Yem & Mama

Wunder Vogel

Wunder Vogel

Wunder Vogel, kafes kuşlarının dengeli ve yeterli beslenebilmeleri için kaliteli ve sağlıklı ürünler üreten bir markadır. Muhabbet kuşu, papağan, paraket kuşları, kanarya gibi her cinsten kafes kuşu için özel olarak formüle edilmiş yem, mama, kuş kumu, kraker, dal darı, bakım ürünleri gibi birçok ürünün kalite standartlarında üretimini yapar. Kuşların yaşam kalitesini artıran ürünleri kalite güvencesi ile sunar.

Wunder Vogel Yem

Wunder Vogel yem, kafes kuşlarının günlük besin ihtiyacının karşılanması amacıyla birinci kalite tahıl ve tohumların yeterli ölçülerde harmanlanması ile üretilir. Son teknoloji tesislerde laboratuar testlerden geçirilerek her kuş cinsi için farklı formüller ile geliştirilir. Özel ambalaj sistemi ile el değmeden paketlenen yemler uzun süre tazeliğini koruma özelliğindedir.

Wunder Vogel Muhabbet Kuşu Yemi

Wunder Vogel Muhabbet Kuşu Yemi

Wunder Vogel muhabbet kuşu yemi, kuşun günlük besin ihtiyacını karşılayan tahıl, tohum, vitamin ve minerallerin karışımından oluşan tam bir yemdir. Muhabbet kuşunun yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayarak sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlar. İçeriğinde; sarı, beyaz, kırmızı darı çeşitleri, yulaf rapsika, aspir, kuş yemi, A,D3,E vitaminleri, kalsiyum, fosfor, mangan, sodyum ve çinko elementleri bulunur. Besin değeri analizlerinde muhabbet kuşunun günlün besin ihtiyacını karşıladığı görülmüştür.

Wunder Vogel Sultan Papağanı Yemi

Wunder Vogel sultan papağanı yemi, sultan papağanlarının yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayan bir yemdir. Papağanın ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. İçeriğinde; sarı kum darı, yulaf, beyaz kum darı, kuş yemi, rapiska, kırmızı kum darı, aspir, ayçekirdeği, keten tohumu, Nijer tohumu, kendir tohumu, pirinç ve fıstık bulunur. Zengin içeriği ile sultan papağanlarının en iyi şekilde beslenmesini sağlar.

Wunder Vogel Sultan Papağanı Yemi

Wunder Vogel Muhabbet Yemi Nasıl?

Wunder Vogel muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak geliştirilen tam bir yemdir. Kuşun severek yiyeceği lezzette olan yem, birinci kalite tahıl ve tohumların en taze halinde özenle seçilerek harmanlanması ile üretilir. El değmeden özel ambalaj sistemleri ile paketlenen yem uzun süre tazeliğini korur. Tahıl ve tohumlar teknolojik cihazlar ile toz ve bakterilerden arındırıldığından muhabbet kuşu için çok sağlıklı ve hijyenik bir besindir.

Wunder Vogel Muhabbet Yemi Nasıl?

Wunder Vogel 5Kg. Mama

Wunder Vogel 5 Kg. Mama, 5 Kg.’lık büyük bir kova içerisinde sunulur. Birden fazla kuş sahibi olan ya da kuş üretimi yapan kişiler için idealdir. Yavru kuşlar, üreme ve tüy dökümü dönemindeki yetişkin kuşlar için enerji veren içeriği ile her gün verilmesi gereken bir besindir.

Wunder Vogel Mama

Wunder Vogel Muhabbet Yemi

Wunder Vogel muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının biyolojik ve fizyolojik yapısına uygun bir içeriğe sahiptir. Kuşun ihtiyacı olan günlük besin değerlerini maksimum seviyede alabilmesini sağlar. Bu yem ile beslenen muhabbet kuşlarının kemikleri ve bağışıklık sistemi güçlü olur. Tüyleri daha canlı ve parlak renklerde olur. Sindirimi kolay olan yem hazımsızlık, kusma yağlanma ve kilo sorunlarına yol açmaz. Kuşların çok severek yediği lezzette tam bir yemdir.

Wunder Vogel Yem

Wunder Vogel Mama

Wunder Vogel mama, kafes kuşlarının tahıl ve tohumlardan oluşan yemler ile yeterince alamadığı vitamin, mineral ve proteini alabilmesini sağlayan bir ek besindir. İçeriğinde; yumurta ve yumurta ürünleri, protein tozu, extra lysin, metionnie, biotin, vitaminli yem, bitkisel yağlar ve mos bulunur. Sebze, meyve veya su ile nemlendirilerek verilmelidir. Özellikle yavru kuşların büyüme ve gelişme dönemi, yetişkin kuşların üreme ve tüy dökme zamanları için idealdir. Kuşlara enerji vererek bu dönemi daha verimli ve rahat geçirmesini sağlar.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle