Yem & Mama

Vivid Bird

Vivid Bird

Vivid Bird, kafes kuşları için doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanan özel beslenme ürünleri sunar. Muhabbet kuşu, paraket kuşları, papağan ve kanarya gibi her cinsten kafes kuşu için yem, mama, kraker, sade tahıl ve tohumlar gibi çeşitli besin maddeleri üretir. Tüm gıdaları %100 doğal birinci kalite hammadde ile özel olarak hazırlanır. Taze olarak özenle seçilen tahıl ve tohumlar çeşitli vitamin ve mineral katkıları ile her kuş türü için özel olarak formüle edilerek geliştirilir. Son teknoloji tesislerde el değmeden özel ambalaj sistemleri ile paketlenir.

Vivid Bird Yem

Vivid Bird Yem

Vivid Bird yem, kafes kuşlarının ihtiyacı olan besin değerlerine sahip bir yem çeşididir. İçeriğinde bulunan tüm tahıl ve tohumlar taze olarak seçilip toz ve bakterilerinden arındırılarak paketlenir. Vivid Bird yem çeşitleri her yaşta ve her ırktan kuş için özel olarak geliştirilir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Vivid yem, kuşların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

Vivid Bird Paraket Yemi

Vivid Bird Paraket Yemi

Vivid Bird paraket yemi, paraket kuşlarının doğal beslenme şekline uygun özelliklerde üretilir. Kuşların yeterli ve dengeli beslenmesini sağlar. İçeriğinde; kanarya yemi, ak darı, soyulmuş yulaf, kırmızı darı, beyaz sorgum, sarı darı, kırmızı sorgum, aspir, rapiska, keten tohumu, çavdar flake, buğday flake, alaca çekirdek, vitamin ve mineraller bulunur. Zengin içeriği ile paraket kuşlarının biyolojik ve fizyolojik gelişimini destekleyerek kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlar.

Vivid Bird Muhabbet Kuşu Yemi

Vivid Bird Muhabbet Kuşu Yemi

Vivid Bird muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal yaşamlarındaki beslenme şekillerine uygun olarak formüle edilen kaliteli ve sağlıklı bir yem çeşididir. İçeriğinde; %40 aspur (sade kanarya yemi), ak darı, kahve darı, sarı darı, keten tohumu, Nijer tohumu, kenevir, yulaf, vitamin ve mineraller bulunur. Zengin içeriği ile muhabbet kuşlarının yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayan tam bir yemdir.

Vivid Bird Yem Fiyatları

Vivid Bird Yem Fiyatları

Vivid Bird yem fiyatları kalitesi ile orantılı olarak oldukça caziptir. Yem fiyatı, yemin içeriğine, gramaj ölçüsüne ve satış noktasına göre farklılık gösterebilir. Zengin içeriğe sahip yemlerin fiyatı hammadde gideri ile orantılı olacaktır. 20 Kg. Gibi büyük paket yemler 500 Gr. gibi küçük paket yemlere göre elbette daha pahalı olacaktır. Günümüzde internet ortamında birçok satış noktasında Vivid Bird kuş yemi çeşitlerini bulabilirsiniz. Bir araştırma yaparak sizin için en uygun yemi seçebilirsiniz.

Vivid Bird Premium 20 Kg.

Vivid Bird Premium 20 Kg.

Vivid Bird Premium serisi 20 Kg.’lık büyük paket yemler birden fazla kuş sahibi olan ya da kuş üretimi yapan kişiler için uygun bir yemdir. Bu büyük paket yem uzun bir süre kuşlarınızın beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacağı gibi küçük paketlere göre çok daha hesaplıdır. Premium serisi bu yem kaliteli ve zengin içeriğe sahiptir. İçeriğinde bulunan tüm tahıl ve tohumlar toz ve bakterilerden arındırılarak harmanlanır. Özel ambalaj sistemi ile uzun süre tazeliği koruyacak şekilde el değmeden paketlenir.

Vivid Bird Muhabbet Kuşu Yemi 25 Kg.

Vivid Bird muhabbet kuşu yemi 25 Kg.‘lık oldukça büyük paketler içerisinde de sunulur. Birçok kuşu besleyecek olan kişiler için uygun özelliktedir. İçeriğinde muhabbet kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenmesi için gerekli olan tüm vitamin, mineral ve besin değerleri mevcuttur.

Vivid Bird muhabbet kuşu yemi fiyatları

Vivid Bird Muhabbet Kuşu Yemi 20 Kg.

Vivid Bird muhabbet kuşu yemi 20 Kg. ‘lık büyük paketler içerisinde de sunulur. Birden çok kuşu olan ya da kuş yetiştiriciliği yapan kişiler için ideal bir yemdir. Büyük çuval şeklindeki ambalajda sunulan yem, uzun süre aynı tazelikte kalacak özel ambalaj sistemi ile paketlenmiştir.

Vivid Bird Premium serisi muhabbet kuşu yemi

Vivid Bird Muhabbet Kuşu Yemi Fiyatları

Vivid Bird muhabbet kuşu yemi fiyatları, zengin içeriği ve kalitesi ile orantılı olarak oldukça uygun olarak sunulur. Yem fiyatı içeriğinde bulunan hammaddeye, yemin özelliklerine, paket ölçüsüne ve satış noktasına göre farklılık gösterir.

Vivid Bird Premium Papağan Yemi

Vivid Bird Premium Papağan Yemi

Vivid Bird Premium serisi muhabbet kuşu yemi çok seçkin tahıl ve tohumlar kullanılarak formüle edilen özel bir yemdir. İçeriğinde bulunan gıda maddeleri gün ışığında olgunlaştırılarak maksimum fayda sağlama özelliği ile harmanlanır. Tüm toz ve bakterilerinden arındırılarak özel ambalajlar içerisinde sunulur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle