Yem & Mama

Exovit

Exovit

Exovit, çeşitli hayvanlar ve kafes kuşları için kaliteli yemler üreten dünyaca ünlü bir markadır. Pet yemleri alanında Avrupa standartlarında kalite güvencesi ile yem çeşitleri sunar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Exovit kafes kuşları için yem ve mamanın yanı sıra mineral blokları, gaga taşları, krakerler, dal darı seçenekleri gibi birçok ürünü kalite standartlarında sunar.

Her yaşta ve her ırktan kuş için özel yem çeşitleri vardır. Ayrıca kuşların özel dönemleri olan tüy dökümü, kızışma, üreme, stres, konuşma gibi zamanları daha hızlı ve rahat geçirmelerini sağlayan katkılı yemleri de mevcuttur. Birinci kalite %100 doğal hammadde ile kuşa özel karışımlar olarak formüle edilen yemler sağlıklı ve dengeli beslenme sağlar.

Exovit Yem

Exovit Yem

Exovit yem seçenekleri oldukça fazla olup kuşunuzun ihtiyacı olan ürünleri Exovit kalite güvencesi ile bulabilirsiniz. Kafes kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak üretilen yemler son teknoloji cihazlar ile donatılmış tesislerde el değmeden paketlenir.

Yemler içerisinde bulunan tohum ve tahıllar özel arındırıcılar ile tüm toz ve bakterilerden arıtıldıktan sonra paketleme işlemine geçilir. Uzun süre aynı tazelikte kalabilmesi için özel bir ambalajlama sistemi ile paketleme işlemi yapılır.

Exovit yem kaliteli ve sağlıklı olduğu kadar tat ve koku olarak kuşların severek yediği lezzetli yemlerdir. Kuşun severek yediği bu yem çeşidi ayrıca ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri en iyi şekilde alabilmesini de sağlar. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme olanağı sunar.

Exovit Paraket Yemi

Exovit Paraket Yemi

Exovit paraket yemi, paraket kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmeleri için özel olarak formüle edilmiştir. Özenle seçilmiş tahıllar, besin değeri yüksek %100 doğal ürünlerdir. Paraketlerin gereksinim duyduğu tüm besin değerlerini içerir.

Exovit paraket yemi içeriğinde; sarı ve kırmızı darı, çekirdek, buğday, keten tohumu, kenevir, soyulmuş yulaf, kanarya yemi (aspur) ve kuş bisküvisi yer alır. İçeriğinde bulunan bu tahıl ve tohumlar paraketlerin ihtiyacı olan oranlarda karıştırılarak kuşun dengeli ve sağlıklı beslenmesi sağlanır. Paraket kuşlarının beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak besin değerleri ve yüzdeleri belirlenir.

Exovit Muhabbet Kuşu Yemi

Exovit Muhabbet Kuşu Yemi

Exovit muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının tüm vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayarak sağlıklı ve dengeli beslenmelerini sağlayan bir yemdir. Muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak tüm besin değerlerini içeren tam bir yemdir. Yavru muhabbet kuşları ve yetişkin muhabbet kuşları için üretilmiş farklı çeşitleri vardır.

Ayrıca kuşun kızışma, üreme, tüy dökümü, konuşturma gibi özel zamanları için özel olarak formüle edilmiş katkı yemleri de vardır. Exovit muhabbet kuşu yemi içeriğinde; Keten tohumu, sarı, kırmızı ve ak darı çeşitleri, Nijer tohumu, soyulmuş yulaf, buğday, kanarya yemi (aspur), aspir tohumu ve kuş bisküvisi bulunur. Muhabbet kuşlarının ihtiyacına uygun yüzdeler ile karıştırılan bu tahıl ve tohumlar kuşun mükemmel bir şekilde beslenebilmesini sağlar.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle