Yem & Mama

Tropifit Muhabbet Kuşu Yemi

Tropifit Muhabbet Kuşu Yemi

Tropifit Budgie

Tropifit Budgie, muhabbet kuşu, papağan, bülbül, finch(ispinoz), kanarya gibi çeşitli kafes kuşları için kaliteli yem üretim ve satışı yapar. Kafes kuşlarının beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak formüle edilen yemler, kuşun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar. Tropifit Budgie kuş yemleri birçok ithal ve yerli kuş yemine göre uygun fiyatlar ile satılır. Bu da kuş sahipleri için oldukça avantajlı bir durumdur. Cazip fiyatına rağmen çok kaliteli olması yemin değerini daha da artıran bir özelliktir. Tropifit Budgie birinci kalite tahıl ve tohumları en taze haliyle özenle seçer. Son teknoloji cihazlar ile toz ve bakterilerinden arındırarak harmanlar. Laboratuar ortamında klinik testleri yapılan yemler hijyen kurallarına uygun olarak el değmeden paketlenir. Özel ambalaj sistemleri ile yemin uzun süre aynı tazelikte kalması sağlanır.

Tropifit Budgie Yem

Tropifit Muhabbet Kuşu Yemi

Tropifit muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme şekline uygun özelliklerde üretilir. Muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerini maksimum seviyede içerir. Kuşun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan komple tam bir yemdir. Tropifit muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı darı, kanarya yemi, kırmızı darı, İtalyan darısı, Extrude mısır, işlenmiş yulaf, kenevir tohumu Extrude buğday, alıç tohumu, siyah ayçekirdeği, keten tohumu, vitamin ve mineraller bulunur. Zengin içeriği ile muhabbet kuşlarının çok severek yedikleri bir yemdir. Besin değerleri ile kuşun ihtiyacı olan besin değerlerini maksimum seviyede almasını sağlar.

Tropifit Budgie Muhabbet Kuşu Yemi 700 Gr

Tropifit Muhabbet Kuşu Yemi Yorum

Tropifit muhabbet kuşu yemi için yorum yapan kuş sahipleri oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Muhabbet kuşları yem konusunda oldukça seçici ve hassas kuşlardır. Farklı yemlere alışmaları uzun sürer. Ancak Tropifit muhabbet kuşu yemi kullanan kuş sahipleri bu yeme hemen alıştığını ve çok severek yediğini yorum olarak belirtiyorlar. Tropifit yem yemeye bağlayan kuşlarının daha enerjik ve hareketli olduğunu, tüylerinin daha canlı ve parlak olduğunu, konuşma özelliğinin giderek arttığını açıklıyorlar. Tropifit muhabbet kuşu yemi kullanmaya başlayan kuş sahipleri yemden çok memnun kaldıklarını ve artık başka bir yem almayacaklarını vurguluyorlar.

Tropifit Coctail Küçük Papağan Yemi 700 Gr

Tropifit Yem Nasıl?

Tropifit yem, zengin içeriği ve besin değerleri ile oldukça besleyici bir yem çeşididir. Kafes kuşlarının besin ihtiyacı göz önünde bulundurularak özel olarak formüle edilen yemler kuşun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlıyor. Tropifit yem ile beslenen hayvanlar çok daha kaliteli br yaşam sürüyorlar. Zira içeriğinde bulunan vitamin, mineral ve besin değerleri ile kuşun uzun ömürlü olmasını da sağlıyor. Kuşların kemikleri daha güçlü ve bağışıklık sistemleri daha kuvvetli oluyor. Böylece hastalıklara yakalanmayan kuşlar enerjik ve hareketli oluyor. Evlerin neşesi olan kafes kuşlarının konuşma özelliğini de artıran yem hem kuşların hem de kuş sahiplerinin mutlu olmasını sağlıyor. Diğer kuş yemlerine göre fiyat olarak da uygun olan Tropifit yem bütçenizi sarsmadan minik dostunuzu en kaliteli yem ile beslemenizi sağlıyor.

Tropifit

Tropifit Yem

Tropifit yem çeşitleri kafes kuşlarının yeterli ve dengeli beslenmesini sağlıyor. Zengin bir içeriğe sahip olan yemler her kuş cinsi için farklı özelliklerde formüle edilerek geliştirilmiştir. Kuşların fizyolojik ve biyolojik gelişimini maksimum seviyede destekleyen yemler %100 doğal hammadde ile üretiliyor. Taze olarak özenle seçilen tahıl ve tohumlar hijyenik koşullarda harmanlanarak paketleniyor. Tropifit yem profesyonel çalışmalar ile son teknoloji tesislerde üretilerek satışa sunuluyor. Kuş sahiplerinin güvenerek kuşlarına verebileceği yemler oldukça sağlıklı ve besleyicidir. Petlerde bulmak biraz zor olan yemi internet ortamında birçok satış noktasında uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle