Papağanlar

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek

İşte sizi çok şaşırtacak

Rüyada neden papağan görüyoruz ? Öncelikle sebebi nedir aslında bunları düşünmemiz gerekir. Rüya tabirlerine bakarsak papağan olumlu yönde yorumlanmaktadır.

Bizler yani papağan hobi ile uğraşanlar için normal olan bu durum normal bir insan için çok garip ve heyecan verici hale geliyor. Bunun sebebi rüya tabirleri ve güzel yorumlarıdır. Normal bir insan için bu yorumların belki çok ilgi çekse de biz papağan severlerin pek ilgisini çekmiyor çünkü kuşumuz hasta, rahatsız olduğunda moralimiz bozulur neden böyle oldu der ve bu rüyalarımızı etkiler ama normal bir insan için böyle durumlar rüya tabirlerine başvurulur ve güzel yorumlar ile mutlu olunur.

rüyada papağan görmek ne demek

Şimdi sizlere rüya tabirlerine göre rüyalarda görmüş olduğumuz bazı papağanlar ile alakalı rüya başlıklarını inceleyeceğiz.

1-) Rüyada Papağan Görmek

Genel olarka güzel olan şeylere delalet eder; renkli, zevkli ve eğlenceli bir haber olarak yorumlanır. Konuşan bir papağan hayal gücü olan yalan söyleyen fakat zarar verecek bir tanıdık da olabilir. Rüya sahibinin papağanı kafeste görmesi ise o kişinin zarar veremeyeceği anlamına gelmektedir. Bir genç kız veya genç bir kadın rüyasında çok renkli papağan görürse zengin fakat kaypak bir insan ile tanışabilir ilişki kurabilir ve bu insanla evlenebilir. Evlilik için yorumlamak gerekirse papağan boynun da bir zincir veya kolye tarzında bir şey var ise bu hayırlı bir yola gireleceği olarak yorumlanabilir.

Rüyada Papağan Sevmek

2-) Rüyada Papağan Sevmek

Rüya da güzel kuşlar görmek her zaman güzel bir şey için yorumlanabilir. Bunlar bülbül, serçe, güvercin, papağan gibi kuşlar olabilir. Ama göreceğiniz bir baykuş, karga, kartal, şahin gibi kuşların evinizin içerisinde bazı kişilerin hastalanacağına delalet eder. Rüyada Papağan sevmek diğer kuş türlerine göre daha iyi yorumlayabileceğiz bu yüzden gördüğünüz kuşun rengi ve şekli çok önemlidir. Rüya sahibinin arzularının hayallerinin gerçekleşeceğine işarettir. Diğer yorumu ise yine aynı güzellikte müjdeli haber almaya işaret olduğu yönündedir. Rüyada gördüğünüz siyah, kara ve normal hayatta sevilmeyen kuşlar kategorisinde yer alan bu kuşlar aslında tabirlerde de kötü yorumlara sebebiyet olmaktadır. Güzel renkli kuşlar ise papağan başta olmak üzere renkli ve sevilen kuş türlerinin rüyada görülmesi güzel şeylerin hoş olayların habercisi olarak tanımlanmaktadır.

Rüyada Papağan Yakalamak

3-) Rüyada Papağan Yakalamak

Bir kişi rüyasında papağan yakalıyor ise o kişinin tüm hayatına etki yapacak hayatı boyunca eşi ile hoş bir muhabbette olacağına işlerinin yoluna gireceğine geçmişte kaybettiği fırsatları tekrar yakalayacak, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların gerçekleşeceğine uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin ise düzeleceğine delalettir.

Dipnot : Rüyada papağan görmenin islami yorumu rüyayı gören kişinin rızkının peşinden geleceğine her türlü zorluğa rağmen o rızkın ona ulaşacağına yorumlanmaktadır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle