Papağan Fiyatları

Macaw Papağanı Fiyatları 2023

Macaw Papağan Fiyatları 2023

Macaw papağan fiyatları 2023 yılında ekonomik duruma göre ve enflasyona göre şekillenir. Macaw papağanlarının ana vatanı Güney Amerika ülkesidir. Yani Brezilya, Kolombiya, Venezüella ve Peru dolaylarında yaşarlar. Bu papağanlar Amazon ormanlarında yaşayan papağan türleri arasında yer alır. Oldukça iri kuşlardır boyları otuz beş santim ile doksan santim arasında değişir. Özellikle en uzun boyluları doksan santime kadar uzarken, cüce olarak nitelendirdiğimiz cüce Macaw papağanlarının boyu  35 santim civarındadır.

Gagaları oldukça büyüktür ve aynı zamanda kuyrukları çok uzundur. Bu papağanlar canlı ve iri gözleriyle dikkat çekerler. Bu papağanların birçok cinsi bu olur ve cinslerine göre kırmızı sarı mavi aynı zamanda yeşil renkte olabilirler. Renkleri oldukça canlı ve parlaktır. Bu papağan türünü birçok farklı renkte türleri bulunmaktadır.

macaw papağanı fiyat sahibinden

Macaw Papağanı Fiyatları

Macaw papağanı anavatanı Güney Amerika’da yaşar. Oldukça iri kuşlar oldukları için boyları 90 santime kadar uzamaktadır. Tüyleri parlak ve canlıdır. Birçok farklı türü bulunan bu papağanları renklerine göre türlerini ayırt etmek oldukça kolaydır. Ön kısmı kırmızı başım ağrıyor boğaz kısmı da mavi renkte olup aynı zamanda sarı veya koyu yeşil renkte Macaw papağanları bulunmaktadır. Ayrıca boyları 35-40 santim arasında yer alan, cüce Macaw papağanları da oldukça bilindik türler arasında yerini almıştır. Bu papağanların gagaları son derece büyüktür.

Aynı zamanda iri gözleriyle oldukça dikkat çekicidirler. Macaw papağanları, dikkat çekici görüntüleri ile hayvanseverleri beğenisini kazanmış papağanlar arasında yer alır. Macaw papağanı fiyatları diğer ürünlerin fiyatıyla orantılı şekilde belirlenmiş olsa da günümüz itibariyle bu papağanların fiyatları ekonomik fiyatlı papağanlar arasındadır.

macaw papağanı özellikleri

Macaw Papağanı Fiyatları 2022

Macaw papağanı fiyatları 2022 yılında enflasyon oranlarıyla doğru orantılı olarak belirlenmektedir. Macaw papağanları oldukça iri papağanlardır boyları 90 santime kadar uzar. Bu sebeple bir Macaw papağanı alırken yanında büyükçe de bir kafes almanız gerekmektedir. Papağanlar özellikle kuyruklarının kafese değmesinden hoşlanmazlar. Papağan var dükkânda etraflarında dönmekten ve hareket etmekten hoşlandıkları için kuyruklarını bu esnada kafese dokunmasından haz etmeyen ve bu durumdan strese giren canlılardır.

Bu sebeple papağanızı besleyecek bir kafese alırken, bu kafesin oldukça geniş ve papağanı rahatsız etmeyecek ebatlarda olmasına özen göstermeniz gerekir. Kafeslerini yuvası olarak benimsedikleri için alacağınız kafeste huzurlu olması sağlıklı ve uzun bir ömür geçirilmesi açısından oldukça önemlidir. Aynı şekilde papağanı kafesini oynayabileceği tarzda oyuncaklarla zenginleştirilmesi, papağanı psikolojik olarak da rahatlatır. Macaw papağanı son derece hoş bir görüntüye sahiptir.

Özellikle canlı renkleriyle aynı zamanda türüne özgü birçok farklı rengi ile papağan severlerin dikkatini ve ilgisini çekmiş papağanlar arasında yer alır. Özellikle birçok hayvan sever, evcil hayvan besleme konusunda bu papağanları tercih edilmektedirler.

Macaw papağanları 2022 yılında 30.000₺ ile 40.000₺ arasında değişmekteydi.

macaw papağanı sahibinden

Macaw Papağanın Fiyatları Sahibinden

Macaw papağanı fiyatları sahibinden de satın alabilirsiniz. Özellikle birçok petshopta ve sanal ortamda Macaw papağanı satışı yapılmaktadır. Özellikle internet ortamından bir Macaw papağanı satın almayı düşünüyorsanız. Satın alacağımız sitenin güvenilir ve bilindik bir internet sitesi olmasın dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda uzun yıllardır hizmet verdiği için, papağan satışı konusunda da son derece güvenilir ve bilindik bir müşteri portföyüne sahiptir.

Macaw papağanları özellikle hoş renkleri ve hareketli yapılarıyla birçok papağan sever tarafından sıklıkla tercih edilen papağan türleri arasında yer alır. Oldukça cana yakın bu papağanlar, hareketli ve konuşkan yapılarıyla dikkat çekerler. Bunun yanı sıra beslenmeleri ve bakımları son derece kolaydır. Macaw papağanını, evinde papağan beslemek isteyen birçok hayvan sever tercih etmektedir. Çünkü madem papağanları konuşmaya son derece istekli ve kolaylıkla eğitilebilen papağanlar arasındadır.

Bu papağanlar oldukça neşeli ve hareketlidir. Aynı zamanda cana yakın ve sosyal bir karaktere sahiptir. Sahiplerinden özel ilgi ve sevgi bekleyen bu canlılar, agresif tavırlardan son derece rahatsız olurlar. Bu nedenle sahibinin agresis tavırlar sergilemeden ona yaklaşması aralarındaki baharın güçlenmesi açısından son derece önemlidir.

Macaw papağanı sahiplenme konusunda en çok dikkat etmeniz gereken nokta, bu papağanlar olabildiğince çok konuşan sesleri hareketli ve yüksek ses çıkaran papağanlardır. Özellikle sesten ve gürültülü ortamlarda haz almıyorsunuz bu papağanı tercih etmemeniz gerekir. Bu papağanlar son derece cana yakın ve sert tavırlardan hoşlanmayan karaktere sahip oldukları için sahipleriyle kuracakları bağda oldukça hassas ve inceliklidir.

Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.

macaw papağanı sahiplenmek istiyorum

Macaw Papağanı Özellikleri

Macaw papağanı özellikleri oldukça dikkat çekicidir. Özellikle parlak renkli tüyleri ile birçok papağan severin beğenisini kazanmış papağanlardır. Anavatanları Güney Amerika’dır. Boyları 90 santime kadar uzayan oldukça iri ve uzun papağanlar arasında yer alır. Özellikle gagaları çok büyük olup bu nedenle özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Belirli periyotlarda gagalarının törpülenmesi ve kesilmesi gerekir. Sebze meyve tüketen papağanlardır. Bu papağanlar otçul özellikleri ile ön plandadırlar. Bunun yanı sıra oldukça cana yakın hareketli ve konuşkan papağanlardır. Gürültülü sesler çıkarmaktan son derece hoşlanılan bu papağanlar eğer sağlıklı bir bakım gerçekleştirilirse, ortalama 30-35 yıla kadar yaşamaktadırlar. Macaw papağanı diğer papağan türleri ile benzer tarzda bir beslenme stiline sahiptir.

macaw papağanı fiyatları 2022

Bu papağanı diğer papağan türlerinden ayıran en büyük özellik ise avcı bir yapılarının olmamasıdır. Bu papağanlar tamamen otçul canlılar olup, özellikle sebze ve meyve tüketmekten hoşlanırlar. Bunun yanı sıra tükettikleri besinler arasında özellikle kuruyemişler ve kabuklu çerezler yer alır. Beslenmeleri son derece kolay ve iletişim son derece güçlü olan canlılardır. Bu sebeple bir Macaw papağanı almak istiyorsanız özellikle bu papağanları çok konuşkan ve hareketli canlılar olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.

macaw papağanı satılık

Macaw Papağanı Yavru Fiyatları

Macaw papağanı yavru fiyatları genel itibarıyla bu papağanların fiyatları, papağanın beslenme durumu, yaşı ve aynı zamanda görüntüsü bu fiyat aralığını belirleyen kriterlerden bazılarıdır. Evlerinde özellikle tek başına yaşayan insanlar bu papağan türünü tercih etmektedirler. Çünkü bak bu papağanlar olabildiğince hareketli ve eğlenceli aynı zamanda çok konuşkan papağanlardır. Fiyatları diğer papağanlılarla kıyaslandığında son derece ekonomik ve uygun fiyatlı papağanlar arasında yer alır. Bu papağanlar oldukça zeki ve eğitilmeleri kolay ve öğrenmeye açık papağan türüdür. Aynı zamanda beslenmeleri son derece kolay olan bu papağanlar, birçok kişi tarafından evcil hayvan olarak tercih edilmektedir.

macaw papağanı satışı

Kırmızı Macaw Papağanı Fiyatları

Kırmızı Macaw papağanı fiyatları genellikle papağanın yaşı ve türüne göre değişmektedir. Bu papağanlar hoş görüntüleri ve kırmızı renkleriyle oldukça dikkat çekici papağan türleri arasında yer alır. Sesleri oldukça yüksek ve konuşmayı seven papağanlardır. Cana yakın tavırlarıyla sahipleri ile aralarında özel bir bağ kurarlar. Özellikle evde yalnız yaşayanlar bu papağanlardan alarak yalnızlıklarına son verip kendilerine evcil bir arkadaş edinmiş olurlar.

Son derece zeki ve duygusal olarak son derece sahibine bağlı olan bu papağanlardan almanız durumunda kendimizi aynı zamanda yakın bir arkadaş edinmiş olursunuz. Özellikle oldukça konuşkan olan bu kuşlar, yüksek sesten hoşlanmayanların tercih etmeyeceği toparlar arasında yer alır.

Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.

sümbül macaw papağanı fiyatları

Sümbül Macaw Papağanı Fiyatları

Sümbül Macaw papağanı fiyatları oldukça ekonomiktir. Sümbül papağanı renkleri özellikle mavi tonlardadır. Koyu mavi ve parlak renkleri ile son derece dikkat çeken bu papağan, papağan severlerin tercih ettikleri papağanlar arasında yer alır. Kuyrukları uzun ve sivridir. Kuyruklarının altı genellikle gri ve grinin tonlarındadır. Gagaları oldukça büyük ve kuvvetli ve güçlüdür. Özellikle gagalarını alt kısmı siyah mavi tonlarda olup üst kısmı da siyah renklerdedir. Sümbül papağanları birçok papağan severin ve evlerinde hayvan beslemek isteyen en hayvan severleri tercih ettiği papağan türleri arasında yerini almıştır.

macaw papağanı yavru fiyatları

Erkek Macaw Papağanı Fiyatları

Erkek Macaw papağanı fiyatları papağanın cinsiyetine göre farklılık göstermez. Macaw papağanlarını erkeğini dişisinden ayırmak son derece güçtür. Özellikle renklerine veyahut da cinsel bölgelerine bakarak cinsiyet tespiti yapılamamaktadır. Macaw papağanlarının cinsiyetini belirlemek için, bir takım özel testler yapılması gerekir. Bu özel testeresi ancak laboratuvar ortamında yapılabilmektedir. Bu nedenle, Macaw papağanlarının cinsiyetini belirlemek son derece güçtür. Macaw papağanları son derece cana yakın ve konuşkan papağanlar arasında yer alır. En çok tercih edilen papağan türüdür.

Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.

macaw papağanı fiyatları sahibinden

Son derece hareketli olan bu papağanlar sakin bir yaşam sevenlerin tercih etmemesi gereken papağan cinsleri arasında yer alır. Bu papağanlar son derece neşeli ve oldukça hareketli canlılardır. Tüyleri son derece renkli ve gagaları büyüktür. Özellikle otobur oldukları için sebze ve meyve yemekten son derece hoşlanırlar. Macaw beslenmesinin yanı sıra aynı zamanda  bakımı yapılırken, gagalarını kısaltılması ve gerekirse gaganın törpülenmesi gerekmektedir. Çok büyük bir gagaya sahip oldukları için gagalarının arada bir kesilmesi büyük bir öneme sahiptir.

macaw papağan satan yerler

Dişi Macaw Papağanı Fiyatları

Dişi Macaw papağanı fiyatları belirleyen temel kriter arasında papağanın cinsiyeti yer almaz. Bu papağanların birçok türü bulunsa da genel özellikleri oldukça hareketli ve konuşkan canlılar olmasıdır. Erkek bir Macaw papağanını, dişi bir Macaw papağanından ayırmak son derece zordur. Diğer papağan türlerinde cinsiyet ayrımı yaparken, bu cinsiyet ayrımını papağanın renklerinden, kuyruk yapısından ve daha birçok özelliklerinden cinsiyetlerini ayırabiliyorken aynı şeyi Macaw papağanları için söylemek imkânsızdır.

Çünkü Macaw papağanının dişisinin ve erkeğinin renkleri birbirine yakın olup cinsiyet ayrımı yapmak olabildiğince zordur. Macaw papağanlarında bir cinsiyet ayrımı yapmak ancak laboratuvar ortamında gerçekleşen özel testlerle mümkündür.

Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.

macaw papağan satış

Macaw Papağanı Fiyat Sahibinden

Macaw papağanı fiyat sahibinden de bulmak mümkündür. Lakin bu papağanların fiyatları çok fazla değişik göstermemektedir. Aradaki fiyat farkını belirleyici etmenler ise, Macaw papağanının türüne ve cinsine göre fiyat belirlemesi yapılır. Macaw papağanları oldukça hareketli yapıları ve sosyal cana yakın tavırlarıyla dikkat çekerler. Ortalama ömürleri sağlıklı bir hayat şartı sunulursa 30 yıla kadar erişmektedir.

Aynı zamanda Macaw papağanı otçul bir papağandır. Sebze ve meyve tüketmekten son derece hoşlanan bu papağan cinsi, son derece cana yakın ve sahibine oldukça sadık papağanlardandır. Özellikle sağlıklı bir şekilde hayatlarını devam ettirebilmeleri için temizliklerine ve hijyenlerine dikkat etmek bu papağan türünün ömrünü uzatacaktır.

dişi macaw papağanı fiyatları

Macaw Papağanı Fiyatı ve Özellikleri

Macaw papağanı fiyatı ve özellikleri itibarıyla en çok tercih edilen papağan türü arasında yer alır. Özellikle canlı renkleri ve cana yakın tavırlarıyla oldukça sık tercih edilen papağan türleri arasındadır. Macaw papağanı yeşil sarı kırmızı mavi renkleri ile son derece dikkat çekici papağanlar arasındadır. Renk skalasına göre türleri belirlenmiş olup cinsiyetlerini renklerine göre ayırmaksa son derece güçtür. Cinsiyetlerini ayırabilmek için özel ortamda yapılan testlerden geçmeleri gerekmektedir.

Aynı zamanda bu papağanlar yağmur ormanlarında yaşar ve sebze meyve ile beslenirler. Oldukça konuşkan ve gürültücü papağanlardır. Konuşmayı öğrendikten sonra hiç durmadan konuşacaklardır. Eşlerine son derece sadık ve bağlı olan bu papağanlar, oldukça uzağına yakın ve sosyal duyguları gelişmiş papağan türleri arasında yer alır.

erkek macaw papağanı fiyatları

Macaw Papağanı Satılık

Macaw papağanı satılık papağanlar arasında en çok tercih edilen papağanlardan biri olarak dikkatleri çekmektedir. Bu papağanların fiyatları papağanın cinsine ve türüne göre değişmektedir. Oldukça cana yakın ve sosyal kişilikleri ile dikkat çeken bu papağanlar birçok papağan severin tercih ettiği papağan türleri arasında yer almaktadırlar. Özellikle boyları 90 santime kadar uzar yani oldukça büyük papağanlardır. Bu sebeple bir Macaw papağanı alacaksanız yanında büyük bir kafes de almanız gerekmektedir.

Bu papağan türü için büyük bir kafes papağanın psikolojisinin bozulmadan daha sağlıklı bir şekilde yaşamasına yardımcı olacaktır. Papağanlar kafeslerini evi olarak benimseyen ve kafeslerini koruma dürtüsü içinde olan canlılardır. Bu sebeple papağanın kafesine yaklaşırken, papağanın kafesteki ihtiyaçlarını karşılarken oldukça nazik ve özenli davranmamız gerekir.

Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.

kırmızı macaw papağanı fiyatları

Macaw Papağanı Sahibinden

Macaw papağanı sahibinden de satılmaktadır. Özellikle bu papağan türü son derece güçlü ve heybetli bir görüntüye sahiptir. Bu papağanlar birçok papağan sever ve hayvansever tarafından tercih edilmektedir. Özellikle neşeli ve canlı yapıları bulunan bu papağanlar evlerinde tek başına yapayalnız kalmak durumunda olan kişilere arkadaşlık edecek kabiliyetli canlılar arasında yer alır. Macaw papağanı oldukça gürültülü ve çok ses çıkaran bir papağandır, bu sebeple siz de evinizde hareket ve eğlence istiyorsanız ve yalnızlıktan sıkıldıysanız kendinize bir Macaw papağanı alabilirsiniz. Bu papağanlar aynı zamanda Otçul papağanlardandır.

Herhangi bir canlıyı avlama dürtüleri yoktur. Özellikle sebze ve meyve tüketirler bunun yanı sıra kuruyemişlerde en sevdikleri yiyecek arasındadır. Bu nedenle beslenmeleri en kolay papağanlardan biridir. Diğer papağan türleri ile aynı doğrultuda beslenirler. Temel besin maddeleri arasında kabuklu kuruyemişler, fındık, fıstık gibi ürünler yer almaktadır. Bu papağanlar oldukça hareketli ve cana yakın tavırlarıyla, papağan türleri arasında en sık tercih edilen papağanlardır.

macaw papağanı fiyatı ve özellikleri

Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.

Macaw Papağanı Satışı

Macaw papağanı satışı genellikle, papağanın türüne ve cinsine göre değişir. Bu kuşlar birçok kişi tarafından satın alınmakta ve tercih edilmektedir. Özellikle bu papağanların petshoplarda satışı yapıldığı gibi birçok internet sitesinden veya sahibinden ilan verilen internet sitelerinden de Macaw papağanı almak oldukça kolaydır. İnternetten yaptığımız alışverişler esnasında sitenin ne kadar güvenilir olduğuna ve tedarik süresi ne kadar olduğuna aynı zamanda müşteri memnuniyet yorumlarına da dikkat etmek gerekir.

Firmamız bu alanda yıllardır hizmet verdiği için son derece güvenilir firmalardan biridir. Bu sebeple kolay bir şekilde papağanınızı internetten satın alabilirsiniz. Macaw papağanları oldukça hassas duygusal varlıklar oldukları için sahipleri ile aralarında çok özel bir bağ kurarlar. Siz de duygusal olarak kendinize bağlı ve kendinize dost bir arkadaş arıyorsanız, tercih edeceğiz papağan türü, kesinlikle bir Macaw papağanı olmalıdır.

macaw papağanı fiyatları

Macaw Papağan

Macaw papağan ana vatanı Güney Amerika olan bir papağan türüdür. Bu papağan türü oldukça renkli tüyleri ve cana yakın tavırlarıyla dikkat çekmektedir. Son derece neşeli ve eğlenceli olan bu papağanlar sürekli olarak konuşmakta ve yüksek sesler çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra, keskin zekâları ve üstün taklit becerileri ile de oldukça dikkat çeken ve sevilen papağanlardır. Beslenmeleri diğer papağan cinsleri ile aynı şekildedir fakat bu papağanları, diğer papağanlardan ayıran en önemli özelliklerden biri ise, otçul papağanlar olmasıdır. Siz de oldukça cana yakın bu papağanlardan almak istiyorsanız. Macaw papağanlarına, papağanlar sitemizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

2023 Papağan Fiyatları

Muhabbet Kuşu Fiyatları 2023’te ne kadardır?
Muhabbet kuşu fiyatları pet shop 2022 fiyatları oldukça makul düzeyde olup, son derece uygun fiyatlıdır. Petshoplarda yavru muhabbet kuşlarının fiyatları 275₺ ile 450₺ arasında değişirken, Albino muhabbet kuşu 450₺ ile 600₺ arasında değişmektedir. En pahalı muhabbet kuşları arasında yer alan bütün alan Jumbo muhabbet kuşu fiyatı ise, 600₺ ila 1250₺ arasında değişmektedir.
Sultan Papağanı Fiyatları 2023 nedir?
Sultan papağanları kakudugiller familyasından olup oldukça sarı ve gri renkleri ile dikkat çekmektedir. Sultan papağanı fiyatları 2023 fiyatları ekonomik olarak oldukça uygun fiyatlı papağan seçenekleri arasında yer almaktadır. Sultan papağanlarının en bilindik özellikleri arasında oldukça cana yakın yapıları ve zeki kuşları olmaları gelmektedir. 2023 yılında sultan papağanı fiyatları 1.000₺ ile 1.200₺ arasında değişiklik göstererek bu aralıklarda sahiplenebilirsiniz.
Jako Papağanı Fiyatları 2023 ne kadar?
Jako papağanı fiyatları 2023 yılı içerisinde jako papağan coğrafi konumu, tüy rengi, duruşu, konuşması ve sağlık durumuna bağlı olarak fiyatları değişiklik gösterecektir. Minimum 25.000₺ ile 35.000₺ arasında değişiklik gösterecektir.
Cennet Papağanı Fiyatları 2023 hakkında bilgi alabilir miyim?
Cennet papağanı fiyat 2023 yılı içerisinde 500₺ ile 750₺ arasında olması beklenmektedir.
Forpus Papağanı Fiyatları 2023’te ne kadardır?
Forpus papağanı fiyatı oldukça uygun olduğunu tüm zamanlarda olduğu gibi gördük ki en uygun papağanlar arasındadır. Klasik yeşil, açık yeşil, koyu yeşil, mavi, ve açık mavi renkler 400₺ ile 500₺ arasınd değişmektedir. Amerikan forpus papağanı fiyatları sarı ve beyaz renkte olup 500₺ ile 600₺ arasında değişmektedir. Parçalı forpus papağanı fiyatları yeşil ve mavi olan renkleriyle 500₺ ile 600₺ arasında değişmektedir. Diğer forpus papağanı türleri albino, lutino, kobalt, muave forpus papağanı türleri de 500₺ ile 600₺ arasında değişmektedir.
İskender Papağanı Fiyatları 2023 nedir?
İskender Papağanları 2023 yılında 6.000₺ ile 7.500₺ arasında değişiklik gösteren bir miktarda sahiplendirilmektedir. Bu fiyat aralığı papağanın yaşı, sağlığı, eğitimi vb. gibi faktörelere göre değişiklik gösterebilir.
Kakadu Papağanı Fiyatları 2023 ne kadar?
Piyasa araştırmamıza göre fiyat aralığı 25.000₺ ile 30.000₺ arasındadır. Tabi bu papağan fiyatları cinsine özelliklerine ve yeteneklerine göre değişkenlik göstermektedir.
Kakariki Papağanı fiyatları 2023’te ne kadar?
Kakariki papağanları yeşil ve sarı olmak üzere iki çeşit olarak sahiplendirilmektedir. 2023 yılı içerisinde piyasa fiyatı 1.000₺ ile 1.500₺ arasında olacaktır. Yeşil çift(takım) kakariki papağanları 3.000₺ Sarı çift(takım) kakariki papağanları 2.000₺ fiyatlarında satışı yapılmaktadır.
Lori Papağanı Fiyatları 2023 nedir?
Lori papağanları 2023 yılın içerisinde 8.500₺ ile 10.000₺ arasında değişiklik ggöstermektedir. Bu değişikliğin sebebi papağanın sağlığı, tüy yapısı ve eğitimi gibi faktörlerle fiyat değişmektedir. Yavru lori papağanları için 10.000₺ ile 12.000₺ arasında değişmektedir
Alexander Papağanı Fiyatları 2023’te ne kadardır?
Alexander Papağanları 2023 yılında 6.000₺ ile 7.500₺ arasında değişiklik gösteren bir miktarda sahiplendirilmektedir. Bu fiyat aralığı papağanın yaşı, sağlığı, eğitimi vb. gibi faktörelere göre değişiklik gösterebilir.
Amazon Papağanı Fiyatları 2023 nedir?
Amazon papağanı 2023 fiyatı 17.000₺ ile 20.000₺ arasında değişmektedir. Bu fiyat değişikliği papağanın sağlığı, tüy yapısı, eğitimi gibi faktörlere göre değişmektedir.
Caique Papağanı Fiyatları 2023 ne kadar?
Caique papağanı fiyatları 2023 yılında 4.000₺ ile 8.000₺ arasında değişmektedir. Bu fiyat değişikliği papağanın yaşı, sağlığı, eğitimi ve bölgeye göre değişiklik göstermektedir.
Macaw Papağanı fiyatları 2023’te ne kadar?
Macaw papağanları 2023 yılında 45.000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir.
Monk Papağanı Fiyatları 2023 nedir?
Monk papağanları(keşiş paraket) yeni yılda 2023 yılında 5.500₺ ile 7.000₺ arası sahiplendirme yapılacaktır. Sahip olacağınız monk papağanları hakkında detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sevda Papağanı Fiyatları 2023’te ne kadardır?
Sevda papağan fiyatları 2023’de öngördüğümüz sevda papağanları fiyatları 400₺ ile 800₺ arasında değişmektedir.
Pakistan Papağanı Fiyatları 2023 nedir?
Pakistan papağan fiyatları 2023 yılı içerisinde üretici ve petshop mağazalarında 7.000₺ ile 12.000₺ arasında değişecektir. Bu değişimler hızlı bir şekilde yükselen enfalsyonla birlikte üreticinin kullandığı yem, ialç ve birçok ürünün hızlı fiyat yükselişi bu fiyatlara çıkmasına yol açmıştır.
Senegal Papağanı Fiyatları 2023 ne kadar?
Senegal papağanları doğal ortamlarında buldukları tohum, meyve ve yemişleri ile beslenir. Ev ortamında kuruyemiş, meyve, papağan yemi ve sebze ile beslenmesi uygundur. Senegal papağanları fiyatı 2023 yılı içerisinde 5.000₺ ile 7.000₺ arasında fiyat aralığında sahiplendirme yapılmaktadır.
Konur Papağanı fiyatları 2023’te ne kadar?
Konur papağanları yüksek seslere sahiptirler ve sürekli yüksek bir tonla öterler. Bu özeliğini göze alarak satın almanız gerekir. Konur Papağanı Fiyatları 2023 yılı içerisinde 4.000₺ ile 6.000₺ arasında değişiklik göstermektedir.
Eklektüs Papağanı Fiyatları 2023 nedir?
Sizlerde evinize neşe katmak ve günlerinizi daha farklı geçirmek isterseniz mutlaka evinize papağan almanız tavsiye edilir. Eklektüs papağan fiyatları 2023 yılı içerisinde 13.000₺ ile 15.000₺ arasında değişerek sahiplendirilecektir.
0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle