Yem & Mama

Funny Birds

Funny Birds

Funny Birds kafes kuşları için çeşitli özelliklerde yemler sunan bir firmadır. Kuşların günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayan besin değerlerine sahip içeriklerde yemler üretir. Funny Birds yemler birinci kalite hammadde kullanılarak kuşların besin ihtiyacına uygun formüle edilen karışımlara sahiptir.

Son teknoloji cihazlar ile el değmeden paketlenen yemler özel ambalaj sistemleri ile paketlenir. Uzun süre tazeliğini koruyan yem kuşlar için ideal besinler olarak sunulur.

Funny Birds Yem

Funny Birds yem kuşların beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilir. Kafes kuşlarının özellikleri ve beslenme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak seçilen besinlerin belirli oranlarda bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Yem içerisinde birleştirilecek olan tahıl ve tohumlar tüm toz ve bakterilerden özel sistemler ile arındırılarak %100 doğal ve besleyici özelliği ile paketlenir.

Funny Birds yem çeşitliliği geniş bir ürün yelpazesinde sunulur. Muhabbet kuşları, papağanlar, kanarya, güvercin, paraket kuşları, saka gibi tüm kafes kuşları için özel yem ve mamalar bulunur. Bunun yanı sıra kızıştırıcı ve konuşturucu yemler, krakerler, dal darı çeşitleri gibi birçok ürün üstün özellikleri ile sunulur.

Funny Birds Mama

Funny Birds Mama

Funny Birds Mama, tüm kafes kuşları için özel olarak formüle edilmiş olup, kuşların dengeli beslenmesini destekleyen, tüy gelişimine yardımcı olup parlak tüylere sahip olmalarını sağlayan bir ek gıdadır. Funny Birds mama içeriğinde; bal, yumurta, bitkisel proteinler, Nijer tohumu, bitkisel şekerler ve mineraller bulunur.

Kuşların severek yiyeceği mama besleyici özelliği ile kuşun gelişimini destekler özelliktedir. Mamanın yem kabında ayrı olarak verilmesi tavsiye edilir. Mamayı yem ile karıştırmamanız gerekir.

Funny Birds Muhabbet Kuşu Yemi

Funny Birds muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilmiş bir yemdir. Çeşitli vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş olan yem muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan günlük besin değerlerini alabilmelerini sağlayacak içeriğe sahiptir.

Funny Birds Muhabbet Kuşu Yemi

Funny Birds muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı ve beyaz darı, kuş yemi aspur, keten tohumu, vitaminli galeta bulunur. İçeriğinde bulunan gıdalar ile kuş A, E, B2, B12, K3, D3 vitaminlerini en iyi şekilde almış olur. Gerekli vitamin ve mineralleri yeterince almış olan muhabbet kuşları daha sağlıklı olur.

Muhabbet özelliği daha iyi gelişir ve enerjisi yüksek olacağından daha çok konuşmaya başlar. Tüy dökümü dönemlerini hızlı ve rahat atlatır. Kuşun tüyleri daha canlı renklerde ve parlak olur. Kızışma dönemlerini sıkıntısız geçirir ve üreme özelliği daha verimli olur.

Funny Birds Dal Darı

Funny Birds dal darı kafes kuşlarının çok sevdiği tamamlayıcı yem niteliğindedir. %100 doğal haliyle hiçbir işleme maruz kalmadan saf haliyle paketlenen Funny Birds dal darılar, kuşlar için vitamin ve mineral kaynağıdır.

Funny Birds Dal Darı

Kırmızı, beyaz ve sarı dal darı çeşitleri vardır. Kuşun kafesine asılarak ya da yemliğine koyularak servis edilebilir. Dal darı tek başına yeterli bir besin olmayıp diğer karışık yemlerin yanında tamamlayıcı gıda olarak verilmelidir.

Kuşlar dal darının tadını çok sevdiğinden sürekli yemek isterler. Ancak yeterli beslenebilmesi için haftada 3-4 kez yemin yanında ek olarak verilmesi tavsiye edilir.

Funny Birds Papağan Yemi

Funny Birds Papağan Yemi

Funny Birds papağan yemi, papağanların sağlıklı ve dengeli beslenebilmeleri için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde beyaz ve sarı darı, keten tohumu, kuş yemi haspur, vitaminler ve dakato bulunur. İçeriğinde bulunan A, B2,B12,E,K3,D3 vitaminleri ile papağanların ihtiyacı olan vitamin değerlerini en iyi şekilde alabilmelerini sağlar. Yavru ve yetişkin tüm papağan cinsleri için uygun bir yemdir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle