Yem & Mama

Deli Nature Kanarya Yemi 20 Kg

Deli Nature Kanarya Yemi 20 Kg

Deli Nature Kanarya Yemi 20 kg Deli natüre, Belçika’da üretimi olan bir markadır. Dünyaca ünlü bir firma olan Beyers’ firmasına dayalı bir temeli vardır. Yani son derece kaliteli bir markadır. Deli Nature markası, kuşlar için bir üretim yapmaktadır. Kullanılan ürünler işlem görmeden hammaddeler yapılır ve katkısız orijinal ürünlerdir.

Oldukça fazla ürün yelpazesine sahiptir ve her kuş türüne ve yaş grubuna göre farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Deli nature kanarya yemi 20 kg’dır.

Deli Nature Kanarya Yemi

Deli Nature Kanarya Yemi 20 kg Özellikleri

  • Deli nature kanarya yemi, son derece yüksek bir besin değerine sahiptir ve buğday familyasından elde edilen, bir tohumdan yapılır.
  • Nişasta oranı fazladır.
  • İçerisinde, su, tuz ve karbonhidrat bulunmaktadır.
  • B ve A vitamini içerir.
  • Kuşların bağırsakları çabuk rahatsızlığından, bu problemin yaşanmasına engel olur.
  • İçerisin de bol miktarnda fosfat vardır.
  • Keten ve kenevir tohumu bulunur.

Deli Nature Kanarya Yemi 20 kg Nasıl Üretilir?

Deli Nature kanarya yemi, son teknolojiye uygun bir şekilde hijyenik olarak üretilmektedir. Ürünlerin üretim aşamasında kesinlikle el değmez ve özel paketler yapılarak satışa sunulur. Deli Nature kanarya yemi, kanaryaların günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayıp, yeterli besin takviyesi sağlamaktadır. Yemler piyasaya çıkarılmadan önce, çeşitli testlerden geçer ve kalitesi ölçülür. Kanaryalar deli nature kanarya yemi 20 kg, çok severek yerler.

Deli Nature Kanarya Yem

Deli nature kanarya yemi 20 kg, genel de kanaryaların çiftleşme ve yumurtlama gibi dönemlerin de destek sağlar. Kuşlar bilindiği üzere, çok hassas hayvanlardır. Strese girdikleri zaman kendileri kapatırlar ve yem yemezler. Bu yem, bu dönemler de dâhil, kuşların beslenmesini kesmez. Kuşlar kapanık bir dönemlerin de olsalar bile, yemeye devam ederler. Deli nature yemi yiyen kanaryalar, diğer kuşlara göre daha canlı, daha parlak tüylere sahip olup, daha güzel bir görüntüye sergilerler.

Deli Nature Kanarya Yemi 20 kg Nasıl Kullanılmalıdır?

Deli Nature kanarya yemi, her kuşa yetebilecek kadar, yani her kuşun beslenebileceği kadar, bir kuş için yaklaşık olarak 12 gram koyulmalıdır. Yanın da her zaman taze, günlük su koyulmalı ve boş kabuklar atılarak, her gün yenisi ile değiştirilmelidir. Bu şekil de daha faydalı bir beslenme düzeni olacaktır.

Deli Nature kanarya yemi, dengeli bir yemdir. Kullanıcıların yorumlarına bakıldığında, alanların çok memnun olduğu ve övgüyle bahsettiği görülmektedir. Deli Nature yemleri, genel de internet üzerinden pek çok site de satılmaktadır. Bir dükkândan satın almak istenirse, İstanbul’dan temin edilebilir. Onun haricin de sipariş yöntemi ile bulunduğunuz şehre göre 1-3 iş gününde elinize ulaşmaktadır. 20 kg olarak satılan deli Nature kanarya yeminin, şu an piyasa da ki fiyatı 170 TL’dir. Bir fiyat performans ürünü de denilebilir. Siz de kanaryalarınız için, deli Nature yemini deneyebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle