Yem & Mama

Quik

Quik Yem

Quik, çeşitli evcil hayvanlar ve kafes kuşları için yem ve ihtiyaç malzemeleri üretimi yapan bir markadır. En iyi markalar arasında yer alan Quik kalite güvencesi ile kusursuz ürünler sunar. Muhabbet kuşu, papağan, paraket, kuşları, kanarya, güvercin ve saka gibi tüm kafes kuşları için yem çeşitleri üretir. Kuşların günlük besin ihtiyacını karşılayan karışık yemlerin yanı sıra mama, kraker, dal darı, mineral blokları gibi ek gıdalarda sunar. Ayrıca kuşların üreme, tüy dökümü, stres gibi özel zamanlarını daha rahat ve hızlı geçirmelerini sağlayan özel yemlerde ürün yelpazesi içerisinde yer alır.

Quik Yem

Quik yem, birinci kalite taze hammadde ile hazırlanan özel karışımlar olarak sunulur. En iyi tahıl, tohum, vitamin, mineral ve diğer katkı maddeleri ile harmanlanan yemler son teknoloji tesislerde el değmeden hijyenik olarak paketlenir. Kuşların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilir. Besin değerleri ile kuşların biyolojik ve fizyolojik gelişimini maksimum olarak sağlayan tam bir yemdir. Her yaşta ve her ırktan kuş için uygun olan çok çeşitli yemleri vardır.

Quik Yem Nasıl?

Quik yem, Avrupa Birliği standartlarında kalite güvencesi ile sunulur. Birinci kalite hammaddeler özenle seçilerek harmanlanır. Taze ve lezzetli Quik yem kuşların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar. Bu yem ile beslenen kuşlar daha sağlıklı ve enerjik olurlar. Kuşun bağışıklık sistemini güçlendiren besin değerleri hasta olmalarını önler. Quik yem ile kuşların tüyleri daha parlak ve canlı olur.

Quik Fiyatları

Quik Fiyatları

Quik fiyatları kalitesi ile orantılı olarak oldukça caziptir. Kuşlar için sunduğu yemler birinci kalite olup bu kalitede yem için uygun fiyatlarla sunulur. Quik fiyatları içeriğine, gramaj ölçüsüne ve satıldığı yere göre farklı olabilir. Çağımız teknolojisi internet ile Quik ürünlerini internet ortamında araştırıp sizin için en uygun olan fiyat ile satın alabilirsiniz.

Quik Yem İyimi

Quik yem, bir kuş yeminden beklenen tüm özelliklere sahip olup kalitesi ile oldukça iyidir. Kuşların besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan yem, içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile kuşların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar. Özel ambalaj sistemleri ile paketlenen Quik yemler uzun süre tazeliğini korur. Yem hijyen kurallarına uygun olan Quik yem kuşlar için sağlıklı besin özelliğindedir. Minik dostlarınızın çok severek yiyeceği lezzettedir.

Quik Konuşturucu Yem Yorum

Quik konuşturucu yem, içeriğinde bulunan özel katkılar ile kuşun daha çabuk ve çok konuşmasını sağlar. Özellikle muhabbet kuşu ve papağanların en büyük özelliği konuşmalarıdır. Kuş sahipleri kuşlarının bir an önce konuşmasını isterler. Quik konuşturucu yem kullanan kuş sahipleri kuşlarında büyük bir değişim yarattığını söylüyor. Bu yemi yemeye başlayan kuşlarının sesinin değiştiğini ve konuşma özelliğinin hızla geliştiğini belirtiyorlar.

Quik Konuşturucu Yem

Quik Konuşturucu Yem

Quik konuşturucu yem, kuşların daha iyi ve çok konuşmaları için özel olarak formüle edilmiştir. Kuşun konuşma özelliğini hızlı bir şekilde artırır. İçeriğinde; kırmızı darı, kanarya yemi, sarı darı, buğday, yumurta ve yumurta ürünleri, şeker, ayçiçek yağı, Nijer tohumu, vitamin karışımı ve mineraller bulunur. İçeriğinde bulunan bu gıdalar konuşma özelliğini artırıcı olarak belirli oranlar ile özel olarak harmanlanır. Quik konuşturucu yemi her gün günlük yem içerisine 1 tatlı kaşığı karıştırarak verebilirsiniz. Kuşların sevdiği lezzette olduğundan yemi ile birlikte beğenerek yer ve kısa sürede konuşmaya başlar.

Quik Kızıştırıcı Yem

Quik kızıştırıcı yem, kuşların üreme dönemleri için özel olarak geliştirilmiş bir yemdir. Çiftleşme dönemlerinde kuşların hormonlarını aktif ederek daha verimli bir çiftleşme yaşamalarını sağlar. Özenle seçilmiş tahıl, tohum, iyot, protein, vitamin ve mineraller ile formüle edilen yem güçlü bir içeriğe sahiptir. Quik kızıştırıcı yem içeriğinde; Kalsiyum, Nijer tohumu, ak, sarı ve kırmızı darı çeşitleri, hayvansal ve bitkisel yağlar, dikalsiyum fosfat, balık, yumurta ile karıştırılmış vitaminler ve sodyum klorid bulunur. Sindirimi kolay ve sağlıklı içeriği ile kuşların severek yiyeceği özelliktedir. Kesinlikle kuşa zarar verecek yapay katkı maddeleri içermez.

Quik Kızıştırıcı Yem

Quik Kızıştırıcı Yem Nasıl Kullanılır

Quik kızıştırıcı yem, kuşun günlük yeminin içerisine karıştırılarak verilir. Tek başına tam bir yem değildir. Kuşların çiftleşme dönemini destekleyen bir ek gıdadır. Bu nedenle günlük tam yeminin içerisine her gün 1 tatlı kaşığı karıştırarak vermelisiniz. Kuşun yemini her gün değiştirip taze olarak vermeniz gerekir. ayrıca mutlaka yem ile birlikte taze su veriniz.

Quik Kabuksuz Yem

Quik kabuksuz yem, kuşların ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip tam bir yemdir. Birinci kalite taze tahıl ve tohumlar soyularak harmanlanır. Son teknoloji cihazlar ile hijyenik bir ortamda soyularak hazırlanan karışım, özel ambalajlama sistemleri ile paketlenir. Kuşlar için sağlıklı ve dengeli bir besin kaynağıdır. Quik kabuksuz yem içeriğinde; kabuğu soyulmuş darı çeşitleri, kabuksuz Nijer tohumu ve vitaminler bulunur. Özellikle yavru kuşlar ve gagasında aşınma, yamulma gibi sorun bulunan kuşlar için idealdir.

Quik Kabuksuz Yem

Quik Muhabbet Kuşu Yemi

Quik muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak geliştirilmiş bir yemdir. Kuşun biyolojik ve fizyolojik gelişimini destekleyerek sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar. Quik muhabbet kuşu içeriğinde; soyulmuş yulaf, ak darı, kanarya tohumu, kırmızı darı, keten tohumu, sarı darı, yalancı safran ve Nijer tohumu bulunur. Muhabbet kuşlarına uygun ölçüler ile harmanlanarak özel olarak formüle edilmiştir.

Quik Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Quik muhabbet kuşu yemi, birinci kalite taze hammadde ile üretildiğinden kuşlar için çok sağlıklı bir gıdadır. İçeriğinde bulunan tüm tahıl, tohum, vitamin ve mineraller özenle seçilip belirli yüzdeler ile harmanlandığından kuşların dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlar. Ürün taze olduğundan hazımsızlık ve kusma gibi sorunlara yol açmaz. Sindirimi kolay ve lezzetli olan yemi kuşlar çok severek yerler. Özel ambalaj sistemleri ile teknolojik cihazlar ile hijyen kurallarına uygun olarak paketlenen yem uzun süre tazeliğini korur.

Quik Muhabbet Kuşu Yemi

Quik Muhabbet Kuşu Yemi 500 Gr.

Quik muhabbet kuşu yemi 500 Gr.’lık paketlerde de sunulur. Çeşitli gramajlar ile sunulan Quik yemler kuş sahiplerinin ihtiyacına uygun olarak seçebileceği çeşitliliktedir.500 Gr.’lık muhabbet kuşu yemi bir tane kuşu olan kişiler için uygun olacaktır. Muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. Kuşun sağlıklı ve dengeli beslenebilmesini sağlar.

Quik Muhabbet Kuşu Krakeri

Quik Muhabbet Kuşu Krakeri

Quik muhabbet kuşu krakeri, kuşların çok severek yediği ek bir besindir. Muhabbet kuşları kraker yemeyi çok severler. Birbirine yapışmış yemleri koparmaya çalışarak yemek onlar için adeta bir eğlencedir. Kuşun gaga yapısını da destekleyen krakerler, kuşun hareketliliğini de artırır. Quik muhabbet kuşu krakeri içeriğinde; keten tohumu, kırmızı darı, kuş yemi, sarı darı, kurutulmuş çeşitli meyveler, ak darı ve bal bulunur. Zengin içeriği ile kuşlar için oldukça besleyici bir gıdadır. Kuşun sürekli aynı yemi yemekten sıkılıp iştahsızlık yaşamasını da önleyen krakerler, besin çeşitliliği sağlayacaktır.Quik muhabbet kuşu krakeri tekli, üçlü ve onlu paketler içerisinde sunulur. İhtiyacınıza uygun paket ile kraker alarak kuşunuzu mutlu edebilirsiniz. Hatta eğitimi esnasında ödül olarak da kullanabilirsiniz. Kraker ballı ve meyveli olduğundan tadını çok severler ve beğenerek iştahla yerler.

Quik Ballı Muhabbet Kuşu Krakeri

Quik Muhabbet Kuşu

Quik, evlerin neşesi olarak çok fazla tercih edilen muhabbet kuşları için birçok ürün sunar. Kuşun beslenmesinden bakımına ihtiyacı olan tüm malzemeleri kalite standartlarında sunar. Muhabbet kuşlarının konforlu ve rahat bir yaşam sürebilmeleri için Quik kuşun ihtiyaç duyacağı tüm malzemeleri klinik testlerden geçirerek üretir. Çeşitli yem, mama ve ek gıdalar ile sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlarken kızışma, konuşma, tüy dökümü, stresli günler gibi zamanları hızlı ve rahat geçirmeleri için özel ürünlerde sunar. Vitamin ve mineral katkıları ile kuşun uzun bir ömür sağlıklı yaşamasını sağlar.

Quik Muhabbet Kuşu Yemi

Quik muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının biyolojik ve fizyolojik olarak sağlıklı olmaları için özel olarak geliştirilmiştir. Laboratuar ortamında yapılan klinik testler ile muhabbet kuşlarına maksimum fayda sağlayacak yemler üretilir. Birinci kalite tahıl ve tohumlar özenle seçilerek vitamin ve mineral katkıları ile birlikte harmanlanır. Kuşun ihtiyacına uygun oranlarda karıştırılan ürün özel ambalaj sistemleri ile el değmeden paketlenir.

Quik Muhabbet Kuşu Seti

Quik Muhabbet Kuşu Seti

Quik muhabbet kuşu seti, muhabbet kuşlarının ihtiyaç duyacağı tüm malzemeleri içerir. İçerisinde; muhabbet kuşu yemi, kuş maması, kuş kumu, gaga taşı, enerji bloğu, mineral bloğu, yemlik, suluk, kumluk, mamalık, sebzelik, kondisyon artırıcı yem, toksin bağlayıcı vitaminler, E vitamini, multi vitamin mineral ve balık bulunur. Quik’in en kapsamlı kuş seti olan bu set özellikle muhabbet kuşu beslemeye yeni başlayacaklar için idealdir. Bunun yanı sıra kuş sahiplerinin ihtiyacına uygun olarak daha küçük muhabbet kuşu setleri de vardır.

Quik Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg.

Quik muhabbet kuşu yemi 1 Kg.’lık paketlerde de sunulur. Çeşitli ölçülerde paketlenen Quik muhabbet kuşu yemleri kişilerin ihtiyaçlarına uygun gramajda alabileceği çeşitliliktedir. 1 Kg.’lık paketlerde sunulan kuş yemi kuşun yem yeme ihtiyacına uygun olarak tercih edilebilir.

Quik Sultan Papağan Yemi

Quik Sultan Papağan Yemi

Quik sultan papağan yemi, sultan papağanlarının ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip tam bir yemdir. İçeriğinde; kara buğday, ayçekirdeği, kadri, darı, yulaf, çeltik, fıstık, mısır, kuşburnu, bezelye, kabak çekirdeği, yer fıstığı, buğday, kenevir tohumu, sarı darı, kendir tohumu, ak darı, tatlı şalgam tohumu, yulaf tanesi, galeta ve vitamin karışımı bulunur. Zengin içeriği ile sultan papağanlarının gıda ihtiyacını maksimum seviyede karşılarken kuşun yaşam kalitesini artırır. Sultan papağanlarının çok severek yedikleri Quik yem, besleyici ve sağlıklıdır.

Quik Paraket Yemi

Quik Paraket Yemi

Quik paraket yemi, paraket kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlar. İçeriğinde; ayçekirdeği, kendir tohumu, buğday, yulaf, kara buğday, kenevir tohumu, kuşburnu, bezelye, ak ve sarı darı çeşitleri, çeltik, fıstık, kadri, kabak çekirdeği, mısır, şalgam tohumu, yer fıstığı, galeta, vitamin ve mineral karışımı bulunur. Birinci kalite tahıl ve tohumlar çeşitli vitamin ve mineral katkıları ile zenginleştirilerek paraket kuşlarının sağlıklı beslenmesi için geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan hammadde birinci kalite ürün olarak özenle seçilmiştir. Tüm gıdalar taze olup teknolojik cihazlar ile tüm bakteri ve tozlardan arındırıldıktan sonra harmanlanır. Özel ambalaj sistemi ile hava almayacak şekilde paketlenir. Paketi açtıktan sonra da kapalı olarak muhafaza ettiğinizde uzun süre tazeliğin koruyacaktır.

Quik Paraket Yemi 750 Gr.

Quik paraket yemi 750 Gr’lık paketlerde de sunulur. Kuşunuzun yeme durumuna göre istediğiniz ölçülerde satın alabileceğiniz ölçülerde paketlenmiştir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle