Yem & Mama

EuroGold

Eurogold Yem

Euro Gold hayvan yemleri alanında dünyaca tanınan bir yem markasıdır. Birçok hayvan için yem üreten firma kafes kuşları için de farklı içerik ve lezzette yemler sunar. Her yaşta ve her ırktan kafes kuşu için formüle ettiği yem çeşitleri mevcuttur.

Kafes kuşlarının ihtiyacı olan besin değerlerine sahip yemleri birinci kalite hammadde ile harmanlar. Son teknoloji ile donatılmış tesislerinde el değmeden paketlediği yemler, uzun süre aynı tazelikte kullanılabilir.

Eurogold Muhabbet Kuşu Yemi

Eurogold muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak sağlıklı ve dengeli beslenebilmelerini sağlar. Kuşun ihtiyacı olan vitamin ve vitaminleri en iyi şekilde alabilmesini sağlar.

Eurogold muhabbet kuşu yeminin içeriğinde; sarı, beyaz ve kırmızı darı, keten tohumu, kanarya yemi(aspur), mevsimsel yulaf, vitamin ve mineral karışımı, bal ve meyve aroması vardır. Muhabbet kuşlarının severek yediği karışım sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

Eurogold Muhabbet Kuşu Yemi

Eurogold Yem

Eurogold yem çeşitli hayvanlar için üretilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Birçok hayvanın doğal beslenme koşullarına uygun olarak dengeli bir şekilde beslenebilmesini sağlar. Avrupa Birliği standartlarında kalite güvencesi ile sunulan yemler sağlıklı ve lezzetlidir.

Yem içerikleri her hayvana özel olarak gerekli besin öğelerini içerecek şekilde formüle edilir. Laboratuar ortamda klinik testlerden geçirilerek özel bileşimler şeklinde hazırlanır. Yem hammaddesi olan tahıl ve tohumlar arındırıcılardan geçirilerek tüm toz ve bakterileri arındırılır. Teknolojik cihazlar ile el değmeden paketlenen yem hayvanlar için sağlıklı besinler olarak sunulur.

Eurogold Muhabbet Kuşu Yemi 1Kg.

Eurogold muhabbet kuşu yemleri 1 Kg’lık paketlerde olabildiği gibi 150 gram, 500 gram, 5 Kg. 10 Kg. Hatta 20 Kg. ‘lık paketlerde de sunulabilir. 1 Kg.’ lık muhabbet kuşu yeme kuşunuzun yeme hızına ve isteğinize göre seçebileceğiniz gramajlardan biridir.

Eurogold muhabbet kuşu yemleri korunaklı ambalajlar ile paketlendiğinden uzun süre aynı tazelikte kullanmaya devam edebileceğiniz yemlerdir. Her yem aldığınızda paketi hava almayacak şekilde kapatmanız yeterli olacaktır.

Eurogold Kabuksuz Special Yem

Eurogold Special Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi 500 Gr.

Eurogold Special kabuksuz yem, muhabbet kuşları için kabuğu soyulmuş tahıl ve tohumların harmanlanması ile özel olarak üretilen bir kuş yemidir. Özellikle yavru muhabbet kuşları yem yemeyi öğrenirken kabukları çıkartmakta zorlanırlar.

Kabuksuz yemler yavru kuşlar için ideal bir yem çeşididir. Yetişkin kuşların hastalık, tüy dökümü, stres gibi dönemlerinde yaşanan iştahsız günleri için de oldukça uygundur. Eurogold special kabuksuz yem içeriğinde; kabuğu soyulmuş sarı, kırmızı ve ak darı, kalsiyum, hayvansal ve bitkisel yağlar, dikalsiyum fosfat, sodyum klorid ve yumurta ile karıştırılmış vitaminler yer alır. Muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacının karşılanmasını sağlar.

Eurogold Papağan Yemi

Eurogold papağan yemi, papağanların sağlıklı gelişimini destekleyen ve bağışıklıklarını güçlü tutan bir yem çeşididir. Vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş içeriği papağanların dengeli ve sağlıklı beslenmelerini sağlar. %100 doğal bir içeriğe sahip olan yem papağanların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde; Buğday, mısır, arpa, mevsimsel yulaf, beyaz ve kırmızı sorgum, ayçiçeği, fıstık, aspir, vitamin ve mineral karışımı, bal ve meyve aromaları bulunur. Eşsiz içeriği ile papağanların en iyi şekilde beslenebilmelerini sağlar.

Eurogold Papağan Yemi 750 Gr.

Eurogold papağan yemi 750 Gr. ‘lık paketler ile sunulabildiği gibi daha büyük ya da daha küçük gramajda paketleri de vardır. Papağanınızın günlük besin ihtiyacına uygun gramajlarda yem tercih edebilirsiniz. Papağanın yemliğinde sürekli yem bulunması gerektiğini bilmelisiniz.

Zira uyanık kaldıkları sürece sürekli yeme ihtiyacı duyabilirler. Eurogold papağan yemi ile papağanınızın daha canlı ve enerjik olduğunu, daha parlak tüylere sahip olduğunu ve daha çok konuşmaya başladığını görürsünüz.

Eurogold Yem Nasıl?

Eurogold yem kullanan hayvan sahipleri bu yemi kullanmaya başladıklarında hayvan dostlarındaki olumlu gelişmeleri gözlemlemişlerdir. Eurogold yem besleyici besin öğeleri ve hayvanların sevdiği tat ve kokusu ile dengeli ve sağlıklı beslenmelerini sağlıyor.

İyi beslenen hayvanlar daha enerjik ve sağlıklı oluyorlar. Eurogold yem içeriğinde kullanılan birinci kalite %100 doğal hammaddesi ve kusursuz paketlemesi ile oldukça kaliteli ve güvenlidir.

Eurogold Yem Yorum

Eurogold yem yorum bölümlerinde olumlu yorumlar olduğu görülür. Eurogold yem kullanan kuş sahipleri yemden oldukça memnundur. Diğer yemlere ile karşılaştırarak Eurogold yemin daha kaliteli olduğunu belirtiyorlar.

İçerisinde renkli kabuk ve topların olmadığını ve bu durumdan çok memnun olduklarını vurguluyorlar. Kuşlarının çok severek yediğini bununda kuş sahipleri için memnun edici bir durum olduğu söyleniyor. Ürünün hızlı bir şekilde ulaşmış olması ve hesaplı oluşu kuş sahiplerinin yorumları arasında yer alıyor.

Eurogold Konuşturucu Yem

Eurogold Konuşturucu Yem

Eurogold konuşturucu yem içeriğinde bulunan vitamin ve mineral katkıları ile kuşa enerji vererek daha çabuk ve çok konuşmasını sağlıyor. Özel bir karışım olan yem kuşun dil altında bulunan bezelerini yumuşatarak daha rahat konuşmasını sağlıyor.

Eurogold konuşturucu yem içeriğinde; sarı, beyaz ve kırmızı darı, aspur, aspir, nijer, keten tohumu, kenevir, vitamin ve mineral karışımı bulunur. Kuşun ihtiyacına uygun yüzdeler ile karıştırılan bu hammaddeler kuşu konuşturacak oranlarda harmanlanır.

Eurogold Kızıştırıcı Yem

Eurogold kızıştırıcı yem içeriğinde bulunan vitamin ve mineral katkıları ile üremeye destek sağlar. Kızışma dönemi adı verilen kuşların üreme dönemlerinde daha fazla enerjiye ihtiyaçları vardır. Eurogold kızıştırıcı yem kuşa ekstra enerji sağlayarak bu dönemi rahat ve verimli geçirmesini sağlıyor.

Eurogold Kızıştırıcı Yem

Eurogold kızıştırıcı yem içeriğinde; beyaz, kırmızı ve sarı darı çeşitleri, keten tohumu, kanarya yemi (aspur), Nijer tohumu, aspir, kenevir, vitamin ve mineral karışımı bulunur. Tüm bu tahıl, tohum, vitamin ve mineraller kuşun ihtiyacına uygun yüzdeler ile karıştırılır.

Laboratuar ortamda klinik testlerden geçirilerek belirlenen oranlar ile harmanlanan kızıştırıcı yem özellikle kuşun üreme dönemine uygun olarak üretilir. Kuşa enerji vererek kızışma dönemini rahat atlatması sağlanırken verimli bir üreme için gerekli enerjiyi de elde etmiş olur.

Eurogold Paraket Yemi

Eurogold paraket yemi, paraket kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmıştır. En kaliteli tohumlar özenle seçilip harmanlanarak paraketler için ideal yem formüle edilmiştir.

İçeriğindeki bal ve meyve aromaları sayesinde yem yemede isteksiz olan iştahsız kuşların bile severek yiyeceği özelliklerdedir. Tadı ve kokusu ile paraketlerin çok beğendiği yem, ihtiyaçları olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerini alabilmelerini sağlar.

Eurogold paraket yemi içeriğinde; kanarya yemi (sade aspur), sarı, beyaz ve kırmızı darı çeşitleri, kırmızı ve beyaz sorgum, mevsimsel yulaf, ayçekirdeği(dakoda), aspir, vitamin ve mineral karışımı, meyve ve bal aromaları bulunur. Tüm bu eşsiz içeriği ile paraketler için tam bir besin deposudur.

Eurogold Paraket Papağan Yemi

Eurogold Paraket Yemi 750 Gr.

Eurogold paraket yemi 750 Gr.‘lık paketler şeklinde ambalajlanır. Yemin taze özelliklerde zamanında tüketilebilmesi açısından en ideal gramaj ölçüsü olduğu düşünülmüştür. Paraket kuşlarının beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan gramaj ölçüsü ve paketleme şekli ile idealdir. Özel ambalajı ve paketleme tekniği ile uzun süre dayanıklı olsa da nem ve hava alması halinde kuşa zarar verebileceği düşünülerek uygun gramajlar halinde paketlenmiştir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle