Papağan Eğitimi, Yem & Mama

Trixie Muhabbet Kuşu Oyuncağı

trixie muhabbet kuşu oyuncağı

Trixie, kedi, köpek, hamster, tavşan, balık, kaplumbağa ve kafes kuşları için ihtiyaç malzemeleri ve oyuncaklar üreten bir firmadır. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyacağı tüm malzeme ve aksesuarları Trixie kalitesi ile alabilirsiniz. Minik dostlarınızın bakımı için gerekli olacak ürünleri kalite güvencesi ile üretir. Yine tüm evcil hayvanlar için severek oyun oynayacakları çeşitli oyuncaklar da üretilir. Hayvanların hareketliliğini artırmak ve güzel zaman geçirmelerini desteklemek için üretilen farklı tasarımlardaki oyuncaklar dostlarınızı çok mutlu edecektir.

trixie muhabbet kuşu

Tüm ürünlerinde birinci kalite hammadde kullanan Trixie, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile üretim ve satış yapar. Evcil hayvanlarınız için tüm bakım ürünlerini, ihtiyaç malzemelerini ve oyuncakları Trixie markası ile güvenerek alabilirsiniz. Avrupa standartlarında ISO ve TSE belgeli olan ürünler hayvan dostlarınızın sağlığına zarar vermeyecek kaliteli ürünlerdir. Sentetik malzeme ve boya kullanılmayan ürünler hayvanların doğal yaşam şartlarına uygun olarak tasarlanıp dizayn edilmiştir.

trixie muhabbet oyuncak

Trixie Muhabbet Kuşu Tırmanma Duvarı

Trixie muhabbet kuşları için farklı tasarımlarda oyuncaklar dizayn edip üretir. Sıra dışı özelliklerde olan bu oyuncaklar ahşap, keten ipler, boncuklar ve doğal deriler kullanılarak tasarlanır. Kuşun doğal yaşamına uygun özelliklerde düşünülerek dizayn edilen oyuncaklar tamamen doğal ve sağlıklıdır. Muhabbet kuşları için kafes içerisinde en önemli unsurlardan bir tünektir. Trixie birbirinden güzel tasarımları ile çok çeşitli tünekler sunar. Ahşap tünekler, aynalı tünekler, suluklu tünekler, zilli tünekler, ipli tünekler gibi pek çok çeşidi vardır. Muhabbet kuşlarının en sevdiği oyun alanlarından biri de aynalardır. Aynalar muhabbet kuşunun konuşma isteğini tetiklediğinden çok önemli bir unsurdur.

trixie muhabbet kuşu tırmanma duvarı

Trixie çok değişik modellerde aynaları beğeninize sunar. Muhabbet kuşu dönme dolabı gibi çok değişik özelliklerde eğlenceli oyuncakları da ürün yelpazesi içerisinde görebilirsiniz. Yine çeşitli özelliklerdeki merdivenler muhabbet kuşları için eğlenceli oyun malzemeleridir. Oyun parkı şeklinde hazırlanmış içerisinde kuşun birçok oyun oynayabileceği platform şeklindeki oyuncakları da Trixie ürünleri arasında görebilirsiniz. Zilli muhabbet kuşu şeklinde yapılmış olan oyuncak kafesinde bir arkadaşı olduğu hissini veren ideal oyuncaklardan biridir. Daha birçok model ve tasarım ile farklı oyuncak çeşitlerini bulabilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle