Yem & Mama

Beaphar

Beapher

Beaphar kuşların sağlıklı gelişip büyümeleri ve özel zamanları daha kolay geçirebilmeleri için üretilmiş olan bir multi vitamindir. Özellikle kuşların tüy dökme dönemlerinde tüy değişimini hızlandırmak, tüy yapısını güçlendirmek ve tüylere canlılık kazandırmak için ideal bir vitamindir. Ayrıca kuşların metabolizmasını desteklemek için uygun bir formüle sahiptir. Multi vitamin olduğundan farklı birçok vitamin vermek yerine birçok vitamini aynı anda kuşa vererek sağlığını destekleyebilirsiniz.

Beaphar Multi-vit

Beaphar Multi-vit kuşların sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için gerekli olan tüm vitamin değerlerini taşıyan bir besin desteğidir. İçeriğinde; %2,70 ham protein, %5,5 ham yağ, %1,5 ham kül, %52,00 nem, %0,032 kalsiyum, %0,027 fosfor, %0,80 sodyum, vitamin A, vitamin B1, B2, B3, B5, B6, B11, B12, vitamin C, Vitamin D3, vitamin E, vitamin K3 yer alır. Bu vitamin ve mineral değerleri ile kuşların ihtiyacı olan tüm vitamini sağlayan multi vitamin olarak sunulur.

Beapher Multivitamin

Beaphar Kuşlar İçin Multi Vitaminleri

Beaphar, muhabbet kuşu, papağan, kanarya, güvercin, saka gibi tüm kafes kuşlarının ihtiyacı olan vitamin ve mineral değerlerine sahip multi vitamindir. Küçük kuşlar için günlük 3 damla yemine karıştırarak vermeniz uygun olur. Papağan ve büyük paraketler için günlük 5 damla verebilirsiniz. Etkili bir multi vitamin olduğundan ölçülü olarak vermenizde fayda vardır. Kuşunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral desteğini tek bir ürün ile karşılayan Beaphar multi vitamin kuşların ergonomik yapısına uygun olarak üretilir. Laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilmiş olan bu vitamini kuşunuza gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Beapher Multivitamin Muhabbet Kuşu

Beaphar Papağanlar İçin Multi Vitaminleri

Beaphar papağanlar için özel olarak üretilmiş olan multi vitaminler sunar. Yavru papağanların sağlıklı büyüme ve gelişmesini sağlayan multi vitamin yetişkin kuşların sağlıklı ve uzun bir yaşam geçirmelerini sağlar. Özellikle tüy dökme dönemlerinde papağanlar için çok faydalı bir destek sağlar. İçeriğinde birçok vitamin barındıran multi vitamin ile kuşunuzun bağışıklık sistemi güçlenir ve hastalanma oranı ciddi oranda azalır. Tüy dökme, yumurtlama gibi zamanları kısa sürede ve sıkıntısız geçirir. Bu multi vitamin ile papağanların tüyleri daha canlı renklerde ve parlak olur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle