Yem & Mama

Deli Nature Pareket Yemi

Deli Nature Paraket Yemi

Deli Nature Kuş yemi markası, menşeini Belçika’ya ait olan bir markadır. Beyer’s ürünlerindendir. Beyer’s de bilindiği üzere dünyaca ünlü olan bir markadır. Deli Nature markası kuşlar için özel yemler üretmekte olan bir firmadır. Her türlü yem ve mama seçeneği mevcuttur. Ürün kataloğu oldukça geniş olan Deli Nature markası, doğa kuşları, kanarya, papağanlar, muhabbet kuşları gibi özel kuşlar için yemler üretmektedir.

Deli Nature Yemler Nasıl Üretilir?

Özellikle deli Nature pareket yemi, son derece gelişmiş olan tesisler de el değmeden üretilmektedir ürünlerin özel bir paketleme şekli vardır. Paketler satışa sunulmadan önce, çeşitli kalite kontrol işlemlerine tabi tutulurlar. Testi geçemeyen ürünler, tekrar gözden geçirilerek, yeniden paketlenirler.

Kullanılan paketler çok kaliteli ve görüntüsü güzel olan paketlerdir.

Deli Nature Muhabbet Yemi

Deli Nature Pareket Yemi Nedir?

Deli Nature pareket yemi, en çok tercih edilen yemlerden bir tanesidir. Kuş türünün her türlü özel dönemin de kullanılabilir. Özellikle, eşleşme, kızışma ve yumurtlama dönemlerin de, eşsiz bir yemdir.

Deli nature pareket yemi, net 1 kg kıl paketler de satışa sunulmaktadır. Deneyen kişilerin çok memnun kaldığı deli Nature pareket yemi, özellikle pareketin cüsse ve tüylerin de çok belirgin bir gelişme göstermektedir. Deli Nature pareket yemi kullanılan kuşların diğer kuşlara göre daha canlı ve sağlıklı olduğu gözlemlenmiştir.

Deli Nature Pareket Yeminin Özellikleri

Deli Nature Pareket yemi, olgunlaşmış olan, tohum ve çeşitli tahıllar kullanılarak elde edilmektedir. Üst düzey bir kalite de tohum kullanılmaktadır. Kuşlar için tohumun ne kadar önemli olduğu, zaten bilinen bir konudur. Kuşlar çeşitli tohumları yiyerek tüylenir ve büyürler.

Deli Nature Pareket yemi, genel de sultan papağanlarına verilir. Sultan papağanları, papağanlar içerisindeki en hassas ve en güzel papağanlardan birisidir. İçerisin de çok vitaminli karışımlar vardır. Papağanlar bu yemi çok severek tüketirler. Deli naturelin üretmekte olduğu yem çeşitleri, diğer Avrupa markaları gibi, çok ufak ambalajlar da satılan ve oksijen barındıran yemlerden farklıdır.

Deli Nature Paraket Yemi

Bu şekil de tohumların azot gazı ile temas ederek, kuru kalır ve böceklenme olması olmaz.

Deli nature pareket yemi, kuşlara günlük tüketebilecekleri kadar verilmelidir. Yalnız miktar bol tutulursa daha faydalı olur. Günlük kuşbaşına 2 yemek kaşığı yem yeterli gelecektir. Tabi bu durum kuşların yaşı ve cinsine göre de değişkenlik gösterebilir.

Deli Nature Pareket Yemi Nasıl Alınır?

Deli nature pareket yemi ne, pek çok siteden ulaşılıp, satın alınabilir. Arzu edilirse sipariş verilebilir. Sipariş verildiği takdir de, bulunduğunuz şehre göre 1-3 iş günü içerisinde elinize ulaşmış olur. Stoku çok çabuk tükenen bir üründür. Siz de pare ketlerinizin gelişimi ve görüntüsü için, deli nature pareket yemi alıp, faydalanabilirsiniz. Ürün de fiyat ve kalite performansı doğru orantılı bir şekildedir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle