Yem & Mama

Bonnie

Bonnie Yem

Bonnie, papağanlar için en iyi yem çeşitlerini üreten bir markadır. Papağanların yaşına ve ırkına uygun farklı çeşitlerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Papağanların günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak özel karışımlar ile kuş yemleri sunar.

Avrupa standartlarında hijyenik tesislerde el değmeden paketlenen yemler papağanlar için sağlıklı ve dengeli beslenme sağlar. Uzun süre aynı tazelikte kalması için özel bir paketleme sistemi kullanılır. İçeriğinde bulunan tahıl, tohum ve vitamin katkıları en taze özelliklerde olup kuşun ihtiyacı olan oranlarda karıştırılır.

Bonnie Paraket Yemi

Bonnie Paraket Yemi

Bonnie paraket yemi paraket kuşlarının günlük besin ihtiyacını karşılamak için özel olarak üretilmiştir. Paraket kuşları uyanık kaldıkları sürece yem yerler. Bu nedenle sürekli yem kabına taze yem ilave ederek yem kabuklarının temizlenmesi tavsiye edilir.

Bonnie paraket yemi içeriğinde; karışık ayçekirdekleri, kanarya yemi, kenevir tohumu, yalancı safran tohumu, karabuğday, sarı, kırmızı ve beyaz darı, buğday yer alır. Bu tahıl ve tohumlar paraketlerin günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak için belirli oranlarda karıştırılır.

Bonnie Papağan Yemi

Bonnie Papağan Yemi

Bonnie papağan yemi tüm papağan çeşitlerinin ihtiyaç duyduğu besinleri içeren bir papağan yemidir. İçeriğinde bulunan vitamin, mineral, aminoasitler ve istiridye kabukları ile papağanların sağlıklı ve dengeli beslenebilmelerini sağlar.

İçeriğinde; mısır, pirinç, karışık ayçiçekleri, kenevir tohumu, çeltik, yalancı safran tohumu, kabuklu ve kabuksuz yer fıstığı, amivit adı verilen vitamin karışımı, kurutulmuş havuç, sedir yemişi, istiridye kabukları ve çeşitli vitaminler yer alır. Bu papağan yeminin içeriğinde bulunan vitamin ve aminoasitler Avrupa Birliği onaylı olup sağlıklı ve kalitelidir.

Bonnie Muhabbet Kuşu Yemi

Bonnie Muhabbet Kuşu Yemi

Bonnie muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının gerekli besin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için hazırlanan özel bir karışıma sahiptir. Kuşun günlük vitamin ve mineral gereksiniminin karşılanabilmesi amacıyla çeşitli vitaminler ile desteklenmiştir. İçerisinde bulunan tahıl ve tohumlar en taze haliyle seçilip kuşun ihtiyaç duyacağı oranlarda karıştırılır.

Bonnie muhabbet kuşu yemi içeriğinde; beyaz, sarı ve kırmızı darı, Nijer tohumu, istiridye kabukları, yumurta ve yumurta ürünleri, hayvansal ve bitkisel yağlar, amivit adı verilen özel vitamin karışımları yer alır.

İçeriğindeki bu tahıl, tohum ve vitamin, mineraller ile kuşun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar. Kilo alma ve yağlanma sorununa sebep olmaz. Bonnie muhabbet kuşu yemi ile yeterli ve dengeli beslenen muhabbet kuşları uzun yıllar hasta olmadan sağlıklı bir ömür sürerler. Tüyleri daha parlak ve canlı olur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle