Yem & Mama

Versele Laga

Versele Laga Yem

Versele Laga, 1932 yılında Prudent Versele tarafından Belçika’da kurulan bir yem markasıdır. Çeşitli evcil hayvanlar, çiftlik hayvanları ve kafes kuşları için kaliteli yem üretimi yapar. Uluslararası bir yem markası olan Versele Laga günümüzde 86’dan fazla ülkede faaliyet gösterir. 15,5 milyondan fazla hayvan Versele Laga yemleri ile beslenmektedir.

Avrupa, Çin ve Amerika’da bulunan 7 fabrikada evcil hayvan beslenme ve bakım ürünlerinin üretimi yapılıyor. Son teknoloji ile donatılmış tesislerde üstün besin değerlerinde kaliteli yem üretilir. Her yaşta ve her cinsten hayvan için farklı özellikleri ile formüle edilmiş yem çeşitleri sunar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip Versele Laga hayvanların daha sağlıklı ve kaliteli beslenebilmesi için hizmet veriyor.

Versele Laga Exotic

Versele Laga Yem

Versele Laga yem, çeşitli evcil hayvanlar, çiftlik hayvanları ve kafes kuşları için her cins hayvan için özel formüller ile geliştirilmiş çeşitliliğe sahiptir. Kafes kuşları için üretilen yemler, kanatlıların beslenme eksikliklerini ortadan kaldıran dengeli ve sağlıklı beslenebilmelerini sağlayan yem çeşitlerinden oluşur. Yumuşak yemler, yumurta yemleri, tohum ve tahıl karışımları, pelteler mükemmel bir şekilde geliştirilmiş yemlerdir.

Kuş yemleri kanatlıların ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral, amino asitler ve eser elementleri içeren kuşların özel ihtiyaçlarına göre formüle edilmiş yemlerdir. Kuşların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak geliştirilen Versele Laga yemler kuşun yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayacak özelliktedir.

Versele Laga Exotic Fındık

Versele Laga Mama

Versele Laga mama, Orlux Eggfood bilimsel veriler ışığında özel bir formül ile geliştirilmiş bir mama çeşididir. Kafes kuşlarının dengeli ve yetersiz beslenmesini sağlayan özelliklerdedir. Kuşların tüylerinin sağlıklı gelişimi için lisin ve metiyonin içerir. İçeriğindeki ekstra iyot tiroit bezlerinin sağlıklı kalmasını sağlar.

Versele Laga mama içeriğinde; yumurta ve yumurta yan ürünleri, ekmek, tohumlar, çeşitli şekerler, sebze proteini özütleri, mineraller, katı ve sıvı yağlar, fruktooligosakaritler, mananoligosakaritler ve bal bulunur. Bu eşsiz ve zengin içeriği ile kuşların A, E,C,D3,K3, B2 ve B12 vitaminlerini maksimum seviyede almasını sağlar.

Kuşun ihtiyacı olan kalsiyum ve fosfor elementlerini makro ölçüde içerir. Versele Laga yavru ve yetişkin kuşlar için uygun olup her ırktan ve her cinsten kuş için farklı bileşenlere sahip özel mamaları mevcuttur.

Versele Laga Muhabbet Yemi

Versele Laga Muhabbet Yemi

Versele Laga muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlılarına uygun olarak formüle edilip geliştirilmiş tam bir yemdir. Muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan vitamin, mineral, aminoasit ve besin değerlerini içeren maksimum fayda sağlayan bir yemdir.

Versele Laga muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı darı, soyulmuş yulaf, kırmızı darı, kanarya yemi, beyaz darı, keten tohumu, aspir, Nijer tohumu, vitamin ve mineraller bulunur. Zengin ve eşsiz içeriği birinci kalite taze olarak özenle seçilmiş hammadde ile oluşturulan karışık bir kuş yemidir. Yem özel ambalaj sistemleri ile el değmeden korunaklı olarak paketlenir. Fermuarlı özel ambalajı yemin uzun süre aynı tazelikte kalmasını sağlar. Günlük besin ihtiyacının karşılanması için her kuş için 2 çorba kaşığı verilmesi önerilir.

Versele Laga Exotic Meyveler

Versele Muhabbet Kuşu Maması

Muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesi için laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilen Versele Laga muhabbet kuşu maması, Orlux Eggfood bilimsel verileri ışığından üretilmiş bir mamadır. Muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm besin değerlerine, vitamin, mineral ve amino asitlere sahip bir mamadır.

Versele Laga muhabbet kuşu mamasının içeriğinde; yumurta ve yumurta ürünleri, sebze proteini özütleri, katı ve sıvı yağlar, ekmek, tohumlar, mineraller, fruktooligosakaritler, mananoligosakaritler ve bal bulunur. Zengin içeriği ile muhabbet kuşlarının mükemmel bir şekilde beslenmelerini sağlar. Mamanın birazcık ılık su eklenip patee kıvamına getirilerek verilmesi tavsiye edilir. Her gün taze olarak hazırlanıp verilmesi gerekir.

Versele Laga Prestige

Versele Laga Prestige

Serisi yemler her cinsten kuş türü için özel olarak formüle edilmiş çeşitleri ile Versele Laga Prestige geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Prestige serisi yemler arasında muhabbet kuşu yemleri, papağan yemleri ve paraket yemleri gibi her ırktan ve her yaşta kuş için yem seçeneği bulunur. Prestige serisi yemlerin özelliği gün ışığında olgunlaştırılmış tahıl ve tohumlardan oluşmasıdır. Üst kalite tahıl ve tohum içeriğine sahip Prestige serisi yemler kuşların çok severek yediği, maksimum besin değerlerine sahip özellikte yemlerdir.

Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg.

Muhabbet kuşu yemi 1 Kg.‘lık paketler içerisinde kuşların beslenme ihtiyacını Versele Laga bir süre karşılayacak ölçüler ile sunulur. Daha küçük ya da daha büyük paketler içerisinde de sunulabilen muhabbet kuşu yemleri fermuarlı özel bir ambalaj ile sunulduğundan bayatlama, böceklenme ve bozulma gibi sorunlar yaşanmaz. Uzun bir süre muhabbet kuşunuzun beslenmesi için aynı tazelikte kullanmaya devam edebilirsiniz.

Versele Laga Paraket Yemi

Versele Laga Prestige Muhabbet Kuşu Yemi

Versele Laga Prestige serisi muhabbet kuşu yemleri, kuşun yeterli ve dengeli beslenmesini maksimum seviyede sağlayan özel bir yemdir. Gün ışığında olgunlaştırılmış kaliteli tahıl ve tohumlardan oluşur. Muhabbet kuşlarının çok severek yediği Versele Laga Prestige yem içeriğinde; %72 sarı darı, % 13 soyulmuş yulaf, %7 kırmızı darı, %5 ak darı, %3 kanarya tohumu bulunur. Birinci kalite tahıl ve tohumlar taze olarak özenle seçilir ve gün ışığında olgunlaştırıldıktan sonra belirlenen oranları ile harmanlanarak özel karışım elde edilir. Kuşun yaşına ve cinsine uygun olarak günlük 2 yemek kaşığı verilmesi tavsiye edilir. Her gün taze yem olarak verilmesi önerilir.

Versele Laga Paraket Yemi

Paraket kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesi için özel olarak geliştirilmiş Versele Laga zengin içeriğe sahip bir yemdir. İçeriğinde; sarı, beyaz ve kırmızı darı çeşitleri, sade kanarya yemi(aspur), keten tohumu, aspir çekirdeği, soyulmuş yulaf, çizgili çekirdek, kolza tohumu, kenevir tohumu, beyaz ayçekirdeği, çeltik pirinci, soyulmuş fıstık, Nijer tohumu ve Japon darı bulunur. Paraket kuşlarının çok severek yediği yem besin değerleri ile kuşun yeterli ve dengeli beslenmesini sağlar. Zengin içeriği kuşa besin zenginliği oluşturarak yemi her zaman severek yemesini sağlar.

Versele Laga Paraket Mix

Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi 25 Kg.

Muhabbet kuşu yemi 25 Kg.’lık büyük paketler içerisinde de sunulur. Birçok kuşu bulunan kişiler ve kuş yetiştiricileri için ideal bir yem çeşididir. Özel ambalaj sistemi ile fermuarlı paketlerde sunulan yem son kullanma tarihine kadar aynı tazelikte kalır. Yem içeriğinde; sarı ve kırmızı darı çeşitleri, soyulmuş yulaf, kanarya tohumu ve Nijer tohumu bulunur. Muhabbet kuşlarının yeterli ve dengeli beslenmelerini sağlayan sağlıklı bir yemdir.

Versele Laga Papağan Yemi

Versele Laga Vitamin

Vitamin çeşitleri Versele Laga kafes kuşların her döneminde destekleyici kaynaklar olarak sunulur. Birçok vitamin çeşidi olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Versele Laga vitaminler arasında komple vitaminde denilen multi vitaminler, üreme dönemi için kondisyon artırıcı vitaminler, tüylenme için vitamin, sindirim sistemini düzenleyen vitaminler, renk özelliğini artıran vitaminler, enerji veren vitaminler, kas geliştirici vitaminler, kalsiyum desteği, E vitamini desteği, C vitamini desteği, hastalık iyileştirici vitamin gibi birçok vitamin çeşidi vardır. Kuşların yaşam kalitesini artırıp daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için geliştirilmiştir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle