Papağanlar

Vitaking

vitaking

Vitaking, muhabbet kuşu, papağan, paraket kuşları, güvercin, kanarya ve saka gibi birçok kuş türü için kaliteli besin ve bakım ürünleri üreten bir markadır. Kuş yemleri, mamaları, krakerler, vitaminler gibi kuşun ihtiyacı olan tüm gıda ve ek besinlerin üretimini yapar. Kuşların fizyolojik ve biyolojik gelişimini destekleyen ürünler kaliteli ve sağlıklıdır.

Kafes kuşlarının ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral, amino asitler ve besin değerlerine sahip yem ve mamaları ile kanatlıların dengeli ve yeterli beslenmelerini sağlar. Birinci kalitede taze olarak seçilen hammaddenin harmanlanması ile maksimum fayda sağlayan karışımlar elde edilir. Ürünler son teknoloji tesislerde özel ambalaj sistemleri ile el değmeden paketlenir.

Vitaking Yem

Vitaking yem, kafes kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan kaliteli bir yem çeşididir. En taze tahıl ve tohumların vitamin ve mineral katkıları ile harmanlanması şeklinde formüle edilir. Yem içeriğinde bulunan hammadde kuşun cinsine ve yaşına uygun olarak geliştirilir. Muhabbet kuşu, papağan, paraket kuşları gibi her ırktan kuş için farklı yem çeşitleri vardır. Her biri kuşun doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak geliştirilmiştir.

Vitaking Kızıştırıcı

Vitaking Kızıştırıcı

Vitaking kızıştırıcı, kafes kuşlarının üreme dönemlerinde enerjilerini artırarak daha verimli bir çiftleşme yaşamalarını sağlar. Üreme verimliliğini artırarak bir besin katkısıdır. İçeriğinde bulunan taze tahıl ve tohumlar, vitamin, mineral ve amino asit katkıları ile kuşa enerji verir.

Daha enerjik olan kuş üreme döneminde daha verimli bir çiftleşme yaşar. Üreme döneminde kuşlar daha hassas ve bitkin olurlar. Vitaking kızıştırıcı besin desteği zengin içeriği ile kuşun bu zor dönemini daha enerjik ve sağlıklı olarak geçirmesini sağlıyor.

Vitaking Muhabbet Kuşu Yemi

Vitaking Muhabbet Kuşu Yemi

Vitaking muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak formüle edilmiş özel bir yemdir. Kuşun yeterli ve dengeli beslenerek daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesini sağlar. Kolay sindirilebilen yem, hazımsızlık, kusma, yağlanma ve şişmanlama gibi sorunlar oluşturmaz.

Muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. Vitaking yem içeriğinde; tohum darı, istiridye kabukları, beyaz darı, tahıllar, yumurta ve yumurta ürünleri, şekerler, mineraller, hayvansal ve bitkisel yağlar, vitamin, mineral ve amino asitler bulunur. Muhabbet kuşları uyanık kaldıkları sürece yem yiyeceklerinden her gün yemliğine taze olarak yem koymanız ve taze su ile vermeniz tavsiye edilir.

Vitaking Papağan Yemi

Vitaking Papağan Yemi

Vitaking papağan yemi, papağanların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak sağlıklı ve dengeli beslenmeleri için üretilmiş özel bir yemdir. Papağanların ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral, amino asitler ve besin değerlerine sahiptir. Vitaking papağan yemi içeriğinde; darı, kuş yemi, buğday, ayçekirdeği, cardi, kenevir, arpa, kara buğday, kolza, vitamin, mineral ve amino asitler bulunur.

Zengin içeriği ile papağanların dengeli bir şekilde maksimum seviyede beslenebilmelerini sağlar. Papağanların severek yediği yem son teknoloji tesislerde klinik testlerden geçirilerek formüle edilmiştir. Birinci kalite taze hammadde ile harmanlanan yem el değmeden özel ambalaj sistemi ile paketlenir.

Vitaking Multivitamin

Vitaking Multivitamin

Vitaking Multivitamin, kafes kuşlarının ihtiyacı olan tüm vitaminleri aynı anda alabilmesini sağlayan komple vitamin takviyesidir. Kuşunuz için A,E,C,B2,B12,K3,D3 gibi gerekli olan vitaminleri ayrı ayrı vermek yerine Vitaking Multivitamin ile tek ürünle kuşun tüm vitamin ihtiyacını karşılamış olursunuz.

Kuşların bağışıklık sistemini güçlendiren Multivitamin hasta olmasını önler. Kemiklerinin daha güçlü, tüylerinin daha parlak ve canlı olmasını sağlar. Üreme, tüy dökümü gibi dönemlerini daha enerjik ve sağlıklı geçirmesini sağlar. Kuşların konuşma özelliğini de artırır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle