Yem & Mama

Deli Nature Elle Besleme Maması

Deli Nature Elle Besleme Maması

Deli Nature markası bilindiği üzere Belçika’da üretilmekte olan kuş yemi markalarından bir tanesidir. Tanınmış bir firma olan Beyers’ firmalarının alt yapısından gelmektedir. Deli Nature markasının amacı özel kuş yemleri üretebilmektedir. Bu firma da her türlü kuş yemi ve kuş maması seçeneklerine ulaşabilmek mümkündür. Geniş yelpazesi olan bir kataloğu vardır. Deli Nature yem markası genel olarak, papağan, muhabbet kuşu, şaka kuşu ve çeşitli doğa kuşları için yemler üretmektedir. Bazı tropik kuşlar için de yemler ve mamalar üretilmektedir.

Deli Nature Elle Besleme Maması Nasıl Üretilir?

Özellikle deli natüre Elle Besleme maması, son teknoloji ile işletilen tesisler de, el değmeden çok hijyenik bir şekilde üretilmektedir. Ürünlerin farklı bir paketleme şekli bulunmaktadır. Çünkü bu paketler özeldir ve ömrü uzundur.

Paketler özel testler den geçtikten sonra satış için hazır hale gelmektedir. Testte bir problem olursa, tekrar gözetime alınarak satış için uygun olup, olmadığına bakılır. Yani kuşlarınız için en özenli ve hassas üretim şekli, deli natüre firmaların da mevcuttur.

Deli Nature Elle Besleme Mama

Deli Nature Elle Besleme Maması Faydaları

Deli Nature, yüksek proteinli ve probiyotik içeren, elle besleme maması, papağanın büyümesi için gerekli olan, yüksek protein ihtiyacı bulunan, henüz yavru olan kuşlar için üretilmiştir.

Bu kuşlara örnek vermek gerekirse; Sultan papağanları, muhabbet kuşları, kanaryalar, tropik kuşlar ve amazonlar için üretilmiştir.

Deli Nature Elle Besleme maması, kuşların her koşul da sağlıklı ve düzenli gelişmesini sağlamaktır. Ve bunun için gerekli olan bütün protein ve vitaminleri barındırmaktadır. İçerisin de, çeşitli protein, yağ ve aminoasitler bulunmaktadır. Ayrıca probiyotik eklenerek, içeriği zenginleştirilmiştir.

Deli Nature Elle Besleme maması, bağırsakları güçlendirerek hazmı kolaylaştırmaktadır ilave olarak içerisin de Omega 3 yağı da bulunmaktadır. Bu şekilde kuşlar hastalanmaz ve bağışıklık sistemleri güçlenmiş olur.

İçerisinde ki asitler de kuşların kursak kısmının ideal bir boyutta kalmasına yardımcı olur.

Deli Nature Elle Besleme Mama Aparatı

Deli Nature Elle Beslenme Maması Kullanım Şekli

Deli nature Elle Besleme Mamasının kullanma biçimi de son derece önemi bir konudur.

Bu konu da dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

  • Eğer çeşme suyu kullanılacaksa, suyu önceden kaynatıp soğutmak gerekmektedir. Bunun amacı bakterileri önlemektir. Şu ılık da verilebilir.
  • Hazırlanan su ve elle besleme maması, herhangi bir kapta lapa kıvamın da olana kadar karıştırılmalıdır. Daha sonra 15-20 dakika dinlendirilmelidir.
  • Hazırlanan mama, hazır hale geldikten sonra, bıraktığı su ile bir kez daha karıştırılmalıdır.
  • Lapa her beslenmeden önce, taze bir şekilde hazırlanmalıdır.
  • Kuşların lalayı kolay hazmetmesi ve elle besleme aletinden geçmesi için, ince kıvam da yapılp, kuşlara gün de bir kere verilmesi gerekir.

Siz de deli natüre elle besleme maması satın almak isterseniz, internetten sipariş verebilirsiniz. Kısa bir süre de ürün, eliniz de olacaktır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle