Yem & Mama

Energy Cube

Energy Cube

Energy Cube, kafes kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmeleri için birinci kalite hammadde ile kuş yemleri üretir. Dünyanın çeşitli bölgelerinden getirilen tahıl, tohum ve çekirdekler son teknoloji tesislerde el değmeden paketlenir.

Özel arıtıcılar ile tüm toz ve bakterilerden arındırılan hammadde kuşun cinsine ve yaşına uygun oranlar ile karıştırılır. Her yaşta ve her ırktan kuş için üretilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kafes kuşlarının günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak besin değerlerine sahip yemlerdir.

Energy Cube Paraket

Energy Cube Paraket

Energy Cube paraket kuşlarının besin ihtiyacının karşılanması için özel paraket yemleri üretir. Büyük paraket kuşlarının sağlıklı gelişimi ve dengeli beslenebilmesi için gerekli tüm besinleri gerekli yüzdeler ile birleştirerek özel karışımlar hazırlanır.

İçeriğinde soya fasulyesi, ay çekirdeği, mangosun, yulaf, arpa, sarı mısır, pirinç, yer fıstığı, firik, mercimek, bezelye, deniz yosunu, tatlı su yosunu, biberiye özü, aloe vera protein tozu, karnıyarık otu tohumu, deniz tuzu, lesitin, kalsiyum karbonat, aktif kil, tokoferol, keten tohumu yağı, aspir yağı, chia tohumu, çörekotu yağı, susam yağı, ruşeym, aspir yağı, manş fasulyesi, kinoa yer alır. Çok zengin bir içeriğe sahiptir.

Energy Cube Yem

Energy Cube Yem

Energy Cube kafes kuşları için özel karışımlar ile yemler üretir. Kuşun cinsine ve yaşına uygun yemler özel formüller ile son teknoloji tesislerde el değmeden paketlenir. En taze hammaddeler kullanılan yemler kuşların besin ihtiyacının mükemmel bir şekilde karşılanması için yeterli yüzdeler ile birleştirilir. Papağan yemi üretiminde Energy Cube dünyanın en ünlü yem markalarından biridir.

Energy Cube Yorumları

Energy Cube Yorumları

Energy Cube kullanan kuş sahipleri tavsiye ve yorumlarda bulunur. Uzun yıllardır Energy Cube kullananlar ve yeni kullanmaya başlayanlar çok olumlu yorumlar yapar. İnternet satış noktalarında görebileceğiniz yorumlar Energy Cube ürünleri ile kuşların nasıl da sağlıklı geliştiği yönündedir. Kuşlarının çok severek yediğini söyledikleri Energy Cube yemleri ile kafes kuşlarının daha sağlıklı oldukları yorumlarda belirtilir.

Energy Cube Yorum

Energy Cube Yorum

Energy Cube için yorum yapmak gerektiğinde kullanıcılar oldukça olumlu sonuçlar aldıklarını belirtiyorlar. Yeme yeni alışan kuşlar için çok daha kısa sürede yeme alışıp severek yediğini söylüyorlar. Kuşların ve sahiplerinin çok memnun olduğu yapılan yorumlarda belirtiliyor.

Energy Cube Ankara

Energy Cube Ankara

Energy Cube markasının satış noktalarından biri de başkent Ankara’dır. Kafes kuşları için çeşitli Energy Cube yemlerinin tanıtım ve satışı Ankara şubesinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır. Çağımız teknolojisi internet aracılığı ile Türkiye’nin her yerinden Energy Cube Ankara şubesine ulaşarak kuş yemi sipariş edebilirsiniz.

Energy Cube Jako

Energy Cube Jako

Energy Cube markasının Jako papağanları için özel olarak ürettiği yemler ile bu papağan cinsinin en iyi şekilde beslenip gelişmesini sağlıyor. Jako papağanlarının büyüme ve gelişme dönemlerinde doğal bir besin desteği sağlayan Energy Cube yemler papağanın günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içerir.

Energy Cube Muhabbet Kuşu

Energy Cube Muhabbet Kuşu

Energy Cube muhabbet kuşları için özel olarak hazırlanan yemler ile kuşların günlük besin ihtiyacının maksimum seviyede karşılanmasını sağlar. Yemin içeriğinde yer alan tahıl ve tohumlar muhabbet kuşlarının severek yiyeceği özelliklerdedir. Besin değerlerine uygun ölçülerde özel bir karışım olarak hazırlanır. Vitamin, mineral ve besin takviyeleri ile kaliteli ve sağlıklıdır.

Energy Cube Pellet Yem Fiyatları

Energy Cube Pellet Yem Fiyatları

Energy Cube pellet yem fiyatları gramajına ve satış noktasına göre değişim gösterir. Daha büyük ambalajlarda satın aldığınızda fiyat düşer ve daha hesaplı olur. Energy Cube satış noktalarını ve fiyat karşılaştırmalarını internet ortamında araştırarak sizin için en uygun olan yemi satın alabilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle