Yem & Mama

Benelüx

Benelüx Yem

Benelüx, Belçika’nın en iyi pet markalarından biridir. Son teknoloji ile hijyenik fabrikalarda ürettiği kuş yemleri ile dünyaca ünlü bir markadır. Avrupa standartlarında ürettiği kuş yemleri en taze tahıl ve tohumların karışımı şeklinde hazırlanır. Kuşun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayan Benelüx kuş yemleri laboratuar ortamında gerekli testlerden geçirilerek sunulur.

El değmeden üretilip paketlenen yemler uzun süre tazeliğini koruyabilecek özel paketleme ile sunulur. Her yaşta ve her ırktan kuş için üretilen özel kuş yemleri mevcuttur. Kuşun severek yiyeceği lezzette kalite standartlarında üretilir.

Benelüx Primus Premium Cennet Papağanı Yemi

Primus Premium Vitaminli Sevda ve Cennet Papağanı Yemi

Primus Premium serisi yemler Benelüx markasının kafes kuşları için özel olarak ürettiği kaliteli yem çeşididir. Sevda ve cennet papağanlarının günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak içerik ile üretilmiştir. Bu kuşların damak zevkine uygun olarak severek yiyecekleri bir yem çeşididir.

Benelüx Primus Premium Paraket Yemi

İçeriğinde; Sarı, kırmızı ve beyaz darı, soyulmuş yulaf, kanarya tohumu, kara buğday, aspir tohumu, keten tohumu, kenevir, çeltik, Nijer tohumu ve vitamin peleti yer alır.

Primus Premium Vitaminli Muhabbet Kuşu Yemi

Benelüx firmasının muhabbet kuşları için özel olarak hazırladığı vitaminli Primus Premium serisi bu yem, kuşun günlük besin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak özelliklerde üretilmiştir. İçeriğinde yer alan tahıl ve tohumlar en taze şekilde arındırılarak el değmeden özel karışımlar şeklinde hazırlanarak paketlenir.

Benelüx Primus Premium Vitaminli Muhabbet Kuşu Yemi

İçeriğinde; kırmızı, beyaz ve sarı darı, kenevir, Nijer tohumu, kanarya tohumu, soyulmuş yulaf ve vitamin peleti yer alır. Tüm bu tahıl ve tohumlar muhabbet kuşlarının ihtiyacına göre belirli yüzdeler ile karıştırılmıştır.

Primus Premium Tüm Papağanlar İçin Ekstra Meyveli Karışık Yem

Benelüx firması tüm papağan ırkları için gerekli vitamin ve mineral değerlerine sahip olarak Primus Premium serisi bu yem ile papağanların sağlıklı ve dengeli beslenebilmesini amaçlar Laboratuar ortamında klinik testlerde geçirilerek hazırlanan yem papağanların sağlıklı yaşamını destekler.

Benelüx Primus Tüm Papağanlar İçin Meyveli Papağan Yemi

İçeriğinde; Buğday, kuruyemiş, kuru meyveler, çekirdek, çeşitli darılar ve vitamin parçaları bulunur. Avrupa standartlarında hijyenik bir ortamda son teknoloji cihazlar ile paketlenen bu yem tüm papağan ırkları için uygun olarak klinik testlerden geçirilmiştir. Belçika’dan ithal edilen yem ülkemizde de en çok kullanılan papağan yemlerinden biridir.

Primus Premium Amazon Papağanları İçin Daha Fazla Meyveli Karışık Yem

Benelüx firmasının Amazon papağanları için özel olarak ürettiği Primus Premium serisi bu yem, papağanın günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilir. Laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilen yemler Avrupa standartlarında sunulur.

Benelüx Primus Amazon Papağanı Yemi

Özel bir karışıma sahip olan yemin içeriğinde; Buğday bisküvisi, çizgili büyük ayçekirdeği, beyaz ayçekirdeği, çizgili ayçekirdeği, aspir tohumu, çeltik, buğday, mısır, patlamış buğday, patlamış mısır, yeşil ve turuncu mısır topları yer alır. Amazon papağanlarının günlük besin ihtiyacını karşılayacak oranlarda bir karışım sağlanmıştır.

Primus Premium Kakadu Papağanları İçin Daha Fazla Meyveli Karışık Yem

Primus Premium serisi yem Benelüx markasının Kakadu papağanları için özel olarak ürettiği bir yem çeşididir. Kakadu papağanlarının günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak olan tahıl ve tohum karışımından oluşur.

Benelüx Primus Kakadu Papağanı Yemi

İçeriğinde; Buğday, mısır, çeltik, buğday bisküvisi, patlamış mısır, buğday patlağı, soyulmuş yer fıstığı, yeşil ve turuncu mısır topları, beyaz ayçekirdeği, çizgili büyük ayçekirdeği, çizgili ayçekirdeği, karabuğday, muz kurusu, ananas, havuç ve kuşburnu yer alır.

Tüm bu tahıl ve tohumlar Kakadu papağanın ihtiyaç duyacağı oranlarda belli yüzdeler ile kullanılır. En taze ürünler el değmeden paketlenir. Özel paketleme sistemi yemin uzun süre aynı tazeliği korumasını sağlayacak özelliklerdedir.

Primus Premium Ara Papağanları İçin Daha Fazla Meyveli Karışık Yem

Benelüx markasının ara papağanları için özel olarak hazırlayıp sunduğu Primus Premium serisi bu yem ekstra meyve karışımları ile papağanın günlük besin ihtiyacını karşılıyor. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller papağanın sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlıyor.

Benelüx Primus Ara Papağanı Yemi

Avrupa standartlarında el değmeden son teknoloji ile paketlenen yem, uzun süre tazeliğini koruyacak ambalajlar ile sunuluyor.

Yemin içeriğinde; Buğday, mısır, çeltik, buğday patlağı, beyaz ayçekirdeği, buğday bisküvisi, mısır patlağı, çizgili ayçekirdeği, soyulmuş yer fıstığı, çizgili büyük ayçekirdeği, yeşil ve turuncu mısır topları, ananas, havuç, kuşburnu ve muz kurusu yer alır. Tüm bu gıdalar besin değerlerine uygun yüzdeler ile ara papağanlarının ihtiyacı oranında paketlenerek özel bir karışım sağlanmıştır.

Primus Premium Budgies Karışık Muhabbet Kuşu Üretici Yemi

Benelüx firması tarafından muhabbet kuşu üreticilerini düşünülerek Belçika’da son teknoloji tesislerde üretilmiştir. Avrupa Birliği standartlarında laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilerek üretilen bu yem muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacının karşılayacak özelliklerdedir.

Benelüx Primus Afrika Papağanı Yemi

İçeriğinde; %35 kanarya yemi yani aspur, %14 sarı darı, %33 beyaz darı, %10 sarı dal darı tohumu, %7 kırmızı darı, %1 Nijer tohumu yer alır. Muhabbet kuşlarının vitamin ve mineral ihtiyacı göz önünde tutularak uygun yüzdeler ile ideal bir karışım oluşturulmuştur. Muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle