Yem & Mama

Nature Plan

Nature Plan Yem

Nature Plan, evcil hayvanlar ve kuşlar için pet ürünleri sunan bir markadır. Almanya lisanslı markanın Türkiye’de de üretimi ve satışı yapılmaktadır. Ürün kalitesi ile evcil hayvanların ihtiyacı olan malzeme ve gıdaların üretimini yapar. Birinci kalite hammadde ile son teknoloji tesislerde profesyonel üretim gerçekleştirilir.

Nature plan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kedi, köpek, tavşan, sürüngen hayvanlar, balıklar ve kafes kuşları için yem, mama, ek besinler, bakım ürünleri ve ihtiyaç malzemeleri üretir. Dünyaca ünlü bir marka olan Nature plan kalite güvencesi ile uzun yıllardır çalışmalarına devam eder.

Nature Plan Papağan Yemi

Nature Plan papağan yemi, papağanların sağlıklı ve dengeli beslenmeleri için formüle edilmiş özel bir karışımdır. Papağanların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanan tam bir yemdir. Papağanların ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. Birinci kalite tahıl ve tohumların taze olarak özenle seçilerek el değmeden paketlenmesi ile üretilir.

Nature Plan papağan yemi içeriğinde; Yer fıstığı, çekirdek, maş fasulyesi, kabak çekirdeği, sorgum, aspir, genetik olarak değiştirilmiş mısır ve keçi boynuzu bulunur. Tüm bu ürünler papağanların ihtiyaçlarına uygun olarak belirli oranlar ile birleştirilerek harmanlanır. Papağanların biyolojik ve fiziksel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak nitelikte bir yemdir.

Nature Plan Papağan Yemi

Nature Plan Yem

Nature Plan yem her yaşta ve her ırktan evcil hayvan için özel olarak üretilen geniş bir ürün yelpazesi ile sunulur. Her cins hayvanın besin ihtiyacına uygun değerlerde karışımlar hazırlanır. Yem içersinde kullanılan tahıl, tohum, vitamin, mineral gibi tüm besin kaynakları en taze hali ile birinci kalite malzemelerden oluşur.

Yemin uzun süre tazeliğini koruyabilmesi için özel ambalaj sistemleri ile el değmeden hijyenik olarak paketlenir. Evcil hayvanların ihtiyacı olan besin değerlerini tam olarak alabilmelerini sağlamak amacıyla laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilen yemler son derece sağlıklı ve maksimum fayda sağlayan içeriktedir.

Nature Plan Muhabbet Kuşu Yemi Yorum

Nature Plan muhabbet yemi kullanan kuş sahipleri yaptıkları yorumlarda yemden çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Nature plan vermeye başladıklarında muhabbet kuşlarının daha enerjik ve sağlıklı olduğunu söylüyorlar. Kuşlarının tüylerinin daha parlak ve canlı bir görünüm kazandığı yorumunu yapıyorlar. Muhabbet kuşlarının çok severek yediğini belirten kuş sahipleri hızlı kargo ile hemen ulaşmasının ve fiyatının da uygun olmasının çok memnun edici olduğunu belirtiyorlar.

Nature Plan Muhabbet Kuşu Yemi

Nature Plan Muhabbet Kuşu Yemi

Nature Plan muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak üretilir. Kuşun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerini içeren tam bir yemdir. Birinci kalite taze tahıl ve tohumların harmanlanması ile hazırlanan yem hijyen kurallarına uygun olarak son teknoloji cihazlar ile el değmeden paketlenir.

Nature plan muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı darı, kanarya yemi, beyaz darı, keten tohumu, kırmızı darı bulunur. Yemin analiz değerleri; %10,7 protein, %5,6 yağ, %3,2 inorganik madde, %8,8 ham selüloz şeklindedir. Tüm bu içeriği ile muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan besin değerlerini maksimum seviyede almasını sağlar.

Nature Plan Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Nature Plan muhabbet kuşu yemi, kuşların çok severek yediği lezzete sahip, zengin içeriği ile besleyici ve sağlıklı bir yemdir. Muhabbet kuşları yem yeme konusunda hassas bir yapıya sahip olduklarından her yemi yemeyebilirler. Ancak Nature plan yem nefis lezzeti ile muhabbet kuşlarının çok sevdiği bir yemdir. Kaliteli ve taze tahıl ve tohumların karışımı olan muhabbet kuşu yemi kuşun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

Nature Plan Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Nature Plan Muhabbet Yemi Nasıl?

Nature Plan muhabbet yemi, sade, ballı, meyveli gibi farklı çeşitlilikte yemler olarak sunulur. Kuşunuzun sevdiği lezzetlerde Nature plan yem seçebilirsiniz. Muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacını karşılayan yem zengin içeriği ve kalitesi ile memnun kalacağınız bir yemdir.

Özel ambalajında tazeliğini sürekli koruyan yem, kuşunuz için daima taze gıda olacaktır. Nature Plan yem ile beslenen muhabbet kuşları daha enerjik ve hareketli, tüyleri canlı ve parlak, daha konuşkan ve aktif olurlar. Zira sağlıklı besinler ile beslenen kuş oldukça sağlıklı olur.

Nature Plan Muhabbet Yemi Nasıl?

Nature Plan Muhabbet Kuşu Yemi Kullananlar

Nature plan muhabbet kuşu yemi kullananlar üründen çok memnun olduklarını yaptıkları yorumlar ile belirtirler. Bu yemi yemeye başladığında kuşlarının daha sağlıklı ve dinamik bir yapıya kavuştuğunu söylüyorlar. İçerisinde kuşun sevmediği renkli toplar gibi fazladan hiçbir maddenin bulunmaması kullanıcı memnuniyeti sağlar. Nature plan yemin paketleme yönteminden de çok memnun olan kullanıcılar, yem bitinceye dek taze kaldığı için kuşlarının da sürekli severek yediğini vurguluyorlar.

Nature Plan Muhabbet Kuşu Yemi Kullananlar

Nature Plan Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi

Nature Plan kabuksuz muhabbet kuşu yemi, kabukları soyulmuş tahıllar ile hijyen kurallarına uygun olarak üretilir. Bazı muhabbet kuşları kabuklu yemleri sevmezler. Olağanüstü bazı durumlarda gagada meydana gelen yamulma ya da aşınma gibi durumlarda kabuklu yemleri yemesini zorlaştırabilir. Yavru muhabbet kuşları ilk yem yemeye alıştıkları dönemde kabuklu yemi yiyemezler. İşte tüm bu durumlarda kabuksuz muhabbet kuşu yemi en doğru seçim olur.

Bu yem kabuklu yemlerden farksızdır ve kuşun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. Nature Plan kabuksuz muhabbet kuşu yemi içeriğinde; darı çeşitleri, Nijer tohumu ve keten tohumu yer alır. Analiz değerleri; %10,5 protein, %4,3 yağ, %1,2 inorganik madde, %1,3 ham selüloz şeklindedir. Tüm bu içeriği ve besin değerleri ile muhabbet kuşlarının besin ihtiyacını maksimum seviyede karşılar.

Nature Plan Paraket Yemi 800 Gr.

Nature Plan Paraket Yemi 800 Gr.

Nature Plan paraket yemi, paraket kuşlarının fiziksel ve biyolojik olarak ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip bir yemdir. Paraket kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan tüm tahıl ve tohumlar en taze hallerinde özenle seçilerek toz ve bakterilerinden arındırıldıktan sonra harmanlanır.

Son teknoloji tesislerde hijyenik olarak el değmeden paketlenir. Nature paraket yemi içeriğinde; darı çeşitleri, dakota çekirdeği, aspur, kanarya yemi, keten tohumu, Nijer tohumu, rapiska ve buğday bulunur. Tüm bu tahıl ve tohumlar paraket kuşlarının beslenme ihtiyacına uygun oranlarda harmanlanır.

Nature Plan Sultan Papağanı Yemi

Nature Plan Sultan Papağanı Yemi

Nature Plan sultan papağanı yemi, sultan papağanlarının ihtiyacı olan besin değerlerine sahip özel bir yemdir. İçeriğinde; ayçekirdeği, aspir tohumu, kanarya yemi, sarı, beyaz, siyah ve kırmızı darı çeşitleri, sorgum tohumu, keten tohumu, yulaf tohumu, Nijer tohum, kenevir tohumu, yabani tohumlar, istiridye kabuğu, CaCo3, deniz yosunu, bal tozu, bitkisel yağ, meyve aroması ve renklendiriciler bulunur. Tüm bu içeriği ile sultan papağanlarının besin ihtiyacını tam olarak karşılar.

Nature Plan Paraket Yemi

Nature Plan Paraket Yemi

Nature Plan paraket yemi, paraket kuşlarının biyolojik ve fiziksel besin ihtiyacını maksimum seviyede karşılayan kaliteli ve sağlıklı bir yemdir. İçeriğinde; Darı çeşitleri, aspir, dakota çekirdeği, kanarya yemi, beyaz sorgum, buğday, rapiska, kırmızı sorgum, Nijer tohumu ve keten tohumu bulunur. Analiz bileşenleri; %10,8 protein, 8,1 yağ, %2,6 inorganik madde, %10,0 ham selüloz şeklindedir. Tüm bu besin değerleri ile paraket kuşları için çok sağlıklı bir besin kaynağıdır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle