Yem & Mama

Deli Nature Karidesli Mama

Deli Nature Karidesli Mama

Çoğu insan kuşları çok sever ve beslemek isterler. Genel de ev de beslemek için, muhabbet özelliği de bulunan, muhabbet kuşlarını tercih ederler. Tabi ki eve muhabbet kuşlarını getirmekle, süreç yeni başlar. Kuşların bakımı ve temizliğine çok önem vermek gerekir.

Kuşların büyümesi ve gelişmesi için çeşitli yem ve mamalara ihtiyaç duyulur. Yine üreme için de kaliteli bir mamaya ihtiyaç vardır. Bunlar kuşların her türlü vitamin ihtiyacını karşılar.
Deli Nature de, dünyada da bilinen bir kuşyemi markasıdır. Deli Naturenin üretimi Belçika ülkesin de yapılmaktadır. Beyer’s yapısından gelmektedir. Üretim yaparken son derece önem verilip, çok detaylı bir çalışma yapılmaktadır. Ürün paketleme yöntemleri özeldir. Hijyen kurallarına uyulmaktadır.

Ürünlerin tümü katkı maddesi kullanmadan yapılmaktadır. Yani %100 orijinaldir. Çok çeşitli yem ve mama üretimi yapılmaktadır. Genel de muhabbet kuşu olmak üzere, bazı tropik kuşlar ve saka türündeki kuşlara da, bu yem ve mamalardan verilmektedir. Bu mamalardan bir tanesi de, deli nature karidesli mamadır.

Deli Nature Kanarya Maması Nedir?

Deli Nature Karidesli Mama Nasıl Kullanılır?

Deli nature karidesli mama, doğa kuşları, muhabbet kuşları ve kanarya gibi kuşlar için kullanılabilir. İçerisin de tatlı su karidesi, yani böcekleri bulunan bu mama, kuşunuz için adeta bir protein deposudur denilebilir. Kuşlar, tüylenme, üreme ve gelişme dönemlerin de, en çok proteine ihtiyaç duyarlar.

Deli Nature karidesli mama, havuç ve ya mevsimin meyveleri ile karıştırılarak verilebilir. Yine rusk gibi malzemelerle daha nemli bir hale getirilir. Özellikle günlük taze olarak verilmelidir.

Deli Nature Kanarya Mama

Deli Nature Karidesli Mama İçeriği

Protein ağırlıklı olan bu mamanın içerisin de, yumurta, yumurtanın türevi ürünleri, ünlü karışımlar, çeşitli ve genel de bitkisel olan protein ekstreleri, şekerler, keten ve kenevir tohumları, çeşitli tahıllar vitamin ve mineraller, yağ, kabuklu ve yumuşak içerikler yer almaktadır.

İçerisin de en çok bak protein bulunur. Oranı yaklaşık olarak %17 civarındadır. Yağ oranı %5 olan deli Nature karidesli mamayı, %6 kıl bir oranla ham lifler takip etmektedir.

Deli Nature karidesli mamaya günümüz de, pek çok siteden ulaşılabilir. Deneyenler genel de çok memnun kalmaktadır. Kullanıcı yorumları olumlu olan bir mamadır. Net 10 kg olarak satılmaktadır.

Bu mamalar Diğer mamalardan farklıdır. Kuşunuza bu mamadan verdiğiniz zaman, eskiye kıyasla, aradaki farkı bir süre sonra görebilirsiniz.

Kuşunuz eskiye göre daha canlı tüylere sahip olur. Daha hareketli ve neşeli bir hal alır ve büyüme gösterir. Muhabbet etme özelliği de gelişmiş olur. Çünkü mamanın kalitesi ve protein değeri, diğer sıradan mamalar göre çok üst düzeydedir. Deli nature karidesli mamanın fiyatı, şuan satış yapılan siteler de 250 TL dir. Satışa sunulduğun da çabuk tükenen bir üründür.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle