Yem & Mama

Deli Nature 67 Muhabbet Kuşu Yemi

Deli Nature 67 Muhabbet Kuşu Yemi

Deli Nature markası, Belçika’dan üretime sunulmaktadır. Dünyaca tanınan Beyers’ e dayanan bir firmadır. Kuşyemi üretimi yapmaktadır. Ürünler % 100 doğal hammadde den üretilip, doğaldır. Geniş bir ürün kataloğuna sahip olan deli Nature firması, her cinsten ve yaştan kuşlar için yem üretimi yapar.

Bu özel üretim yemler, teknolojinin son sistemleri ile, hijyenik bir şekilde üretilmekte olup, yine el değme olmadan da, özel bir şekilde paketlenir. Deli nature kuşyemleri kafes kuşları için, günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Yapılan özel testler sonucu satışa sunulur. Oldukça besin değeri yüksek olan deli Nature kuş yemi, kafes kuşları için oldukça lezzetlidir.

67 Muhabbet Kuşu Yemi

Deli Nature 67 Muhabbet Kuşu Yemi Ne İşe Yarar;

Kuşlar için gerekli olan her şeyi karşıladığı için, çok fazla tercih edilir. Kalite güvencesi ile piyasaya sürülen bu yemlerin içeriğin de, Nijer tohumu, kanarya yemi, beyaz ve sarı sarı yulaf, kenevir tohumu ve yüksek orana kanarya yemi bulunur. Bütün bu tahıl ve tohum çeşitleri, özenli bir şekilde temizlenerek, herhangi bir şekilde hava almayacak biçim de paket yapılır. Bu özenli paketleme sayesinde, uzun süre taze kalır ve dayanıklı olur. En önemli özelliği de kuşların gelişimini tamamlamasına ve büyümesine yardımcı olmasıdır. Kuşlar daha sağlıklı ve verimli hale gelir.

Deli Nature kuş yemlerinin pek çok çeşidi vardır. Bunlardan en çok tercih edilenlerden birisi de deli nature 67 muhabbet kuşu yemidir. Muhabbet kuşları tüy dökme dönemi, eşleşme ve kızışma dönemi, yumurtlama ve yavru verme dönemlerin de, bu yem sayesin de destek alırlar ve bu süreçleri en sağlıklı olacak şekilde geçirirler.

Deli Nature 67

Deli Nature 67 muhabbet kuşu yemi ile beslenen muhabbet kuşlarının tüyleri oldukça canlıdır. Parlak bir görüntüsü vardır. Muhabbet etme özellikleri de bu yem sayesinde üst seviyeye çıkar. Evlerin Adeta evin neşesi haline gelen muhabbet kuşları, deli nature 67 yemi ile beslendiği zaman, sağlıklı bir şekilde olacağından ötürü, konuşmaya başlarlar. Muhabbet kuşlarının hassas bir yapısı vardır. Bu kuşlar çok hızlı bir biçimde strese girip, kendilerini kapatabilirler. Bu sebepten ötürü de, iştahtan kesilebilirler. Bu yem sayesin de ise, kuşlar bu hassas dönemlerinde dahi, beslenmelerini ihmal etmez ve daha hareketli olurlar.

Deli Nature 67 Yem

Deli Nature 67 Muhabbet Kuşu Yemi Nereden Temin Edilir;

Piyasa da pek çok site de satılmaktadır. Sipariş verilerek satın alınabilir. Deneyenlerin övgüyle bahsettiği bu yem, kolaylıkla temin edilip, sağlıklı ve neşeli muhabbet kuşlarına sahip olunabilir. Bu yem 20 kg olarak satılmaktadır. Yine denemek isteyenler için, 5 kg muhabbet kuşu yemi de bulunmaktadır. Deli nature yemi verilen muhabbet kuşları, diğer kafes kuşlarından daha farklı bir görüntüye sahip olur. Bunun sebebi içeriğinin çok vitamin barındırmasıdır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle