyuncak

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Saliha
Saliha
3 yıl önce

Ya bunlar çok şirinler. Bu ürünleri nereden satın alabiliriz? Mağazaya eklenecek mi?

Ömer Yetim
Yönetici
Ömer Yetim
3 yıl önce
Cevapla  Saliha

Merhaba Saliha Hanım, ilerleyen günlerde stoklarımıza papağan oyuncaklarını ekleyeceğiz. Web sitemizden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.