Yem & Mama

Aves

Aves Yem

Aves, papağan ve muhabbet kuşu gibi kafes kuşlarının sağlıklı beslenebilmeleri için özel olarak formüle edilmiş bir kuş yemidir. Kuşun ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri içeren %100 doğal bir yemdir. Çeşitli tohum ve tahıllardan oluşan Aves kuş yemleri günlük beslenme ihtiyacını karşılayan karışık yemlerin yanı sıra kuşun özel zamanları için destekleyici özellikte olan besin takviyeleri de vardır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Aves yemlerin tüy dökme dönemleri ve kızıştırıcı olarak yumurtlama ve yavrulama dönemleri için özel formüle edilmiş yemleri de vardır.

Aves Paraket Yemi

Aves Paraket Yemi

Kafes kuşlarının sağlıklı bir şekilde beslenebilmeleri için çeşitli tahıl ve tohum karışımlarıyla üretilir. İçerisinde sarı darı, soyulmuş yulaf, yalancı safran tohumu, kırmızı darı, buğday, kanarya tohumu, soyulmuş ayçiçeği, kara turp, japon darısı, keten tohumu, ak darı, kabak çekirdeği, Nijer tohumu, vitamin ve mineraller bulunur. Tüm bu tahıl ve tohumlar kuşun günlük besin ihtiyacı düşünülerek uygun ölçülerde birleştirilmiştir. Laboratuar ortamında klinik testleri yapılan Aves paraket yemi kuşun dengeli ve doğru beslenmesini sağlar.

Aves Papağan Yemi

Aves Papağan Yemi

Aves papağan yemi, papağanların günlük besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmelerini sağlayan yemlerdir. Günlük yemlerin yanı sıra papağanlar için tüy dökme zamanları, yumurtlama zamanları ve konuşturucu olarak özel yem çeşitleri de vardır. Aves papağan yemi içerisinde protein, yağ, selüloz, inorganik madde, kalsiyum, fosfor, sodyum gibi kuşun ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineraller uygun ölçüler ile yer alır. Papağanların metabolik enerji kaynağı olan yem sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar. Yavru papağanların büyüme ve gelişimini en iyi şekilde destekler. Özel dönemlerinde papağanın bu zamanı sıkıntısız ve hızla atlatabilmesini sağlar. Papağanların en büyük özelliği renkli tüyleri ve konuşmasıdır. Özel olarak üretilen Aves papağan yemi tüylerin daha parlak olmasını sağlarken hızla konuşma öğrenmelerini sağlar.

Aves Muhabbet Kuşu Yemi

Aves Muhabbet Kuşu Yemi

Aves muhabbet kuşu yemi insanların hayatına neşe katan muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmesini sağlar. Muhabbet kuşları çok hassas bir yapıda olduklarından her yemi yemezler. Fakat Aves muhabbet kuşunun nefis lezzeti kuşun yeme sorununu çözer. Stresli dönemlerin iştahı kesilen muhabbet kuşları için nefis tadı ile bu dönemde beslenme desteği olur. Yavru muhabbet kuşlarının yeme daha çabuk alışmalarını ve sağlıklı gelişip büyümelerini sağlar. Yağlanma ve kilo yapmayan Aves yem kuşun dengeli beslenebilmesi için gerekli olan tüm vitamin ve mineralleri yeterince alabilmesini sağlar.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle