Papağan Eğitimi

Papağan Kafes Oyuncakları

Papağan Kafes Oyuncakları

Papağanlar oyun oynamayı seven, eğlenceli ve hareketli olan canlılar olmasından dolayı ev içerisinde papağan beslediğiniz zaman mutlaka kendilerini eğlendirebilecekleri oyuncaklar temin ederek mutlaka kafesinin içerisine yerleştirmeniz gerekir. Papağanlar ilgiye muhtaç ve ilgiyi çok seven canlılar olduklarından dolayı sizler onlar ile ilgilenmediğiniz zaman mutlaka kendisini oyalayabileceği meşkale bulması gerekir. Bu meşgaleler ile bütün günü en iyi şekilde geçirebilirler. Sizlerde kafesin içerisinde ufak boyutları olan, kafes sallandıkça ses çıkaran, pelüş ve benzeri oyuncaklar tercih edebilirsiniz.

Jako Papağan Kafes Oyuncakları

Jako papağanlar, papağan türü ailesinden olmasından dolayı oldukça hareketli kuşlardır. Gün içerisinde çok fazla hareket ederler. Jako papağanların en çok sevdiği oyun türlerinden bir tanesi merdiven oyuncağıdır. Merdiven oyuncakları papağanların hem yürümesine hem de vakit geçirmesine yardımcı olur. Yan taraflarında bulunan boncuklar ses çıkarmasından dolayı Jako papağanların ilgisini çeker. Böylelikle tüm gün bu merdivenlerden bir aşağı bir yukarı inerek kendilerini eğlendirirler.

Jako Papağan Oyun

Sultan Papağanı Kafes Oyuncakları

Sultan papağanları daha çok kemirebildikleri oyuncakları daha çok severler. Her papağan türlerinin hoşlandığı farklı farklı oyun türleri mevcuttur. Sultan papağanları da tahtalardan yapılmış, doğal olan oyuncaklardan hoşlanırlar. Dilerseniz bu oyuncağı kafes içerisine ya da kaldığı odanın duvarına asarak oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Stres oyuncakları da sultan papağanların ilgisini çekerek gün içerisinde yaşadığı stresi bu oyuncaklar ile kolaylıkla atabilir. Sizlerde evde beslediğiniz sultan papağanlar için bu oyuncaklardan satın alabilirsiniz.

Sultan Papağanı Oyun Alanı

Cennet Papağanı Kafes Oyuncakları

Cennet papağanları da en az sultan papağanları kadar stres atabildiği oyuncaklardan ve kemirerek oynanan oyunlardan çok fazla hoşlanırlar. Kemirme özelliği olan oyuncaklar cennet papağanlarının kemirme işlevlerinin daha fazla gelişmesine yardımcı olur ve gün geçtikçe bu alanda gelişirler. Sizlerde papağanınızın daha sağlıklı olması açısından gün içerisinde oynayacağı oyuncakları özenle seçmenizde fayda vardır. Sizler cennet papağanları için herhangi bir oyuncak temin etmezseniz papağanınızın gelişmesini de engelleyerek strese girmesine neden olabilir ve onları mutsuz edebilirsiniz. Sürekli kafes içerisinde bulunan papağanlar da halinden kısa süre sonra memnun olmayarak sizlerden ilgi bekleyecek ve oyun oynamak isteyecektir. Kısa süre içerisinde oyuncakları temin ederek papağanınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Cennet Papağan Eğitimi Nasıl Yapılır?

Papağan Zeka Oyuncakları

Papağanlar, zeki kuşlar olmasından dolayı onları en iyi şekilde eğitmek ve gelişimini profesyonel bir şekilde tamamlamasını sağlamak için zeka oyunlarından alarak papağanlarınızı oynatabilirsiniz. Bu oyuncaklara örnek gösterilecek olur ise papağan tünekleri en çok eğlendikleri ve zekaları açısından da en önemli olan oyuncak türleridir. Papağan tüneği aldığınız zaman günün her saati papağanınızı o tüneklerin üzerinde görebilirsiniz. Nereye nasıl çıkacaklarını ve ne şekilde konacaklarını en iyi şekilde ayarlayarak gün içerisinde kendilerini eğlendirebilirler. Sizlerde papağanlarınızı eğlendirmek ve zeka gelişimine katkıda bulunmak için bu oyuncaklardan satın alabilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sümeyye Kaş
Sümeyye Kaş
3 yıl önce

Bu ürünleri nereden satın alabilirim?

Ömer Yetim
Yönetici
Ömer Yetim
3 yıl önce
Cevapla  Sümeyye Kaş

Merhabalar, web sitemiz üzerinden kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz. Buradan satın alabilirsiniz.