Yem & Mama

Enjoy

Enjoy Yem

Enjoy yem, kafes kuşları için en kaliteli yemleri üreten dünyaca ünlü markalardan biridir. Her yaşta ve ırkta kuş için özel üretiş yemleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Avrupa standartlarında kaliteli yemler üreten Enjoy, en kaliteli ve taze hammadde ile son teknoloji tesislerde el değmeden paketleme yapar. Yemlerde kullanılan tüm ürünler özel arıtma sistemleri ile toz ve bakterilerden arıtılır. Kuşların günlük besin ihtiyacına uygun oranlarda karışımlar formüle edilir.

Enjoy Papağan Yemi

Enjoy Papağan Yemi

Enjoy papağan yemi, papağanların sevdikleri cezbedici tat ve kokuda günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak besin değerlerine sahip bir yemdir. İçeriğinde; Karışık ay çekirdekleri, kenevir tohumu, mısır, çeltik pirinç, kabuklu ve kabuksuz yer fıstıkları, yalancı safran tohumu, istiridye kabukları, kurutulmuş havuç, sedir yemişi, şeker, yumurta ve yumurta ürünleri, tahıllar, hayvansal ve bitkisel yağlar yer alır.

Enjoy Paraket Yemi

Enjoy Paraket Yemi

Enjoy paraket yemi, büyük paraket kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmesi için gerekli klinik testlerden geçirilerek hazırlanmış özel bir yemdir. İçeriğinde; dakota çekirdeği, aspir, darı, sorgum beyaz, kanarya yemi, sorgum kırmızı, buğday, rapiska, Nijer tohumu, keten tohumu, ot tohumları, vitamin ve mineral tanecikleri yer alır. İçerisinde bulunan tüm bu ürünler en taze haliyle toz ve bakterilerden arındırılıp el değmeden paketlenerek sunulur.

Enjoy Muhabbet Kuşu Yemi 400 Gr.

Enjoy muhabbet kuşu yemler 400 gramlık paketlerde de sunulur. Muhabbet kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmesi için gerekli tüm vitamin ve mineralleri içeren yem, kuşların gelişim ve büyümesini de destekler. Kuşun günlük yeterli enerjiyi alabilmesi için çeşitli tahıl ve tohumlar harmanlanarak üretilir.

Enjoy Muhabbet Kuşu Yemi

Enjoy Muhabbet Kuşu Yemi

Enjoy muhabbet kuşu yem, muhabbet kuşları için gerekli besin değerlerine sahip bir yem çeşididir. İçeriğinde; Kanarya tohumları, akdarı tohumları, yulaf tohumları, kırmızı darı tohumları, yeşil ekmek, kurutulmuş meyve çeşitleri bulunur. Yem çeşidine göre içerik değişebilmektedir. Enjoy muhabbet kuşu yemlerinin birçok çeşidi vardır ve içerikleri de farklılık gösterebilir.

Enjoy Muhabbet Kuşu Yemi Yorum

Muhabbet kuşları çok hassas kuşlar olup yem konusunda da oldukça seçicidirler. Özellikle stres altında olduklarında, tüy dökümünde ve kızışma dönemlerinde yem yemleri azalır, iştahsız ve mutsuz olurlar. Enjoy muhabbet kuşu yorumlarında kuş sahipleri en stresli dönemlerde bile yem yediklerini belirtiyorlar. Enjoy muhabbet kuşu yemini kuşlarının çok severek yediğini, bu yemi yemeye başlayalı kuşun tüylerinin parlaklaştığını ve muhabbet özelliğinin arttığı şeklinde yorumlar yaparlar.

Enjoy Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi

Enjoy Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi

Enjoy’un ürün yelpazesinde yer alan meyveli yemler Enjoy muhabbet kuşu yemleri, muhabbet kuşlarının çok severek yediği tat ve kokuda olup oldukça besleyicidir. Meyve kuruları ile zenginleştirilen formül muhabbet kuşlarının meyvelerde bulunan vitamin ve mineralleri de alabilmesini sağlar.

Enjoy Muhabbet Yemi

Muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacını karşılayacak Enjoy muhabbet yemi, özellikle karışımlar olarak formüle edilir. Çeşitli tahıl, tohum, meyve ve vitamin katkıları ile harmanlanarak özel birleşimler hazırlanır. Muhabbet kuşlarının yapısına uygun olarak belirli yüzdeler ile karıştırılan besinler kuşların severek yiyecekleri tat ve koku ile üretilir.

Enjoy Mix Muhabbet Kuşu Yemi

Enjoy Mix Muhabbet Kuşu Yemi

Kuşların ihtiyacı olan Enjoy mix muhabbet kuşu yemleri tüm besin değerlerini ve tatları içeriğinde barındıran çeşitli meyve ekstraları ve vitaminler ile desteklenerek mixlenmiş yemlerdir. Muhabbet kuşlarının damak zevkine uygun olarak hazırlanan bu özel karışım yemler hem severek yemelerini sağlarken hem de çok sağlıklı ve dengeli beslenebilmelerini sağlar. Enjoy mix yem ile kuşun gelişim ve büyümesinin yanı sıra sağlığı da desteklenmiş olur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle