Yem & Mama

Deli Nature Amazonia

Deli Nature Amazonia

Pionus Papağan ve Amazon Papağan türleri için hazırlanan yem karışımına Deli Nature Amazonia adı verilir. Bu yemin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri en iyi tohum ve tahıllar ile hazırlanan bir yem olmasından kaynaklanıyor. İçerisinde yer alan besin maddelerinin olmasından dolayı Amazon ve Pionus Papağan türlerinde çok fazla kullanılır.

Deli nature yem hazırlanırken özel uzmanların yer aldığı bir ekipten yardım alındı. Tecrübeli kişiler tarafından hazırlanan bu yem için çok uzun süre bir çalışma yapıldı. Uzun süreli çalışma sonucunda çok başarılı bir yem olarak piyasaya girdi. Son zamanlarda Amazon ve Pionus Papağan türleri için en fazla tercih edilen yemlerden biri oldu.

Deli Nature Amazonia

Deli Nature Amazonia Neden Tercih Ediliyor?

İçerisinde yer alan besin maddelerinin faydaları sebebi ile Amazon ve Pionus Papağan türleri için en fazla tercih edilen yemlerden biridir. 15 kilogram değerinde yer alan paketler halinde satışa sunuluyor. Çeşitli internet sayfalarında ve veterinerlerde bulunan yemlerden biridir. Amazon ve Pionus Papağanları doğal ortamlarında bulundukları zaman bol miktarda meyve tüketirler. Deli Nature Amazonia yemi içerisinde de bu sebeple yüzde 10 oranında meyve ekstresi bulunur. Bu meyveler kuru üzüm, elma ve muzdan oluşur.

Amazon ve Pionus papağanlarının en sevdiği meyveler olduğu için bu yemi çok severek tüketirler. İçerisinde yüzde 12 oranında protein bulunmasından dolayı bu papağanlar için son derece etkili bir yem olmaktadır. Aynı zamanda yüzde 14 oranında ham yağ, yüzde 5 oranında ham kül, yüzde 13 oranında ham lif ve bol miktarda mineral bulunduruyor. Yem içeriği son derece faydalıdır. Bu sebeple de en çok tercih edilen papağan yemlerinden biri olmuştur.

Deli Nature Amazonia - Amazon ve Pionus Papağanları İçin Premium Yem 2 KG

Deli Nature Amazonia Yeminin İçeriği Nedir?

Deli Nature Amazonia papağanalar için uzman kişiler tarafından geliştirilen özel yemlerden biridir. İçerisinde yüzde 10 oranında kuru üzüm, muz ve elmadan oluşan meyveler bulunur. Aynı zamanda buğday, ayçiçeği tohumu, kanara tohumu, elma parçaları, Japon darı, acı biber, papaya, sorgum, sarı darı, yulaf, havuç parçaları, kuru muz dilimleri, kuşburnu, devedikeni, aspir ve arpa gibi maddeler yer alıyor. Bu yem maddeleri yağ oranı ve protein oranı çok yüksek olan yem maddeleridir. Aynı zamanda içerisinde bol miktarda vitamin ve mineral de yer alıyor.

Bu sebeple de çok fazla tercih ediliyor. İçerisinde yüzde 14 oranında yağ ve yüzde 13 oranında protein barındıran bir yemdir. Yemde bulunan meyveler ve meyve aromaları Amazon ve Pionus Papağanları için çok cazip gelen bir yem oluyor. yeme ulaşmak için web sitemizden ve veteriner kliniklerinden temin etmek mümkün oluyor. Yapılan araştırmalar ve uzun çalışmalar ile birlikte elde edilen bu yem son derece başarılı bir içeriğe sahiptir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle