Yem & Mama

Vitapol

vitapol

Vitapol, muhabbet kuşu, papağan, paraket kuşları, kanarya gibi kafes kuşları için kaliteli ve sağlıklı yemler üretir. Kafes kuşlarının doğal yaşam ortamlarında beslendikleri gıdalar göz önünde bulundurularak özel karışım yemler formüle eder. Birinci kalite hammadde taze olarak özenle seçilir. Toz bakterilerinden arındırılan tahıl ve tohumlar çeşitli vitamin ve mineral içerek gıdalar ile harmanlanarak üstün besin değerlerine sahip bileşenler elde edilir.

vitapol papağan yemi

Kafes kuşlarının ihtiyacı olan tüm besin değerlerine sahip yemler üretilir. Bu yemler özel ambalaj sistemleri ile el değmeden paketlenir. Yemin son kullanma tarihine kadar taze kalması için tasarlanmış paketlenme sistemleri kullanılır. Vitapol yem ile beslenen kafes kuşları kemikleri ve bağışıklık sistemi güçlü, tüyleri canlı ve parlak, enerjik ve hareketli olurlar. Kanatlıların fizyolojik ve biyolojik yapısının gelişimi için özel formüle edilmiş yemlerdir.

vitapol paraket yemi

Vitapol Muhabbet Kuşu Yemi

Vitapol muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun kaliteli ve sağlıklı bir yemdir. Kuşun yeterli ve dengeli beslenebilmesini sağlar. Sindirimi kolay olan yem hazımsızlık, kusma, yağlanma ve şişmanlama gibi sorunlara neden olmaz. Muhabbet kuşlarının güzel tüylerinin daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile muhabbet kuşunun kemiklerinin ve bağışıklık sisteminin güçlü olmasını sağlar. Vitapol yem ile beslenen kuşlar sık hastalanmazlar ve daha enerjik olurlar. Muhabbet kuşları çok hassas kuşlar olup her yemi beğenip yemezler. Fakat Vitapol yem eşsiz lezzeti ile tüm kuşların çok severek yediği özelliktedir. Kuşun tüy dökme, kızışma ve stres gibi zor dönemlerini daha rahat ve hızlı geçirmesini sağlar.

vitapol muhabbet kuşu yemi

Vitapol muhabbet kuşu yem içeriğinde; beyaz darı, kanarya tohumu, sarı darı, keten tohumu, kırmızı darı, kabuksuz yulaf, aspir tohumu, çizgili ayçekirdeği, yer fıstığı, siyah ayçekirdeği, beyaz sorgum, Nijer tohumu, kırmızı sorgum ve ekmek ürünleri bulunur. İçeriğinde bulunan tüm gıda maddeleri taze olarak özenle seçilerek harmanlanır. Her gün taze olarak su ile verilmesi tavsiye edilir. Günlük olarak muhabbet kuşunun tüm besin ihtiyacını karşılayacak özellikte olan tam bir yemdir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle