Papağanlar

Polo Yem

Polo yem

Polo yem, kafes kuşları için kaliteli ve sağlıklı bir yem çeşididir. Muhabbet kuşu, kanarya, papağan, paraket kuşları gibi kafes kuşları için özel yemler sunulur. Kuşların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilen Polo yem, kuşun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. Birinci kalite hammadde ile üretilen yemler son teknoloji tesislerde el değmeden paketlenir. Özel ambalaj sistemleri ile uzun süre aynı tazelikte kalması sağlanır.

Polo Muhabbet Kuşu yemi 25 Kg.

Polo muhabbet kuşu yemi 25 Kg.’lık büyük paket içerisinde de sunulur. Özellikle birden fazla kuş sahibi olanlar ya da muhabbet kuşu üreticileri için ideal bir yem çeşididir. Muhabbet kuşu yemi içerisinde kullanılan tüm tahıl ve tohumlar birinci kalite ve taze olarak harmanlanır. Tüm toz ve bakterilerden arındırılarak el değmeden özel ambalaj sistemi ile paketlenir. Uzun süre aynı tazelikte tüketilebilecek bir yemdir.

Polo Muhabbet Kuşu yemi 400 Gr

Polo Muhabbet Kuşu yemi 400 Gr.

Polo muhabbet kuşu yemi 400 Gr‘lık paketler içerisinde de sunulur. Bir tane muhabbet kuşu olanlar için kullanımı uygundur. Muhabbet kuşunun günlük ihtiyaç duyduğu besin değerlerine sahip kaliteli bir yemdir. Muhabbet kuşunun kendi doğasına uygun olarak yeterli ve dengeli beslenmesini sağlar. Kaliteli tahıl ve tohumların harmanlanması ile üretilen yem, hava almayan özel paketler içerisinde sunulur.

Polo Muhabbet Kuşu Yemi

Polo Muhabbet Kuşu Yemi

Polo muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmelerini sağlar. Muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak çeşitli tahıl ve tohumlar ile üretilir. Polo muhabbet kuşu yemlerinin sade ve meyveli, ballı yem çeşitleri vardır. Kuşun besin çeşitliliği için farklı türler tercih edilebilir. Polo muhabbet kuşu yemi içeriğinde; darı çeşitleri, keten tohumu ve kanarya yemi bulunur. Yemin analiz değerleri; %8 protein, %4,5 yağ, %8 selüloz ve %3,2 inorganik madde şeklindedir. Yemin günlük 10 gram yani 1 yemek kaşığı oranında taze olarak verilmesi tavsiye ediliyor.

Polo Muhabbet Kuşu yemi 25 Kg

Polo Profesyonel Karışık Muhabbet Kuşu yemi 25 Kg.

Polo profesyonel karışık muhabbet kuşu yemi 25 Kg.’lık büyük paketler ile sunulur. Profesyonel muhabbet kuşu üreticileri için ideal bir ürün olan bu yem zengin içeriği ile muhabbet kuşlarının hızlı gelişimini ve sağlıklı olmalarını sağlıyor. İçeriğinde; ak darı, kanarya yemi, kırmızı darı, soyulmuş yulaf, sarı darı, keten tohumu, siyah darı, CaCo3, yabani tohumlar, kalsiyum granülleri, Nijer tohumu ve vitamin peletleri bulunur. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan yem muhabbet kuşları için maksimum fayda sağlayan tam bir yemdir.

Polo Sultan Papağanı Yemi

Polo sultan papağanı yemi, sultan papağanlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak en iyi şekilde beslenebilmelerini sağlar. Sultan papağanlarının ihtiyacı olan tüm mineral, vitamin ve besin değerlerine sahiptir. Polo sultan papağanı yemi içeriğinde; çekirdek çeşitleri, aspir, keten tohumu, darı çeşitleri ve kanarya yemi bulunur. Analiz değerleri; %9,6 protein, %7,4 yağ, %2,8 inorganik madde, %9 ham selüloz şeklindedir. İçeriği ve değerleri ile sultan papağanları için oldukça sağlıklı bir yemdir. Günlük 15-20 gram yani 1-2 çorba kaşığı ölçüsünde taze olarak verilmesi tavsiye edilir. Yem ile mutlaka taze su verilmesi gerekir.

Polo Sultan Papağanı Yemi

Polo Paraket Yemi

Polo paraket yemi, paraket kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesi için birinci kalite taze tahıl ve tohumlar harmanlanarak özel paketlerde sunulur. Polo paraket yemi içeriğinde; sarı, beyaz, kırmızı ve siyah darı, keten tohumu, çekirdek çeşitleri, aspir ve kanarya tohumu bulunur. Paraket kuşlarına uygun olarak belirli ölçüler ile karıştırılır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle