Yem & Mama

Advance Mama

advance mama

Advance Affiniti’nin üstün kalitede besleyici kedi ve köpek mamalarına verilen isimdir. En yeni bilimsel veriler baz alınarak üretilen Advance mama klinik testlerden geçirilmiş olan sağlıklı bir mamadır. Veterinerlerin de tavsiye ettiği bu mama küçük dostlarınızın bağışıklık sistemini güçlendirerek sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini destekler. Her yaşta ve her ırktan kedi ve köpekler için geliştirilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Advance mama çeşitleri sunulur. Dostlarınızın özel besinsel ihtiyaçlarını karşılayabilecek farklı seçenekleri vardır. Örneğin tüy dökme zamanlarında verilmesi gereken özel mamaları Advance adı altında bulabilirsiniz. Böyle özel dönemleri sıkıntısız atlatabilmeleri için destek formülü olarak sunulan mamalar laboratuar testlerden geçirilmiştir.

advance mama kedi

Advance Mamanın Özellikleri

Advance mamanın en önemli özelliği bağışıklık sistemini destekleyen bir formüle sahip olmasıdır. Özel İmmuneplus formülü ile kedi ve köpeklerin yeterli bağışıklık desteğini alabilmelerini sağlar. İmmünoglobulin ve doğal polifenollerin güçlü bir bileşenini içerek Advance mama küçük dostlarınızın hastalanmalarını önler niteliktedir. Kedi ve köpekler için özel üretilen çeşitleri ile daha sağlıklı ve uzun bir ömür geçirebilmelerini sağlar. Advance mama küçük dostlarınızın sağlıklı bir şekilde doğru ve verimli beslenebilmelerini sağlar. Kedi ve köpeklerin damak tadına uygun bir lezzet ile üretilen mama kolay sindirilebilir bir formüle sahiptir. Kesinlikle rahatsızlık vermeyen ve severek yiyecekleri bir mamadır.

advance mama köpek

Advance Mama Çeşitleri

Advance mamanın ürün yelpazesi oldukça geniş olup her ırktan ve her yaşta kedi ve köpekler için farklı özelliklerde mamaları mevcuttur. Yavru kedi ve köpekler için büyüme ve gelişimlerini destekleyecek şekilde formüle edilmiş mamaya alışmalarını kolaylaştıracak lezzette mamalar vardır. Yetişkin dostlarınız için onların damak tadına uygun farklı içeriklerde mamalar sunulur. Örneğin dostunuz tavuk ya da balık seviyor olabilir. Onun sevdiği lezzeti Advance mama çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Advance mamalar yeterli ve dengeli bir beslenme sağladığından kilo alma gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Eğer dostunuzun kilo sorunu varsa light mama çeşitlerinden faydalanarak hem günlük alması gereken vitamin ve mineralleri almasını sağlayıp hem de kilo almasını engelleyebilirsiniz. Bunun gibi her türlü özel durum için üretilmiş mama çeşitlerini Advance farkı ile bulabilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle