Papağanlar

Yeşil Boncuk

Yeşil Boncuk Yem

Yeşil Boncuk, kafes kuşları için kaliteli ve sağlıklı besin ürünleri sunan bir markadır. German Üniversite formulasyonu olarak birinci kalite zengin tahıl ve tohumlar ile üretilir. Son teknoloji tesislerde el değmeden paketlenen ürünler uzun ömürlü özel ambalaj sistemleri ile sunulur. Kuşların çok severek yediği Yeşil Boncuk ürünleri besleyici ve sağlıklıdır.

Kuşun doğal beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak formüle edilen besin ürünleri ihtiyaçları olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. Tahıl ve tohumlar teknolojik cihazlarda toz ve bakterilerinden arındırılarak hijyenik bir şekilde paketlenir. Kuşların kemik yapılarını ve bağışıklık sistemlerini güçlendiren özelliktedir. Yeşil Boncuk ürünleri ile beslenen kuşların tüyleri daha parlak ve canlı olur.

Yeşil Boncuk Paraket Yemi

Yeşil Boncuk Yem

Yeşil Boncuk yem, muhabbet kuşu, kanarya, papağan, paraket kuşları ve güvercin gibi her cinsten kuş için özel olarak formüle edilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kuşun yaşına ve ırklarına uygun olarak çeşitli tahıl ve tohumların harmanlanması ile üretilir.

Birinci kalite hammadde taze olarak özenle seçilerek kuşa özel karışımlar elde edilir. Yeşil Boncuk yem zengin içeriği ile her cinsten kuşun günlük besin ihtiyacını karşılayacak özellikler ile formüle edilmiş tam yemdir. Kuşların ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. Kanatlıların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olan yemler severek yiyecekleri lezzettedir.

Yeşil Boncuk Muhabbet Kuşu Yemi

Yeşil Boncuk Muhabbet Kuşu Yemi

Yeşil Boncuk muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının biyolojik ve fizyolojik yapısına uygun olarak formüle edilmiş özel bir yemdir. Kuşun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve diğer tüm besin değerlerini içerir. İçeriğinde çeşitli tahıl ve tohumların yanı sıra muhabbet kuşlarının çok severek yediği 9 karışım ve bisküvi ile harmanlanmıştır.

Çok severek yedikleri Yeşil Boncuk yem kuşun kemik yapısını ve bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara yakalanmasını önler. Muhabbet kuşlarının daha enerjik ve sağlıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlar. Tüylerinin daha canlı ve parlak görünmesini, konuşma özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur. Zengin içeriği, özel ambalaj sistemi ve kuşların severek yediği bir lezzet olması ile kullanan herkes çok memnundur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle