Yem & Mama

Deli Nature Kanarya Yemi 25 Kg

Deli Nature Kanarya Yemleri

Deli nature markası, Belçika menşei olan bir markadır. Dünyaca da ünlü olan Beyers’ in alt yapısından gelmektedir. Kuşlar için özel olarak yem üretimi yapmaktadır. Ürünler % 100 organik tır ve hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Kuşların yaş ve türüne göre, çeşitli yem seçenekleri bulunmaktadır. Geniş bir ürün kataloğuna sahip bir markadır.

Özel bir şekil de üretilen yemler, son derece gelişmiş imkânlarla, özel olarak paketlenerek piyasaya verilmektedir. Paketlere hiç bir şekil de el sürülmez ve özel tekniklerle paketleme yapılır. Üretilen yemler, belirli test aşamalarından geçirilerek, kalite kontrol testi yapılır.

Deli nature kanarya yemi 25 Kg en çok tercih edilen yem çeşitlerinden birisidir. Kanaryalar özel dönemlerinde; yani kızışma, yumurtlama ve eşleşme gibi dönemler de bu yemlerden verilirse, bu tip bir süreci rahat bir şekil de geçirebilir.

Deli Nature Kanarya Yemi 25 kg

Deli Nature Kanarya yemi 25 Kg Özellikleri

  • İçeriğin de Kanaryalar için gerekli olan tüm vitaminleri barındırır.
  • İçeriğinde fosfat bulunur.
  • Keten ve kenevir tohumu vardır.
  • Nijerya tohumu kullanılmıştır.
  • Çeşitli yulaflar vardır.
  • Mineral açışından zengindir.
  • Kanaryaların bağırsak sistemine iyi gelir.

Deli Nature Kanarya Yemi

Deli Nature Kanarya Yemi 25 Kg Ne İse Yarar?

Deli Nature Kanarya Yemi 25 Kg, yapıldığı özel paketleme sayesin de uzun süre tazeliğini koruyabilir.

En önemli özelliği de kanaryaların gelişimin de önemli bir rol oynamasıdır. Kanaryalar bu yem sayesin de daha sağlıklı olur ve daha çabuk büyürler.

Kanaryalar da diğer kuşlar gibi hassas bir yapıya sahip olan kuşlardır. Yani çok çabuk etkilenip, strese girebilirler. Strese girdikleri zaman içlerine kapanan kanaryalar, bu süreçte yem yemek istemezler ve su dahi içmezler. Deli Nature kanarya yemi 25 Kg ile bu tip özel durumlar dahi problemsiz hale gelebilir. Kuşlar stresli mutsuz olsa bile, acıktıkları zaman yemlerini yerler ve yeme içme durumları etkilenmez.

Böylelikle kanaryalar daha canlı, daha neşeli ve daha sağlıklı bir hale gelirler.

Deli Nature Kanarya Yemi

Deli Nature Kanarya Yemi 25 Kg Nasıl Kullanılır?

Bu yem, kanaryalara ölçülü bir şekil de verilmelidir. Yani her bir kanaryaya yaklaşık olarak, 10-12 gram arası bir yem verilmelidir. Yine yemin yanın da, mutlaka taze suyu olmalıdır.

Kuşların yedikleri yemlerin kabukları, günlük olarak temizlenip, her gün yeni yem verilmelidir. Bu şekil de kanaryaların beslenme şekli daha düzenli ve sağlıklı olacaktır. Kuşlar, yemin yanın da taze suyu çok severler. Özellikle bu konuya dikkat etmek gerekmektedir.

Deli Nature kanarya yemi 25 Kg çeşitli internet sitelerin de satılmaktadır. Fiyatı 180 TL civarındadır. Fiyatıyla doğru orantılı olarak, çok iyi bir performans ve katkı sağlar. Deli natura kanarya yemi verilen kanaryaların diğer kuşlara göre gelişimi daha öndedir. Daha canlı, neşeli ve tüyleri çok parlak olan kuşlardır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle