Yem & Mama

Beak’s

Beak's

Beak’s, kafes kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmeleri için özel olarak formüle edilmiş en kaliteli kuş yemlerinden biridir. Kuşun ihtiyacı olan günlük vitamin ve mineralleri içeren Beak’s kuş yemi sevilen yiyeceklerin lezzetlerinde üretilir. İçeriğinde çeşitli tahıl ve tohumlar bulunan bu yem kuşun sağlıklı gelişim ve büyümesini destekleyen özelliklerdedir. Yavru ve yetişkin kafes kuşlarına uygun çeşitli içeriklerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Beak's Kabuklu Muhabbet Kuşu Yemi

Beak’s Kabuklu Muhabbet Kuşu Yemi

Muhabbet kuşu yemleri kabuklu ve kabuksuz olarak üretilir. Kabuksuz yemlerin yenmesi kolay olurken kuşun gaga gelişimi için kabuklu yemler daha sağlıklıdır. Ve kabuklu yem daha uzun süre bozulmadan saklanabilir. Beak’s kabuklu muhabbet kuşu yemi çeşitli tahıl ve tohumların kabuklu karışımından oluşur.

Beak's Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi

Beak’s Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi

Beak’s kabuksuz muhabbet kuşu yemi yavru kuşlar ve gagasında sorun olan yetişkin kuşlar için uygundur. Hastalık ya da stres dönemlerinde iştahsızlık sorunu yaşayan kuşlar için de kolay yiyebildiklerinden kabuksuz yemler ideal olur. Ancak kabuksuz yem çabuk nemlenip bozulabildiğinden hava almadan saklanmalıdır.

Beak's Karışık Papağan Yemi

Beak’s Karışık Papağan Yemi

Beak’s karışık papağan yemi kuşun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak şekilde çeşitli tahıl ve tohumların birleşiminden oluşur. Papağanların beslenme alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına uygun oranlarda formüle edilen bir karışımdır. İçerisinde kırmızı, sarı, ak ve siyah darı, keten tohumu, yulaf, kenevir tohumu, aspir tohumu, Nijer tohumu, renkli granül yer alır. Yemin çeşidine göre farklı tohum ve tahıllar da ilave edilir.

Beak's Paraket Papağan Yemi

Beak’s Paraket Papağan Yemi

Beak’s paraket papağan yemi %100 doğal içerik ile özel olarak üretilir. İçerisinde bulunan tahıl ve tohumlar gelişimi ve bağışıklığı destekleyecek şekilde çeşitli vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir. Beak’s paraket papağan yemi içerisinde; keten tohumu, yulaf, kenevir tohumu, Nijer tohumu, sarı, kırmızı, siyah ve ak darı çeşitleri, ayçekirdeği, ayçekirdeği, içi, aspir tohumu ve mısır gibi besleyici besinler yer alır.

Beak's Karışık Muhabbet Kuşu Yemi

Beak’s Karışık Muhabbet Kuşu Yemi

Beak’s karışık muhabbet kuşu yemi içerisinde muhabbet kuşlarının büyüme, gelişim ve dengeli beslenmelerini sağlayan çeşitli tahıl ve tohumlar uygun ölçüler ile birleştirilmiştir. Besin değerlerine uygun olarak belirli yüzdeler ile tohumlar karıştırılarak laboratuar ortamında klinik testleri yapılarak sunulmuştur.

Beak's Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi

Beak’s Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi

Özel olarak geliştirilen bu yem çeşidi çeşitli meyveler ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Kuşun farklı lezzetler tatmasını ve meyveler ile daha iyi beslenmesini sağlar.

Beak's Kızıl Dal Darı

Beak’s Kızıl Dal Darı

Dal darı kafes kuşlarının çok sevdiği gıdalardan biridir. Lezzeti ile ve kabuğundan kolay ayrılma özelliği ile Beak’s kızıl dal darı kuşun eğlenceli yem yemesini sağlar. Kafese asarak ya da tabana bırakarak sunabilirsiniz.

Beak's Küçük papağan Yemi

Beak’s Küçük papağan Yemi

Yavru papağanların yem yemeye alışmasını ve hızlı büyüyüp gelişmesini sağlayan Beak’s küçük papağan yemi, lezzetli bir yem olup yavrunun yem yemeye daha kolay alışmasını sağlar.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle