Muhabbet Kuşu

Muhabbet Kuşu Hakkında

Muhabbet Kuşu Hakkında

Muhabbet kuşları deyince hepimizin aklında aynı şey canlanır aslında. Küçük, sevimli cana yakın, hatta birkaç kelime ezberleyip konuşabilen tatlı kuşlardır. Gelin şimdi bu sevimli kuşları daha yakından tanıyalım. Muhabbet kuşları Avustralya kıtasında yaşayan yüzlerce kuş türünden biridir. Bu kuş türü papağan kuşları ailesine dâhil olan kuşlardandır. Ömürleri 5 ve 10 yıl arasında değişir. Aynı zamanda doğada bir muhabbet kuşu 30 ile 40 gram arasında değişen bir ağırlığa ve 18 cm boya sahiptir. Muhabbet kuşları aynı zamanda beslemesinin kolaylığı, insanlarla yakın iletişim kurması ile de kuş severler ve çocuklu aileler tarafından sıkça tercih edilir.

Muhabbet Kuşu Yavru Fiyatları

Muhabbet Kuşu Beslenmesi

Muhabbet kuşu ne kadar beslenmesi kolay, zahmetsiz besleme masrafları minimum düzeyde olan bir ev hayvanı olsa da onun içinde iyi beslenme diğer ev hayvanlarında olduğu kadar önemlidir. Kalitesiz yemler kuşunuzda hazımsızlık, fazla tüy dökülmesi, ishal, tüylerde matlık gibi problemlere sebep olur ve kuşunuzun ömrünü kısaltır. Bayat tohumlu yemler kuşunuza her şekilde zarar vererek hasta olmasına neden olur.

Show jumbo muhabbet kuşu Fiyatları 2020

Muhabbet kuşunuzda diğer ev hayvanları gibi en iyi yemleri hak eder. Bu yüzden kuşunuzu deli nature Premium muhabbet kuşu yemi 1 kg ile besleyin. Deli nature Premium muhabbet kuşu yemi 1 kg özenle seçilmiş taze darı ve yemleriyle muhabbet kuşunuz için çok iyi bir seçim olacak. Deli nature Premium muhabbet kuşu 1 kg yemi yüzde yüz doğal içeriklere sahiptir. Sindirimi kolaydır. Yemekten sonra kuşunuzu rahatsız etmez. Can dostunuz muhabbet kuşunuzun ihtiyacı olan tüm besin değerlerini karşılar. Size de kuşunuzla güzel ve eğlenceli vakit geçirmek kalır.

muhabbet kuşu fiyat petshop

Muhabbet Kuşu Üretiminde Yemin Önemi

Aynı zamanda üretimi de sıklıkla yapılan muhabbet kuşu bazı insanlar için bir ticaret kapısı haline gelmiştir. Yıllardır Gördüğü değişmeyen büyük ilgi üreticiyi muhabbet kuşu üretimine itmiştir. Muhabbet kuşu üretiminde de yem kalitesi çok önemli yere sahip olan unsurlardandır. Damızlık kuşlarınızda da muhabbet kuşlarınızda da gönül rahatlığıyla deli nature Premium yemi tercih edebilirsiniz. Maksimum yumurta ve yavru kalitesi için deli nature yem ailesi her zaman yanınızda güvenle, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Jumbo Muhabbet Kuşu konuşur mu?

Neden Deli Nature Premium Muhabbet Kuşu Yemi?

Çünkü deli nature premium yem ile sizler için daima Premium hizmetini cazip ücretle sunuyoruz. Uygun fiyat, özenle seçilmiş darılar ve yemler. Hepsi taze ve yüksek kalitedir. Yüzlerce üretici ve Muhabbet kuşu sahibi bugün deli nature yemi tercih ediyor. Her zaman memnuniyet garantisi veriyoruz. Deneyin ve kuşlarınızdaki farkı kendi gözlerinizle görün.

Muhabbet Kuşu Fiyatı

Deli Nature Premium Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg İçinde Neler Var?

Yüksek kaliteli Hammaddeler ve beyaz darı, kırmızı darı gibi darı çeşitlerinin yanında kuş yemi bulunmaktadır. Sizde deli nature yeme geçin kuşunuzun sağlıklı bir hayat geçirmesine yardımcı olun.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle